Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 18/02/2021)

Nejdelší cestě vlakem na světě jsou velmi dlouhé! Tyto cesty mohou trvat několik dní a pokrývají tisíce mil.

Tak, Zde jsou cesty, které se nejdelší Evropa, Asie, Austrálie, a USA.

 

Nejdelší cestě vlakem na světě

 

1: Trans-Siberian Express je nejdelší cesta vlakem

Vzdálenost: 5,722 míle

Doba trvání: 6 dny +

Nejdelší železniční cesta na světě začíná v Moskvě a končí ve Vladivostoku. Nejdříve, převezme 6 dnů ke kompletnímu. Cestující na to Evropská cesta přejít přes několik časových pásem. Krajina na této cestě zahrnovat Uralu a jezero Bajkal. Vlaky na této cestě odchýlit každý 48 hodiny.

 

scenérie na dlouhých jízdách vlaků
jezero Bajkal: nejhlubší jezero na světě

2: Východní & Oriental Express

Vzdálenost: 1,200 míle

Doba trvání: 3+ dny

Tento cesta cesty přes jihovýchodní Asii z Bangkoku do Singapuru. Vlak zastaví na řeku Kwai a Kuala Kangsar. Doba trvání cesty je buď 3 nebo 4 dny. dodatečně, cesty obvykle trvá Místa o víkendech. mimoto, ubytování je soukromý a pěkně zdobené. Vzhledem k tomu, ubytování je kompaktní, že se nejlépe hodí pro sólo cestovatele.

Brusel Lille Vlaky

Antwerp do Lille Vlaky

Paris Lille Vlaky

Lyon Lille Vlaky

 

3: Kanadský nejdelší vlak

Vzdálenost: 2,700 míle

Doba trvání: 3 dny

Nejdříve, tady není žádný WIFI Na této transkontinentální cesty. Tak, být připraven trávit čas při pohledu na krajinu. Protože hory, lesy a další kanadské krajiny uvidíte bere dech. Cesta začíná v Vancouver a končí v Torontu. Užijte si komfortní lůžkových vozů, zatímco vám záblesky losů, jelenů a dokonce i medvědi.

 

4: California Zephyr nejdelší vlak

Vzdálenost: 2,348 míle

Doba trvání: 51 hodiny

Tato cesta je nejvíce pozoruhodné, protože to je nejdelší ve Spojených státech. Cesta pokrývá průkopníky, Skalnaté, a kaňony. Klíčovými zastávky na této cestě jsou Denver, Salt Lake City, Reno, a Sacramento.

 

 

5: Indian Pacific: Sydney Perth (Austrálie)

Vzdálenost: 2,704 míle

Doba trvání: 65 hodiny

Tento nejdelší cesta vlakem představuje nejdelší úsek přímé železniční trati na světě. Za prvé, Cestující dostat zažít šířka Austrálie. dodatečně, scenérie zahrnuje vodopády, lesy a modré hory. Vzhledem ke své délce, Existuje mnoho klíčových zastávek na to trasa. Zastávky zahrnují Broken Hill, Adelaide, Barossa Valley, Kalgoorlie, kuchař, a Rawlinna. Vlakové jízdenky na této cestě jsou drahé, ceny začínají na více než $600.

 

6. Vivek Express: Dibrugarh do Kanyakumari (Indie)

Vzdálenost: 2,633 míle

Doba trvání: 82 hodiny

Podobně jako v Indickém Pacifiku, Tento vlak je nejdelší cesta vlakem v Indii. Vzhledem k tomu, že cestuje po celé délce Indie a má průměrná rychlost z 32 Km za hodinu. Na rozdíl od jiných dlouhých jízdenek vlakových cest pro tento vlak startu na $10.

 

 

7: Paříž-Moscow nejdelší vlak Express

Vzdálenost: 1,998 míle

Doba trvání: 48 hodiny

I když tento vlak je nejdelší trans-evropské Cesta trvá pouze 2 dnů ke kompletnímu. Vlak odjíždí z francouzský kapitál a přijde na ruském hlavním městě. Vzhledem k tomu, tato cesta prochází Běloruskem, budete potřebovat Bělorusko visa cestovat. dodatečně, budete potřebovat víza do Ruské federace.

Lyon Marseille Vlaky

Paříže do Marseille Vlaky

Jsem rád, že Marseille Vlaky

Bordeaux do Marseille Vlaky

 

Rezervace nejdelší vlakem s ušetřit Train

Rezervační dlouhou cestu vlakem by nemělo trvat dlouho. To je důvod, proč při ušetřit Train máme Nákupní proces rychlý lístek.

 

Přihlásit se na našich webových stránkách nyní a přijmout 3 minuty najít Nejlevnější jízdenka na vlak na cestu. Vstupenky je možné zakoupit pomocí kreditní karty a platby bankovní reálném čase a mnoho dalších možností na Save A Train webová stránka.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flongest-train-journeys-world%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)