Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 11/09/2021)

Jsme vypisující 5 Většina krásných lesů v Evropě právě včas na sváteční svátky! Podstatný dovolená strašit pro většinu milovníky cestování je pláž. Evropa však má k prozkoumání mnohem víc než jen pobřeží. Přidejte se k nám, když jsme se dupat kolem některé z nejkrásnějších lesů v Evropě.

Zapomeňte na přeplněných plážích se svými hlasitými dětmi a otravovat sokolníků. Někdy nemůžete porazit klid a pohodu v dobrém lesa. Být v přírodě skutečně léčebný, pojďme se tedy podívat na listový gambol kolem těch nejlepších v Evropě.

 

Naše první na seznamu nejhezčích lesů v Evropě – Bavorský les, Německo

Bavorský les národní park je první a největší německý národní park, a jeden z nejkrásnějších lesů v Evropě. Proč byste se ptát? Myslíme si, že odvolání spočívá v jeho jednoduché, ale bohaté divočiny. Díky tomu muži opouštět to i sám! V parku slibuje dechberoucí krajinu, majestátní vrcholky (nejznámější z nich pohody Falkenstein, Lusen, a Grosser Rachel), rozsáhlá turistická a cyklistické stezky, zrcadlo jezera, sportovní vyžití, fascinující Korunou chůze, a více.

Chtít vzít rodinu na vzrušující a jedinečné dobrodružství, zatímco v parku? Koruně stromu chůze (Baumwipfelbad) v Národní park Bavorský les slibuje blízké setkání s přírodou a dobrodružství pro celou rodinu. 1300 metrů dlouhý dřevěný bezbariérový chodník vede návštěvníky k základně kopulovité rozhledny, nabízí fantastický výhled na les na cestě. Můžete také zvolit k účasti na zajímavých aktivit na cestě. nicméně, nejlepší je uložen na poslední. Ze 44 metrů vysoké vyhlídkové plošiny, dostanete pokochat nerušeným výhledem na les a dokonce i zasněžené Alpy.

Ulm na Fussen Vlaky

Mnichov na Fussen Vlaky

Stuttgart se Fussen Vlaky

Norimberk Fussen Vlaky

Bavorský les, Německo, Jeden z nejhezčích lesů v Evropě

 

Trillemarka Rollagsfjell Forest, Norsko

Vítejte v divoké poušti! Trillemarka Rollagsfjell Přírodní je jedním z posledních panenských lesů oblastí v národě. Toto je váš go-to místo pro pěší turistiku mezi prales, lyžování na horách nedotčenými, a rybolov ve skutečně malebné rivers a jezera. K dispozici je také hojně, 93 dohromady, Red druhy uvedenými. Ujistěte se, že výlet k soše s názvem Madonna a dítě, nachází se 100 metry mimo parku, pro neuvěřitelné výhledy do údolí i mimo něj. Přinést spoustu vrstev, jak se klima výrazně změní v celé oblasti.

 

Belluno Dolomity, Itálie

Národní park Belluno Dolomit se táhne od údolí Cismon až do údolí Piave a byl založen v roce 1990 chránit tuto území obrovský přírodní hodnotou, který již dosáhl na vědomí v průběhu staletí pro krásu svých exkluzivních flóry a jeho vzácnosti. tudíž, bylo rozhodnuto, že na ochranu svých 32000 ha na ohromující přírodní panorama zimní sporty rozvoj.

Tato oblast je nyní národní kulturní památka neocenitelnou hodnotu, pokud, správně, pravidla příroda. To, co na tomto parku milujeme, je nedotčené a nepřístupné místo na hranicích jihovýchodních Alp, který v pravěku viděl tvoření ledovců (poslední mizí v průběhu 10000 před lety!).

existují rozdíly mezi Tre Cime a Belluno Dolomity, známý jako Dolomit vzhledem k barvě rockface. Povzbuzující plošiny a závratných rockfaces: to jsou oblíbená místa zlatí orli, tvorové téměř legendární, protože jejich milosti, jsou vznešení a majestátní, kteří se vznášejí nebem a vzácností svého druhu.

Doufáme, že vám dal dost důvodů, aby návštěvy Belluno Dolomit, proč si myslíme, že je to jedna z nejkrásnějších lesů v Evropě.

Trento je Jezero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jezero Peschiera Vlaky

Většina krásných lesů v Evropě - Belluno Dolomity, Itálie

 

šperkovnice, Francie

Velkolepé Parc National des Ecrins je jedním z deseti francouzských národních parků a druhý největší po Vanoise. Na 1000 čtverečních km chráněná oblast se rozkročí útvarů Hautes Alpes a Isere, táhnoucí se mezi Bourg d'Oisans, Briancone, a Embrun. V parku zůstává převážně nedotčená díky své odlehlosti a samozřejmě, je na našem seznamu nejkrásnějších lesů v Evropě.

Členitý hornatý terén parku je definován padajícími ledovci a rychle tekoucími řekami, které vytvořily strmé úzké údolí. V létě, turisty, horolezci, horští cyklisté, a říční běžci se hrnou do parku, aby si užívali nádherné podnebí a scenérie padající čelistí. V zimě, sněžnicích, chaty k chatě skialpinismus a horolezectví jsou populární. Na lyžařský areál Alpe d'Huez je umístěna těsně za hranicemi parku. Který je 10 km do serpentin z Bourg d'Oisans.

Marseilles Lyon Vlaky

Paříže do Lyonu Vlaky

Letiště Lyon do vlaků v Paříži

Lyon Avignon Vlaky

 

 

Náš Poslední na seznamu nejkrásnějších lesů v Evropě – Lese v fotbalového stadionu, Nizozemí

Nekonečná Přitažlivost přírody je dočasná umělecká instalace, která transformuje Worthersee fotbalový stadion. Je situován v Klagenfurtu, a nyní je les a umělecká instalace!

Kolem 300 stromy, některé váží až šest tun každý bude pečlivě transplantovaných přes existující fotbalovém hřišti. Tento, budit dojem středoevropského lesa. Jakmile transplantované, les bude mít na život jeho vlastní, měnit barvy, jak se sezóna mění a přitahovat divoká zvěř.

Jít navštívit od 10 am, dokud 10 pm denně (vstup zdarma)!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

Lese v fotbalového stadionu, Nizozemí

 

Jste připraveni cítit svěží země a vlhký mech? Abyste si mohli vychutnat pocit slunečního záření třpytivé mezi stromy a odlévání blikající stíny na zem? Pak hop na Save A Train a rezervovat jízdenku některého z nejhezčích lesů v Evropě, během několika minut!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Horní 5 Nejkrásnějších lesů v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-forests-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)