Čas na čtení: 10 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Jedním z nejběžnějších a nejjednodušších způsobů, jak cestovat do Londýna a Paříže je přes Eurostar, vysokorychlostní vlak spojující dvě hlavní města. I když existuje nepřeberné množství možností pro cestující, kteří chtějí, aby se chmel, Eurostar zůstává jednou z nejlepších možností pro rychlost, náklady, a snadnost. Vlak využívá podvodní kanálu tunelu, nebo “Chunnel,” postaven mezi Anglií a Francií, aby vám dostat rychle k cíli.

Níže, můžete najít všechny informace, které budete potřebovat, aby vám pomůže spravovat vaše Londýna do Paříže Eurostar cestu.

 

Proč Travel Europe By Train?

Dříve než začneme, Pojďme přesně zjistit, proč Evropa je nejlepší zkušenosti prostřednictvím cestování vlakem- po všem, Tento kontinent bylo osídleno po tisíce let, což znamená, že její infrastruktura je často vysoce rozvinutá. Ostatní druhy dopravy jsou snadno dostupné, ale je tu něco, co říci o velkém kouzlu cestování vlakem. To platí zejména pro cestující poprvé, kteří mohou využít jízdního řádu hop na palubě těsně před tím, než odejde. To je v hlubokém rozporu s evropských letišť, kde se vaše minimální doba příjezdu před odjezdem alespoň dvě hodiny, a budete trávit více času a peněz dojíždění k místu letiště.

Když už mluvíme o cestovní doby, Evropa je dobře známý pro své vysokorychlostních železnic, který daleko předčí svými klikatými dálnic a nevhodně umístěných letištích. Vlaky na celém kontinentu jsou rychlé a často přímou, což znamená, že méně času dojíždění a více času prozkoumávat.

Vlakové stanice mají také tu výhodu, že se nachází na hlavních turistických destinací a atrakcí, takže je snadné vystoupit vlak a hlavu přímo k cíli.

Konečně, vlakové jízdenky jsou otevřenější, která vám umožní přinést zavazadla a vybrat si svá místa bez placení statný dodatečné poplatky.

To vše znamená, že, zatímco Evropa má mnoho možností pro cestující, Nic se nevyrovná staré dobré cestě vlakem.

Londýn do vlaků Eurostar v Bruselu

Vlaky z Londýna do Paříže Eurostar

Lyon do londýnských vlaků Eurostar

Vlaky z Londýna do Amsterdamu Eurostar

 

Rezervaci jízdenka na vlak Eurostar

London To Paris In 2hrs 16mins By The Eurostar Train

Jednou z nejlepších vlastností vlaku versus letadlo je to, že Eurostar jezdí z centra města do centra města. Na rozdíl od vzdálených letišť, jako je Londýn Heathrow a Paříž Charles de Gaulle, Váš vlak odjíždí z Londýna St Pancras International, a přijde v Gare du Nord, kde si můžete snadno chodit na všechny z nejlepších městských památek.

Jak bylo zmíněno, Vstupenky všechny Eurostar zahrnovat nejméně dva kusy zavazadla a kabelku. Pokud jste přináší spoustu zavazadel, můžete se také rozhodnout pro lístek vyšší třídy, který vám umožní přinést více tašek. V porovnání, cenově dostupné letecké společnosti mohou účtovat méně za jejich počáteční rezervace, ale pytel a poplatky výběr sedadel rychle sčítají.

Ceny vstupenek na této cestě mají tendenci kolísat hodně, proto doporučujeme zakoupit vstupenky, jakmile jste schopni. Obecně řečeno, Tyto vstupenky jsou v prodeji tři měsíce předem, i když v závislosti na ročním období, můžete také najít až šest měsíců předem. Doporučujeme použít webové stránky najít a rezervovat jízdenky na vlak, který automaticky prohledává veškerý dostupný inventář, aby vám získal možnou cenu, zaručena.

