Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Milán Řím vlakem nebo Říma do Milána je snadné a efektivní zkušenosti. Nemluvě o krásné! Můžeš levnější vlak což může trvat déle než 3 hodiny, ale že vlaky z Milána do Říma vám umožní skočit na nezbytné zastaví, aby prozkoumala. Nebo můžete naskočit na nonstop vysokorychlostní vlak Freccia Trenitalia, která trvá jen 3 hodiny a 3 minut, mnohem méně než na celou cestu letadlem! Ať už se rozhodnete pro tento rychlý průvodce, pomůže vám při rozhodování o sobě a vaší cestě!

Rychlá Fakta:

  1. Cestovní vzdálenost: 297 mil
  2. Nejrychlejší čas: 3hod:03m
  3. Denní vlaky: 89
  4. Autobusy z Milána do Řím začínají od :$51
  5. Nejlepší poskytovatel jízdenka na vlak: Save A Train samozřejmě

 

Milan do Říma Train & Řím K Milan By Train: Scenérie

Připravte se na některé skutečně pozoruhodné scenérie jak si jízdu na jih přes Itálii Lombardie, Emilia Romagna, a Toskánsko regiony. Mnoho Trenitalia Freccia AV vlaky zastavit v Bologna, Padově nebo Janov na cestě do Říma. Na rychlejší trasy, nebudete muset přestupovat. nicméně, pokud jste na cestách na pomalejší a méně nákladné regionálním vlakem, ty mohou být požadovány k přenosu z jednoho vlaku do druhého. Pokud nejste ve spěchu a chcete, aby co nejvíce z vašich Milán do Říma Vlakem výlet, pak doporučujeme tuto možnost. Zde jsou hlavní!

1. Lombardie

S Milanem jako jeho hlavním městem, není divu, že návštěvníci se hrnou do svých milionů na Lombardie každý rok. Ale kromě módního favorita, spousta dalších must-návštěvu míst v regionu Lombardie z Itálie křičí, které mají být navštíveny.

Existuje bezpočet věcí, které se v této oblasti; obdivný potopené hradů malebná jezera, hostující housle dílnách v historických městech, je ohromen uměním a architekturou Mantova - Lombardie opravdu říz pro návštěvníky.

Milán do Mantua jízdenka na vlak

Turín do Mantua jízdenka na vlak

Padua do Mantua jízdenka na vlak

Benátek do Mantua jízdenka na vlak

 

2. Emilia Romagna

Jsme přesvědčeni, Emilia Romagna Snadno odpovídá atrakce více slavných Toskánsku a Lombardii a nabídek lákavě prostých možností stravování a ubytování. to je a Milán do Říma Vlakem výlet nejlépe střežené tajemství podle našeho názoru ale také z Říma do Milána vlakem! Skok na nádraží a vydat se na prohlídku!

Bolognia na Modena Vlaky

Venice do Modena Vlaky

Janov na Modena Vlaky

Florence na Modena Vlaky

Emilia Romagna on the way from Milan to Rome By Train

 

3. Bologna

Tam jsou tak mnoho věcí na práci v Bologni při cestování z Milán do Říma s vlaky Trenitalia. Doporučujeme jako jeden z nejlepších míst, aby zvážila, skočí na. Stoupání středověké věže, rezervovat fun food zájezdy. Chcete-li zůstat o něco déle, to je skvělý základ pro objevování Mezi další zajímavosti v oblasti.

Vlaková jízdenka do Bologna z Benátek

Vlaková jízdenka z Florencie do Bologna

Vlaková jízdenka z Říma do Bologna

Milán do Bologna jízdenka na vlak

Bologna on the way from Milan to Rome By Train

 

4. Padova

Méně než 30 minut jízdy na vysokorychlostní vlak z Benátek, Padova je příliš často přehlížena většinou návštěvníků. Dosud, to dělá pro skvělý jednodenní výlet z Benátek, nabízí pohled do bohatá historie města, které kdysi mocný komuna.

Domů do Itálie je druhou nejstarší univerzitou, založeno v 1222, Padově zachovala veselou atmosféru univerzitního města, živým náměstích a arkádové ulice, spousta kaváren a barů, kde všudypřítomné Spritz je de rigueur jako den větry až do večera. Nezmeškej!

Milán Padova Vlaky

Verona Padua Vlaky

Bologna do Padovy Vlaky

Bergamo do Padovy Vlaky

Padua Italy

 

5. Janov

Pro každého, kdo cestuje po Milán do Říma s vlaky Trenitalia nebo naopak kolem trasy a je hledáte hluboce vrstvené, často nelakovaný, a směle autentický zkušenosti cestovní.

Doporučujeme zamířit do Janova (která je stejně jako Benátky byla kdysi mocná námořní republika) naproti Ligurské Moře. Nabízí více syrové a reálné zkušenosti, se neředěný smysl pro historii, a zažít bohatou uměleckou scénu města a pozoruhodná architektura. Jedním z hlavních důvodů, proč jsme nyní natolik, že tam je velké umění a muzeí uncrowded! Můžete najít díla Caravaggio, Van Dyck. Rubens, Dürer a Veronese v Palazzo Bianco a Palazzo Rosso a okukovat jiné Staré Světových děl v mnoha památkám, jako Palazzo Reale a Galleria Nazionale di Palazzo Spinola. Tam jsou také dobré příklady z Janovské Školy umění, prominentní v 17. století, v Palazzo Blanco.

Milan do Janova vlaky

Řím Genoa Vlaky

Florence do Janov vlaků

Venice do Janova vlaky

Genoa Italy

 

Milán Řím & Řím K Milan Train Times

Trenitalia high-speed Vysokorychlostní (Z) Vlaky opustit milánského nádraží jednou nebo dvakrát za hodinu na nádraží Termini - průměrování 90 vlaky za den. Nejdříve vlak opustí Trenitalia Milan Central Station v 5:00 dopoledne. Poslední vlak do Říma odjíždí Milan na 11:18 odpoledne.

Všimněte si, že víkendy a svátky obvykle znamenají méně častou službu a někdy i delší dobu cesty.

Vlaková jízdenka z Milána do Říma

Lístek na vlak z Říma do Milána

Vybavení Na Freccia vlaky mezi Milánem <> Řím

Mnoho vlaků Trenitalias Frecciargento AV absolvuje každodenní cestu mezi Milánem a Římem během dne 3 hodiny a 3 minut, cestování do 155 mil / 250 kilometrů za hodinu.

Lístky na vysokorychlostní vlak v Itálii mají skvělé doplňky. Elektrické zásuvky na vašem sedadle pro nabíjení zařízení i WiFi na palubě vlaků Frecciarossa a Frecciargento. nicméně, když jste uvnitř, signál bude klesat tunely a ve stanicích. V každém autě můžete mít skvělou italskou kavárnu. Stejně jako potravinové vozíku, který přináší občerstvení, sendviče, a nápojů na své místo. Na konci každého vozu, najdete toalety a dostatek regálů do skladu velký zavazadlový.

Jste připraveni zabalit své tašky a prozkoumat Milán do Říma vlaky Trenitalia nebo naopak – Vlakem do Říma do Milána 3 hodiny? Ať už si vyberete, Rezervujte si lístky na vlak během několika minut pomocí Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Milán do Říma s vlaky Trenitalia” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmilan-rome-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)