Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 05/11/2021)

Od evropských hradů a starodávných starých měst až po vzrušující Hongkong, tyto 7 milující destinace po celém světě způsobí, že vaše láska stoupne. Tyto 7 milostné destinace jsou dokonalým prostředím pro úžasnou kapitolu ve vašem milostném příběhu, a oživit kouzlo.

 

1. Nejromantičtější destinace lásky po celém světě: Paříž

Pokud hledáte synonyma ve slovníku pro „love“, najdete Paříž upřesněnou velkými písmeny. Jeho nevysvětlitelné kouzlo, kráska v noci, cukrárna, a mnoho míst pro romantické obrázky, učinit z Paříže jednu z 7 milující destinace po celém světě.

Procházky krásnou čtvrtí La Marais, poslech pouliční hudby, nebo si udělat piknik na těch nejkrásnějších místech, Paříž je ztělesněním romantiky. Ano, nemusí být překvapením, že Paříž je nejlepší líbánková destinace v Evropě, a možná si myslíte, že všechna jeho romantická místa budou plně obsazena. nicméně, toto krásné město je plné míst, kde můžete křičet svou lásku, nebo si nechte udělat výlet bez turisty. Paříž je bezpochyby vrcholným městem lásky, pro všechny páry, ve všech barvách duhy.

Nejromantičtější věci v Paříži

Projděte se po Musee Carnavalet, polibek na Canal Saint-Martin, a užijte si romantický piknik v ikonickém prostoru Champs de Mars.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

A wedding in paris is the most romantic love destination on the planet

2. Nejlepší milostný cíl v Itálii: Benátky

Zatímco Benátky jsou jedním z nejvíce turistických měst v Evropě, najdete mnoho skrytých míst, kde sdílet gelato nebo pizzu. Městské mosty vás a vaše milované zavedou do vybočených cest, uličky, a místní restaurace, kde byste mohli pohltit italská kuchyně, a toast milovat s italským vínem nebo Aperolem.

Perfektní romantický den v Benátkách začne zkoumáním mnoha mostů. Pak, pro které byste mohli pohltit pizzu 2 a gelato. Doporučuje se ponechat návštěvu 2 okouzlující ostrovy Burano a Murano, na druhou polovinu dne, po odchodu davů turistů. Tudy, budete mít ostrovy všechny pro sebe, pro romantické obrázky.

Nejromantičtější věci v Benátkách

Projděte se po Dorsoduru, místní sousedství, nebo večeřet v Cantina Do Spade, kde Casanova chodila na večeři. Pak, můžete si dát romantický oběd na dechberoucím ostrově Burano, a užijte si jízdu na gondole při západu slunce. Svou romantickou dovolenou můžete začít s romantická cesta vlakem z Londýna nebo Švýcarska do Benátek.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

Romantic Love Gondola ride in Venice

 

3. Milujte destinace v Evropě: jezero Como

Slunce zapadá do Alp, odrážející se v jezeře, a procházíte se se svým milovaným podél Procházka milenců, stezka milenců ve Varenně. Určitě budete souhlasit, že to dělá Jezero Como je nezapomenutelným cílem lásky pro romantickou dovolenou pro 2.

Kromě půvabného města Varenna, Bellagio, a Vezio nabízejí nádherný výhled na jezero Como a spoustu romantických míst.

Nejromantičtější věci v jezeře Como

Užijte si super romantickou procházku po horách Lari až na magický piknik v Monte Crocione. Pokud jste milovníci adrenalinu, pak let hydroplánem nad jezerem probudí ty motýly!

Florencie do vlaku

Milán do Como s vlakem

Turín do Como s vlakem

Janov do Como s vlakem

 

A couple sitting by lake Como lake

 

4. Milujte destinace v Číně: Hongkong

Moderní, napínavý, fascinující, Hongkong je jedním z nejromantičtějších měst na světě. The městské mrakodrapy, a ostrovy, nabídněte úžasné pohledy na obrázky, které zachytí vaši lásku. Hongkong je nádherný za denního a nočního osvětlení, západ a východ slunce, nabízí mnoho romantických aktivit, pro relaxační dovolená pro dva, nebo epické dobrodružství, umístěním do horní části 7 milující destinace po celém světě.

