Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 27/05/2022)

Milovníci moderního umění mají mnoho míst k návštěvě v Evropě. S takovým množstvím výběru, snad nejnáročnější částí je volba destinace. nicméně, pokud hledáte návštěva Evropští předsedové hotspotů pro umělecký průzkum, proč ne naplánovat cestu kolem něj? S dobře-plánované jízdy vlakem, můžete navštívit všech našich nejlepších nabídek moderních uměleckých galerií v Evropě:

 

Galerie moderního umění Tate, Londýn, Anglie

Tate Galerie moderního Umění v Londýn je jedním z nejpopulárnějších současných galerií moderního umění v Evropě. Není to jediný k návštěvě ve městě, které se může pochlubit více než 1,000 galerie. nicméně, to je ten, který je nejvíce populární s turisté. Tate Modern byl původně součástí Tate Gallery, která byla založena v 1897. Přesčas, Tate začal expandovat av 2000 byl rozdělen do čtyř různých galerií. Z těch čtyř, Tate Modern je ten u většiny návštěv, a je zde více než jen umělecké dílo. Chcete-li zažít londýnskou uměleckou scénu pro sebe, můžete snadno dostat do města vlakem od většiny velkých evropská města.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Národní galerie moderního a současného umění, Řím, Itálie

Volal Národní galerie moderního a současného umění v italštině, tato umělecká galerie v Řím má vše, co potřebujete. A nedávno dostal nový vzhled, tak, že umění může vyniknout ještě více na výstavách. Tato galerie je unikátní svým způsobem prezentace. Zaměřuje se více na motivy, barev a tvar než podobnosti epoch a stylů. Který umožňuje každý návštěvník zažít umění v novém, jedinečný způsob,, zajištění toho, že návštěva bude památný. Řím je skvělé město navštívit vlakem. Tam jsou nějací vyhlídkové trasy můžete se vydat cestou zážitku více z Itálie.

Florence k Římu Vlaky

Naples do Říma Vlaky

Florence na Pisa vlaků

Řím Benátky Vlaky

 

Kunsthalle Zurich, Švýcarsko

Kunsthalle Zurich Building

 

Švýcarsko je současné a moderní umělecká scéna je rozlehlé a živé, s mnoha galerií udržet při životě. Ten, který je často doporučuje k návštěvě je Kunsthalle Zurich. Má dočasné výstavy, které se nikdy nepodaří zaujmout návštěvníka. Tyto časté změny pomáhají Kunsthalle objevit svou identitu pokaždé. Můžete dosáhnout Curych vlakem z Mnichov, Vídeň, jakož i dalších evropských městech návštěvě na moderní umění lovu.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

Pompidou, Paříž, Francie

Pompidou in Paris is one of the Best Modern Art Galleries in Europe

Žádná prohlídka galerií moderního umění v Evropě se neobejde bez návštěvy Paříž, Francie. nicméně, namísto Louvru, doporučujeme míří do Pompidou. Tam najdete jedinečnou architektonickou strukturu, se všemi jeho eskalátorů, instalatérství, a ocelový rám viditelné na vnější. Ale zkušenost nekončí, as Pompidou má více než 50,000 Pracuje ve své sbírce. Je to jedna z nejvýznamnějších sbírek moderního a současného umění, které rozhodně stojí za návštěvu. Dostat do Paříže vlakem z Londýna, Amsterdam, V Bruselu a dalších městech v Evropě.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

Současní galerií v Evropě jsou jistě pohled vidět. Nejlepší část o plánování umělecké orientované nabídky je, že všechna tato města jsou snadno dosažitelná vlakem. Pokud jste připraveni jít, Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak nyní a užívat si jízdu!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmodern-art-galleries-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)