Londýn do vlaků Eurostar v Antverpách

Lille do londýnských vlaků Eurostar

Vlaky Eurostar z Londýna do Londýna

Londýn do vlaků Rotterdam Eurostar

 

Stanovení ceny a druhy jízdenek

Eurostar vlak provozuje tři třídy kabiny, V závislosti na vašem rozpočtu. Pro ty, kteří prostě chtějí dostat z jednoho místa na druhé, lístky druhé třídy jsou vaší nejlepší volbou. Ti, kteří na služební cesty mohou namísto toho přednost jízdenku standardní Premier nebo Business Premier, oba který vám umožní sedět v prvotřídních trenéry a zajistit jídlo během cesty, pojďme se tedy dozvědět něco o vlakových jízdenkách z Londýna do Paříže:

jízda Druh vybavení Omezení
Druhá třída
 • 2 včetně zavazadel a jedné kabelky
 • Volba sedadel k dispozici po rezervaci
 • Potraviny si můžete zakoupit
Nevratná. Před odjezdem vlaku, si můžete vyměňovat si lístek. Změna poplatek 40 Euro a jízdné rozdíl vztahuje. Je-li nová jízdenka je levnější než původní jízdenky, cenový rozdíl se nevrací.
standardní Premier
 • 2 včetně zavazadel a jedné kabelky
 • Modernizované sedadla jsou vybavena větší prostor pro nohy a prvotřídní zážitek
 • Lehká jídla a nápoje se podávají na své místo
Nevratná. Před odjezdem vlaku, si můžete vyměňovat si lístek. Změna poplatek 50 Euro a jízdné rozdíl vztahuje. Je-li nová jízdenka je levnější než původní jízdenky, cenový rozdíl se nevrací.
Obchodní premiér
 • 3 včetně zavazadel a jedné kabelky
 • Modernizované sedadla jsou vybavena větší prostor pro nohy a prvotřídní zážitek
 • Kuchař-navržený jídla a šampaňské se podávají na své místo
 • Přístup do exkluzivního salonu před odletem
 • Taxi rezervační služby jsou k dispozici
 • Zdarma zrušení a neomezené výměny do 60 dny po odjezdu na všech trasách mezi Anglii, Francie, a Belgie.
 • Zdarma zrušení a neomezené výměny až do odjezdu na přímé trase mezi Velkou Británií a Nizozemskem, a volné výměny na nepřímou cestou (Thalys / Eurostar přes Brusel) až do odchodu.

Jak jsme již bylo uvedeno výše, oceňování mění v závislosti na vaší cesty, takže budete chtít, aby si jednou otevře dostupnost. Pokud si rezervovat s dostatečným předstihem, budete mít zájem platit o 55 dolarů jednosměrný, nebo 90 dolarů zpáteční. Čeká, až na poslední chvíli může řídit ceny až do nebe, s náklady téměř zdvojnásobení později si koupit si lístek. To platí jak pro zpáteční a jednosměrných letenek.

Stojí za zmínku, že Eurostar není k dispozici všem, kteří mají železniční průkaz, pokud tedy chcete, aby tato cesta byla lákavá a dostupná, koupit si jízdenku v předstihu. Můžete najít vlaky vstupenky on-line na různých webových stránkách, když ceny jízdenka na vlak může být nafouknut v porovnání s Uložit vlak.

Vlaky Calais do Londýna Eurostar

Bruggy do londýnských vlaků Eurostar

Vlaky Eurostar z Haagu do Londýna

Berlín do vlaků Eurostar v Londýně

 

Check-In v Londýně St-Pancras Station

V závislosti na třídě jízdné, budete chtít, aby se dospělo si nástupní stanice přinejmenším 40-60 minut před odjezdem vlaku z Londýna do Paříže. Pokud jste si rezervovali prvotřídní letenku Business Premier z Londýna do Paříže, budete mít přístup do exkluzivního salonku. v opačném případě, Existuje mnoho obchodů a restaurací k dispozici pro vás prohlédnout. Některé z našich oblíbených restaurací patří:

 • Káva AMT – V kavárně na dvou místech v rámci stanic. Je vybaven ručně vyráběné nápoje a plně kompostovatelných kelímků, díky nimž se okolí usmívá.
 • Hlaveň Vault – Tradiční anglická hospoda, která nabízí řemeslnické piva, real pivo, Giny, káva, a lihoviny. To také podává snídaně a klasická hospoda jízdné.
 • Chop'd – Restaurace zdraví zaměřený, Chop’d nabídl různé polévky, saláty, duší, a zábaly pro všechny typy cestovatelů.