Nejromantičtější věci v Hongkongu

Perfektní romantický den začne plavbou kolem přístavu Victoria, nebo piknik na písečných plážích v zátoce Repulse. Odpoledne, můžete absolvovat soukromou hodinu vaření, a dokončete zvednutím brýlí, abyste se milovali při západu slunce.

 

 

5. Love Destination Worldwide: Rakousko

Rakousko, země hradů, nádherné zahrady, a okouzlující města, je populární milostná destinace v Evropě. Pokud chcete uniknout davům, pak je Halstatt dokonalým cílem, kromě jiných nádherné jednodenní výlety z Vídně.

Úžasné přírodní rezervace, jako je Innsbrucker, nabízejí nejkrásnější výhled na rakouské hory a údolí, na romantickou túru. Dále, okouzlující starobylá města, která jsou dokonalým místem pro šťastně navždy legendární milostné příběhy. nicméně, pokud dáváte přednost městskému útěku, pak je Vídeň naprosto ideální pro romantický víkend. navíc, Vídeň je jedním z nejoblíbenější destinace LGBT na světě, takže vítá všechny páry, v jakémkoli stavu vztahu, a jen čekám na vás a vaši blízkou.

Nejromantičtější věci v Rakousku

Romantický den v Rakousku začne rakouským závinem na snídani v místní kavárně. Pak, Vydejte se na procházku do rakouské zahrady nebo zámku. Dále, pokud jste sportovní pár, pak túra v rakouských Alpách, bude ideální.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

A couple sitting in a valley in austria watching the mountains

 

6. Milujte destinace po celém světě: Praha

Drobné a okouzlující, Praha je strašně romantická a právem si drží místo v naší 7 nejlepší milostné destinace na světě. Ano, je přeplněná turisty, ale existuje spousta vyhlídek a zelených parků, vyhnout se davům cestujících, a stále si užívejte to nejlepší ze staré Prahy.

Roztomilé malé pruhy, nádherné mosty, a čtvrť Malá Strana jsou dokonalým prostředím pro romantiku. Zatímco Praha je jednou z nejoblíbenějších destinací v Evropě, existuje spousta skrytých míst; okouzlující čtvrť Malá Strana, a park s výhledem na město, Palacký most, jsou jen a pár skrytých romantiků.

Nejromantičtější věci v Praze

Procházka na Malé Straně, pivo u Vltavy, večeře s výhledem na město, a koktejly v baru Hemingway.

Norimberk do Prahy vlakem

Mnichov do Prahy vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vídeň do Prahy vlakem

 

A couple strolling and holding hands on the streets of Prague

 

7. Milujte destinace po celém světě: Lake District V Anglii

Když místo inspirovalo romantickou poezii Williama Woodswortha, pak je to špičková destinace lásky. Vskutku, uvidíte, že země jezera v západní Anglii je nesmírně romantická. Díky 6 přírodní rezervace anglického venkova a krajiny, a 16 úchvatná jezera.

Nachází se v regionu Cumbria, země jezer je jedním z nejkrásnějších regionů v Anglii. Proto, turistika z kopce, k jezerům a plesím, je jedna z nejromantičtějších věcí na světě. Budete mít pocit, že vstupujete do kouzelného románu Jane Austenové, kde láska vzdoruje všem překážkám.

Nejromantičtější místa v Cumbrii

Keswickovo jezero, na nádhernou túru dolů na piknik u jezera. Dále, Helvellynský vrchol, a vodopád jsou naprosto zasněná místa pro dva.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

England love destination

 

Tyto 7 milostné destinace jsou úžasná místa, která okoření váš vztah. Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat romantický pobyt v těchto zasněných a vzrušujících milostných destinacích.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „7 Love Destinations Worldwide“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Flove-destinations-worldwide%2F– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)