Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 07/06/2020)

Milovníci moderního umění mají mnoho míst k návštěvě v Evropě. S takovým množstvím výběru, snad nejnáročnější částí je volba destinace. nicméně, pokud hledáte návštěva Evropští předsedové hotspotů pro umělecký průzkum, proč ne naplánovat cestu kolem něj? S dobře-plánované vlakem, můžete navštívit všech našich nejlepších nabídek moderních uměleckých galerií v Evropě:

 

Tate Modern Art Gallery, Londýn, Anglie

Tate Galerie moderního Umění v Londýn je jedním z nejpopulárnějších současných galerií moderního umění v Evropě. Není to jediný k návštěvě ve městě, které se může pochlubit více než 1,000 galerie. nicméně, to je ten, který je nejvíce populární s turisté. Tate Modern byl původně součástí Tate Gallery, která byla založena v 1897. Přesčas, Tate začal expandovat av 2000 byl rozdělen do čtyř různých galerií. Z těch čtyř, Tate Modern je ten u většiny návštěv, a je zde více než jen umělecké dílo. Chcete-li zažít londýnskou uměleckou scénu pro sebe, můžete snadno dostat do města vlakem od většiny velkých evropská města.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Národní galerie moderního a současného umění, Řím, Itálie

Volal Národní galerie moderního a současného umění v italštině, tato umělecká galerie v Řím Má vše, co potřebujete. A nedávno dostal nový vzhled, tak, že umění může vyniknout ještě více na výstavách. Tato galerie je unikátní svým způsobem prezentace. Zaměřuje se více na motivy, barev a tvar než podobnosti epoch a stylů. Který umožňuje každý návštěvník zažít umění v novém, jedinečný způsob,, zajištění toho, že návštěva bude památný. Řím je skvělé město navštívit vlakem. Tam jsou nějací vyhlídkové trasy můžete se vydat cestou zážitku více z Itálie.

Florence k Římu Vlaky

Naples do Říma Vlaky

Florence na Pisa vlaků

Řím Benátky Vlaky

 

Kunsthalle Zurich, Švýcarsko

Kunsthalle Zurich Budovy

 

Švýcarsko je současné a moderní umělecká scéna je rozlehlé a živé, s mnoha galerií udržet při životě. Ten, který je často doporučuje k návštěvě je Kunsthalle Zurich. Má dočasné výstavy, které se nikdy nepodaří zaujmout návštěvníka. Tyto časté změny pomáhají Kunsthalle objevit svou identitu pokaždé. Můžete dosáhnout Curych vlakem z Mnichov, Vídeň, jakož i dalších evropských městech návštěvě na moderní umění lovu.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

Pompidou, Paříž, Francie

Pompidou v Paříži je jednou z Nejlepších Galerií Moderního Umění v Evropě

No prohlídka galerií moderního umění v Evropě je kompletní bez návštěvy Paříž, Francie. nicméně, namísto Louvru, doporučujeme míří do Pompidou. Tam najdete jedinečnou architektonickou strukturu, se všemi jeho eskalátorů, instalatérství, a ocelový rám viditelné na vnější. Ale zkušenost nekončí, as Pompidou má více než 50,000 Pracuje ve své sbírce. Je to jedna z nejvýznamnějších sbírek moderního a současného umění, které rozhodně stojí za návštěvu. Dostat do Paříže vlakem z Londýna, Amsterodam, V Bruselu a dalších městech v Evropě.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

Současní galerií v Evropě jsou jistě pohled vidět. Nejlepší část o plánování umělecké orientované nabídky je, že všechna tato města jsou snadno dosažitelná vlakem. Pokud jste připraveni jít, Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak nyní a užívat si jízdu!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmodern-art-galleries-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)