V případě, že děláte jen na výlet, Stanice má také úschovna zavazadel místa pro vás pro ukládání zavazadla. Tyto možnosti ukládání jsou levné a často nabízejí prodlouženou pracovní dobu.

Kolín nad Rýnem do vlaků Eurostar

Vlaky Gent do Londýna Eurostar

Vlaky Middelburg do Londýn Eurostar

Leiden do londýnských vlaků Eurostar

 

London UK

 

Palubě Eurostar Train

Poté, co na palubě, celková doba jízdy z Londýna do Paříže je přibližně 2 hodiny a 16 minut. V kombinaci s pre-odjezd příjezd, Vaše celková doba cesty se bude pohybovat kolem 3 hodin.

Vlak samotný nabízí standardní sezení jakož i tabulky, které vám umožní pracovat a jíst s lehkostí. Ty mají tendenci si rána, ačkoli, takže se ujistěte, vybrat předem, pokud je to to, co si přejete. Bez ohledu na to, kde sedíte, máte zaručeno, že mají dobrý prostor pro nohy a svíčky k nabíjení zařízení.

Jak bylo již dříve zmíněno, na palubě je WiFi zdarma, takže můžete držet krok se všemi e-mail a požadavky sociálních médií. V závislosti na vaší letence, také můžete zamířit do jídelny trenéra, kde můžete najít jídlo, nápoje, a občerstvení. Pokud jste usadit do první třídy kabině, potraviny budou převedeny přímo na své místo.

Vlaky Düsseldorf do Londýna Eurostar

Essen do londýnských vlaků Eurostar

Munster do londýnských vlaků Eurostar

Leuven do londýnských vlaků Eurostar

 

Příjezdu na nádraží Nord Paris Gare du

Vlaky z St.. Pancras stanice dorazí ve středu Paříže, na nádraží Gare du Nord. Tento nádherný stanice je umělecké dílo samo o sobě, s jeho průčelí postavený v polovině roku 1800 a udržuje krásně. Udělejte si chvilku, aby si budovu předtím, než vyrazíte navštívit město.

Vzhledem k tomu, budete již absolvovali check-in před opuštěním Británii nebudete muset dokončit proces příjezdu. To je také v současné době platí pro pasovou kontrolou, i když se ve Velké Británii opuštění EU je pravděpodobné, že tyto procesy dozná výrazných změn.

Jakmile dorazí, budete v centru města, s desítkami možností pro potraviny, obchody, a nápoje. Pokud se rozhodnete opustit stanic, najdete v okolí Brasserie Terminus Nord, proslulé restaurace ve stylu Art Nouveau přímo přes ulici od vlakového nádraží. v opačném případě, musíte prostě bloudit v libovolném směru najít některé z nejlepších potravin a nápojů v Evropě.

V rámci samotného nádraží, najdete Metro a RER vlaky, stejně jako vlaky cestují po celé Francii. Místní kolejnice a vlaky metra může trvat vás v průběhu celého francouzského hlavního města, mnohým muzeí, galerie, a turisty atrakce v rámci.

Pokud přijíždějí brzy a míří přímo ven k prohlídce před check-in do svého hotelu, může to být také dobrý nápad, aby se výhody Možnosti úschovna k dispozici v rámci nádraží. Tyto sklady jsou poměrně levné a může být vynikající volbou pro ty, kteří chtějí maximalizovat své dny.

Jako držitel přímé vlakové jízdenky Eurostar, jste schopni získat 2 pro 1 přístup k mnoha z těchto muzeí a galerií, které vám může ušetřit stovky dolarů.

Frankfurt do Londýna vlaky Eurostar

Mnichov do Londýna vlaky Eurostar

Moutiers na londýnské vlaky Eurostar

Marseilles do londýnských vlaků Eurostar

 

 

Train Times Londýna do Paříže Eurostar

Eurostar jezdí často, s až 19 odletů za den v závislosti na dovolenou a víkendy. První vlak dne odjíždí na 05:40 a trvá celkem 2 hodiny a 37 minut. To je často jedním z nejlevnějších dostupných letenek, takže pokud si nejste averzi k vstávaje můžete ušetřit nějaké peníze a vydejte se na úsvitu. Dalším přínosem tohoto předčasného odjezdu je, že váš čas příjezdu v Paříži 09:17, což znamená, že máte celý den před sebou pro veškeré aktivity, které chcete vybrat.

krát trasa jinak hodinové nebo více, což vám dává spoustu možností, od kterého si vybrat. Poslední vlak v noci odjíždí na 18:31 a dorazí 21:47, zanechal vám dostatek času se dostat do Vašeho hotelu nebo dokonce vyrazit na noční jídlo a nahlédnout na třpytivých světel na Eiffelovu věž. Tyto noční vlaky mohou představovat lůžkových vozů, které jsou dobrý způsob, jak urvat pár minut spánku před pokračováním na vaší cestě. dodatečně, některé vlaky mohou cestovat do jiných měst po celou noc.

