Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 31/07/2020)

Francie je domovem pro tisíce atrakcí. Od kultovní Eiffelova věž v Paříži na oblázkové pláže v Nice, země nekonečných co dělat. Ale co když jste na návštěvě na mezipřistání, nebo jste již odhlásil z hotelu a váš vlak nezanechává hodiny? Spíše než tahání svá zavazadla po různých městech, najít si úschovnu zavazadel umístění okolo Francie, aby si nechat zavazadla a užívat your den zátěž bez.

Jak jsme již uvedli, země je naplněna místech nechat zavazadla, když zjišťuje, což je pro vás nejlepší, závisí na vaší situaci.

 

Úschovna zavazadel Místa na letištích

Pokud jste na návštěvě město na mezipřistání, máte spoustu možností, jak ukládat svá zavazadla. Paříž má dvě hlavní letiště, Charles de gaulle (CDG) a Paris Orly (ORY), a to jak nabídka úschovna zavazadel v terminálu. Nejvíce hlavní letecké společnosti létají do Charles De Gaulle, zejména pro transatlantické lety, zatímco nízkorozpočtové letecké společnosti mají tendenci letět do Paříž Orly. Bez ohledu na svém letišti, si můžete vyzvednout svá zavazadla po letu a pokles je pryč bezpečně, než se vydáte do města.

Charles de Gaulle, najdete skříňky v blízkosti vlakového nádraží, což je zvlášť. Storage je k dispozici od 06:00 na 21:30, tak se určitě vrátit před umístění zavře.

Paris Orly je podobná situace, s levým možností zavazadla jsou k dispozici v blízkosti vlakové nádraží. Ceny se liší v závislosti na několika faktorech, včetně částí levé a velikostí, ačkoli to je rozumné celkové. Doba je stejná jako CDG, z 06:00 na 21:30, takže pokud jste chtěl nechat zavazadla přes noc zajistit, že dorazí včas.

Další letiště ve Francii pracovat stejným způsobem, s možnostmi zavazadla jsou k dispozici na většině letišť, Včetně Pěkný, Lyon, a Marseille. Zkontrolujte, zda vaše místní letiště k možnosti skladování a cen.

Marseilles Lyon Vlaky

Paříže do Lyonu vlakem

Lyon je Pařížské Vlaky

Lyon Avignon Vlaky

left luggage locations in France at airports

 

Úschovna zavazadel Místa na nádražích

Stanice v Paříži

Pokud jste místo toho projíždějí nádraží, zobrazí se nepřeberné množství variant. uvnitř Paříži, Severní nádraží, Gare de l'Est, Nádraží Lyon, Nádraží Montparnasse, a Gare de Marne la Vallée Chessy all nabídka vlevo možnosti zavazadla, s mnoha různými společnostmi soutěžícími nabízet své služby.

Ceny za tyto služby se liší, s poplatkem plochou sazby pro první 24 hodin, a maximální dobu skladování 72 hodin. Ceny jsou následující: malá skříňka 5,50 €; medium skříňku € 7,50; velká skříňka € 9,50. každá další 24 hodinová doba je 5 €.

Hodiny a umístění také liší v závislosti na stanici:

  • Pro příjezdy od východu: Gare de l'Est Úroveň -1 Hall Central opačné toalety od 06:00 na 23:45 denně
  • Pro příjezdy od jihu: Nádraží Lyon hala 3, Ukončení na rue de Bercy 06:15 na 22:00 denně
  • Nachází se na levém břehu: Nádraží Montparnasse úroveň jedna 07:00 na 23:00 denně
  • Největší v Paříži: Severní nádraží Úroveň -1, Vedle autopůjčoven, Na výjezdu z taxi 06:15 na 23:15 denně
  • Ti, nadpis do Disneylandu: Stanice Marne la Vallee Chessy: Úroveň 1 – 07:00 na 23:00 denně

 

 

Stanice uvnitř Francie

Celém zbytku země, Mnoho nádražích nabízejí levé zavazadla a pohodlný způsob pro ukládání zboží. To je obzvláště dobré pro cestovatele s omezeným Eurail výlet, kteří se rozhodli přes noc ve vlaku jezdí spíše než hotely. Zkontrolujte, zda místní výpisy pro železniční stanice, aby zjistili, jaké možnosti zavazadla nabízejí. Jako země je vynikající volbou pro cestování vlakem, se stovkami cest spojujících všechny hlavní města a obce, najdete vlevo místa na zavazadla po celé Francii.

