Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 14/01/2022)

Čau! Plánujete cíl života v Itálii! Je kolébkou renesance a město, které slibuje udělat radost a inspirovat vás, protože jeho uměleckých děl, architektura, a jeho milostný poměr s jídlem. Itálie je skutečný domov gastronomie. Desky jsou nejen sloužil jako jídla, jsou výtvory. I když jste objevování tohoto vichřice město zázrak, kde najdete vlevo místa na zavazadla v Itálii?

Chůze dlážděné ulice, namáčení v hmatatelné atmosféře vášně, dělá to kbelík-list destination. Jediná věc, která může zničit romantiku má dopravovat zavazadla s sebou, protože kdo chce být zatíženy všude, kam jít? Bez zavazadel a šťastný je způsob, jak cestovat po Itálii a k ​​tomu můžete využít mnoho míst pro úschovu zavazadel v Itálii.

 

Úschovna zavazadel Místa na letištích

Bezpečná a jednoduchá možnost uložení zavazadel, na mezipřistání, je na letišti, nebo pokud máte volný den bez hotelu. Mějte na paměti, že ve velkých letišť je to snadná možnost, ale menší letiště může být složitější učinit si vlastní průzkum, než se dostanete na zvolené letiště. Nejlepší je zkontrolovat se předem na webových stránkách letiště a najít místa pro levá zavazadla v Itálii.

Vstupenky na Bari do Fasano

Vstupenky na Taranto do Fasano

Vstupenky na Milán do Florencie

Vstupenky Benátky na Milán

 

Left Luggage Locations in Italy Airports

 

Populární Letiště

Milan Malpensa Airport je úschovna zavazadel se nachází na příletové úrovni terminálu 1. Je otevřena denně od 6 mám 10 odpoledne. náklady se liší, pro malé položky, byste zaplatit asi 3,50 €, za větší položku cca 4 €, a každý pro 24 hodin.

Římské letiště Fiumicino je úschovna zavazadel je v přízemí Terminálu 3. Je otevřena denně od 6:30 mám 11:30 odpoledne a bude stát asi 6 EUR za položku 24 hodin.

Venice Marco Polo letiště je úschovna zavazadel kancelář je v přízemí, uvnitř terminálu na letišti v přístupu 1. Jsou otevřeny denně od 5 jsem na 10 odpoledne, ale časy se mohou lišit v zimě.

Vstupenky Milán na Neapol

Vstupenky na Florencie do Neapol

Vstupenky Benátky na Neapol

Vstupenky na Pisa do Neapol

 

Vlakové stanice, kde můžete uložit úschovnu zavazadel

Stanice v Římě

Řím má tři hlavní vlakové stanice, Ostiense, Řím Termini, a Roma Tiburtina. Pokud jde o poskytovatele ukládání míst pro levá zavazadla v Itálii, jste opravdu rozmazlení.

Pokud jste procházející vlakem pro ten den, pak jsou skříňky cestou. Všechny tyto stanice mají služby kontroly zavazadel, někteří self-service.

Můžete očekávat, že zaplatí mezi 10 € a 15 € za den, v průměru. Jako malá poznámka na okraj, nádražích jsou také skvělé pro zásobování jídlem a vodou na celý den, půjčování kol, a čerpání peněz.

Stanice V Miláně

Vlaky jsou nejpohodlnějším způsobem, jak cestovat po Evropě a v Miláně, existují čtyři hlavní nádraží, Milan Lambrate, Milan Rogoredo, Milán Central, a Milan Porta Garibaldi.

Jak jsme již dříve uvedl, není tam žádný nedostatek poskytovatelů služeb, protože je to velmi potřebné, když jste na cestách.

Maximální doba uskladnění a místa pro zavazadla v Itálii se liší pro různé stanice a budete platit v průměru 10 až 15 EUR za den. Tam může být také omezení hmotnosti, v některých případech tak nezapomeňte znovu zkontrolovat.

Stanice V Benátkách

Venezia Santa Lucia je centrální vlakové nádraží v Benátkách a má celou řadu možností pro umístění vlečných zavazadel v Itálii. Stejně jako v Miláně a Římě, Benátky nabízí levně uložená zavazadla za rozumnou cenu.

Někteří budou mít hmotnostních rozdílů a možných časových rozdílů. Samoobslužné šatny obchody jsou vhodně umístěny po celém Benátky.

Vstupenky na Milán do Janov

Vstupenky do Říma do Janov

Vstupenky na Florencie do Janov

Benátky do Janov vstupenky

 

 

Umístění zavazadel vlevo Kolem města v hotelech

Vaše první zastávkou bude váš hotel, Hostel, nebo Airbnb pro umístění zavazadel vlevo. Poté, co jste odhlásila, nebojte se zeptat, protože mnoho zařízení bude držet levé zavazadla zdarma. Obvykle je to jen na určitou dobu, takže se ujistěte, že získáte příslušné podrobnosti.

Informovat na recepci o možnostech trezory a skříňky. Zanechat malý tip, pokud si dát zavazadla na porter.

Vstupenky na Milán do Říma

Vstupenky do Florencie do Říma

Vstupenky do Pisa do Říma

Vstupenky na Neapol do Řím

 

luggages in Hotel

 

Zanechat kufry Soukromé Služby

Naložit svá zavazadla

To je populární evropské volby a má hvězdnou pověst. Zaměřujeme se na Itálii a mají pobočky v Římě, Milán, Florencie, Neapol, Pisa, Catania, a Bari, ujistit pokrýt všechny Itálii a jeho slavných měst. Samoobslužný je skvělou volbou.

Vyhnout se linky a využít 24-hodinovou ostrahou a co je nejdůležitější, Vaše taška je pojištěna až do výše € 300.

Kanceláře Úschovna zavazadel

To je úschovna zavazadel možnost specifické do Benátek.

Najdete je v příletové hale benátského letiště Marco Polo, vlakového nádraží Santa Lucia v Benátkách, Piazzale Roma, a výletní terminál v Benátkách. Bylo chytře byly umístěny v oblastech dopravy. To z něj činí ideální volbu pro přetažení a jít.

Vstupenky z Milána do Benátek

Vstupenky z Padovy do Benátek

Vstupenky z Bologna do Benátek

Vstupenky z Říma do Benátek

 

Left Luggage Locations in Italy

 

Závěr

Při cestě do Itálie, budete potřebovat levé místa na zavazadla, je proto nezbytné zkontrolovat dopředu podle váš itinerář. Kontrola krát, zkontrolujte omezení hmotnosti, a zkontrolovat náklady, být připraven! A co je nejdůležitější, nyní Itálii, zavazadla zdarma.

 

Zůstat s Uložit vlak najít nejlepší dostupné lístky za nejlepší možné ceny!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Umístění zavazadel v Itálii a jak je najít” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-italy/ ?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)