Den Helder na londýnské vlaky Eurostar

Maastricht do londýnských vlaků Eurostar

Dijon do londýnských vlaků Eurostar

Bonn do londýnských vlaků Eurostar

 

eiffel tower

 

Další trasy s vlakem Eurostar, které nejsou z Londýna do Paříže

I když tento článek se zaměřuje především na cestovním ruchu mezi St.. Mezinárodní nádraží Pancras a Gare du Nord, Eurostar také provozuje počet přímých linek z Londýna:

 • Brusel – Vlaky jezdí každý 90 minut do 2 hodin. To trvá jen něco málo přes 2 doba k dosažení Brusel Midi / Zuid stanice.
 • Calais / Frethun- Vlaky jezdí každou hodinu nebo více z Londýna a celkem cestování vlakem je jen něco málo přes hodinu.
 • Málo- Vlaky odjíždějí téměř každou hodinu do Lille, Nachází se v severní Francii. Tam je snadné připojení k síti francouzský TGV pro vás převod. Cesta trvá přibližně 1.5 hodin.
 • Pařížský Disney land – Vlaky jezdí několikrát týdně po celý rok a každý den během školních prázdnin. Vlakové nádraží se nachází přímo před vchodem do Disneylandu. Cesta trvá pod 3 celkem hodin.
 • Lyon, Avignon, a Marseille- Po celý rok vlak provozuje od 1 na 5 dny v týdnu, i když je sezónně ovlivněn, ujistěte se, že běží, když ho potřebujete. To se zastaví na nádraží Lyon Part-Dieu (4.75 hodin), stanice Avignon TGV (6 hodin), a Marseille St Charles stanice (6.5 hodin).
 • Aime, La Plagne – Provozní
 • Amsterdam a Rotterdam – Nová služba, která začala v roce 2018, stačí mít jednu z denních vlaků do Amsterdamu, který zahrnuje zastávku v Rotterdamu. Naprosto doba jízdy je asi 4 hodin.

Existují i ​​jiné sezónní trasy jsou k dispozici pro aktivity, jako je lyžování v zimě, tak se určitě podívat se často, aby zjistili, zda je spuštěna služba.

Je také možné dosáhnout další destinace v rámci Evropy tím, že využije jednu zastávku a pokračuje kupředu ze stanic umístěných v Lille, Brusel, a Paříž. Získání jízdenek na vlak je snadné a vyžaduje pouze jediný itinerář.

Podobně, pokud jste na cestách do Londýna od jinde ve Velké Británii, můžete také zvolit, aby začíná své Eurostar cestu na mezinárodních nádraží Ebbsfleet nebo mezinárodního nádraží Ashford místo St. Pancras. To je užitečné zejména pro ty s vozidly, jako Ashford nabízí garáž a přímý přístup na vlakové nádraží.

 

Rezervovat vstupenky na Uložit vlaku For Your Londýna do Paříže vlakem

Vyhledávání na našich stránkách při objednávání vstupenek na všechny nejlepších evropských destinací, počítaje v to Belgie, Itálie, Švýcarsko, a Spojené království (včetně Londýna do Paříže vlakem s Eurostar). Náš vyhledávač je navržen tak, aby šetřit peníze na všechny lístky a nezahrnuje žádné rezervační poplatky. Děláme to pro vás snadné koupit tím, že přijímá několik způsobů, jak platit, včetně kreditních karet, giropay, ideál, a mnoho dalších.

 

Tak, bez ohledu na váš důvod pro cestování, ať už cestujete sami nebo s ostatními, trvat několik minut k hledání jízdenky na Uložit vlaku, který nabízí nejnižší ceny, zaručena.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-paris-train%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)