Ceny jsou obecně přijatelné a hodiny pro zavazadla se mohou lišit od 24 hodinový přístup k časné uzávěry. Nádražích také představí vynikající volbu pro cestovatele, jako cestování vlakem vyžaduje mnohem méně omezení než rovinách. Můžete přijet několik minut před odjezdem vlaku (namísto hodin, Líbí se mi na letišti), a urvat si kufry před poskakování na vlak, která vám umožní maximalizovat svůj čas ve městě.

Paris Rouen Vlaky

Rouen je Pařížské Vlaky

Paříže do Calais Vlaky

Rouen do Calais Vlaky

left luggage locations in France at train stations

 

Úschovna zavazadel místech po celém městě

Hoteloví hosté

Pokud jste již navštívili město na několik dní a teprve nyní mimo kontrolu, můžete být štěstí. Mnoho evropských hotelů nabízí bezplatnou úschovu zavazadel, pokud jste hostem, a vy se můžete vrátit kdykoli načíst kufry. Totéž platí i pro další možnosti v rodině, jako je Airbnb. Zeptejte se svého hostitele, pokud jsou ochotni držet své kufry a zároveň si prohlédnout město.

v opačném případě, většina měst nabízejí levé možnosti zavazadla po městě, zejména v blízkosti velkých turistické atrakce. Existují některé nezávislé služby, ale také několik velkých firem k dispozici po celou dobu hodně z Francie.

soukromé služby

  • Stasher: Stasher je úschovna služba, která spojuje cestovatele s obchody a hotely, které nabízejí skladovací služby. Je k dispozici ve většině velkých francouzských městech a umožňuje online rezervaci, Díky tomu je velmi pohodlné. Jeho webové stránky jsou také velmi funkční a ukazuje polohy hodin, ceny, a recenze každém místě, takže cestující mohou důvěřovat jejich zavazadla budou bezpečně skladovat.
  • ः Olibg: Holibag je další velká společnost k dispozici po celé Francii. Podobně jako u Stasher, místo spojuje zákazníky s firmami, jako jsou restaurace, hotely, a obchody, které nabídka úschovna zavazadel. Se stovkami různých možností, máte téměř zaručeno, že najít místo k poklesu kufry, takže si můžete vychutnat svůj den.
  • Nannybag: Pokud jste ubytováni v Paříži, je nejlepší Nannybag. Největší skladovací služby ve městě, Nanny taška nabízí stovky míst a 24 hodinový přístup k těmto navíc pozdní noci. Ceny jsou uvedeny s plochou 6 € za pytel pro první den a 4 € poté. Jedna z nejlepších věcí, o Nannybag je, že zaručuje bezpečnost tašce s vlastním pojištěním, Což znamená, že máte úplnou klid.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Eiffel tower at sunset

Závěr

Existuje mnoho důvodů, proč byste chtěli nechat tašku bezpečně uloženy, ať už jste navštívili město na denní výlet nebo maximalizovat svůj čas než bude noční vlak. Letiště jsou vynikající volbou pro layovers, zatímco nádražích nabízejí některé z nejlepších voleb v celé zemi. v opačném případě, soukromých služeb spojovací cesty k podnikům, aby pád své tašky pohodlné a snadné. Ať tak či onak, být jisti, že udělat si domácí úkoly o dostupných možnostech, ceny, a skladování hodin, takže si můžete najít nejlepší úschovna zavazadel místa ve Francii pro vás.

La Rochelle do Nantes Vlaky

Toulouse do La Rochelle Vlaky

Bordeaux do La Rochelle Vlaky

Paris La Rochelle Vlaky

 

Nalezeno náš článek “Kde najdu úschovna zavazadel místech ve Francii?” ochotný? kniha s Uložit vlak ty lístky francouzský vlak a začít svou cestu!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Kde najdu úschovna zavazadel místech ve Francii?” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)