Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 28/12/2019)

Není jich mnoho způsoby dopravy lepší než vlak, ale plavba přijde docela blízko! Jedná se o luxusní a neuspěchaný způsob, jak poznat požitky z Evropy, vidění měst, regiony, a zemí z nové perspektivy. Můžete si prohlédnout zajímavé cíle které by jinak mohly být vynechal z dovolené itineráře. Není divu, že tolik lidí vybrat Malebná cesta vidět 5 Nejkrásnějších řek v Evropě, aby prozkoumala!

 

1 z 5 Nejkrásnějších řek v Evropě: Dunaj

Délka: 1,783 míle / 2,870km

Trasa: Německo – Černý les s Černým mořem

Pak se dunajské říční plavbu, pokud máte rádi historii, vynikající jídlo, a nezapomenutelné zážitky. Cestovat přes moderní město Amsterdam v západní Evropa na Dunaji, který se pomalu sestupuje do východní Evropy procházení historických památek, jako je Salzburg (Město hudby), nebo skončit k návštěvě ruin bary v trendy Budapest. Tato sbírka evropské říční plavby bude zametat tě pryč do snového prostoru naplněného s novými zážitky, pamětihodnosti, zvuky, pachy a gastronomické setkání.

Mnichov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova Vlaky

Vídeň do Salzburg Vlaky

Salzburg Vídeň Vlaky

Řeka Dunaj v noci

2 z 5 Nejkrásnějších řek v Evropě: Rhone

Délka: 505 míle / 813km

Trasa: Švýcarské Alpy Středozemního moře

Rhone River je historický řeka Švýcarsko a Francie a jeden z nejvýznamnějších vodních cestách Evropa. Není divu, že je na naší seznam 5 Nejkrásnějších řek v Evropě, aby prozkoumala.

To je jediná hlavní řeka, která teče přímo do Středozemní moře a převzala je důkladně Alpine. Tím je zcela odlišná od svého severního souseda, Rýn, což ponechává všechny jeho alpských charakteristik za když opouští Švýcarsko. Malebná a často divoký průběh Rhone, charakteristiky tekoucí vody v něm, a způsob, jakým byl používán lidmi byly všechny formován vlivy na horách, vpravo dolů na ústí řeky, kde sedimenty značení na Rhone v alpském ledovce se přenášejí do teplejších vodách Středozemního moře.

Zurich do Chur Vlaky

Geneva na Chur Vlaky

Milán Tirano Vlaky

Bergamo do Tirano Vlaky

Rivers Rhone Švýcarsku v Evropě

3 z 5 Nejkrásnějších řek v Evropě: Hlavní

Délka: 326 míle / 525km

Trasa: Kulmbach Mainz, Německo

Hlavní řeka je 327 míle dlouhý a je nejdelší řeka se nachází zcela v Německo. Proudí z východu na západ, Hlavní připojí na řeku Rýn v Mohuči, Německo. Hlavní řeka začne v regionu Horní Franky Německo; nicméně, řeka je považována jen splavný mezi Bamberg a Mainz.

v 1992 na Mohan-Dunaj kanál otevřeno, která spojuje řek Mohan a Dunaj. Kanál začíná v Bambergu a splňuje Dunaj v Kelheim, Německo. To je nyní považováno za hlavní vodní cesta, která umožňuje oba osobní lodě a menších obchodních plavidel cestovat mezi Severním mořem na západě a Černým mořem na východě.

Kolín nad Rýnem do Mainz Vlaky

Frankfurt do Mainz Vlaky

Berlín do Mainz Vlaky

Brusel Mainz Vlaky

Rivers Mainz Německo v Evropě

 

4 z 5 Nejkrásnějších řek v Evropě: jeho
Délka: 485 míle / 780km

Trasa: Severozápadně od Dijonu, Francie na anglický kanál Le Havre

Mnohé z těchto měst mají funkci, která je identifikuje, definuje jejich existenci, a působí jako impulsu, který protéká městy srdce. Seina v Paříži je to, co řeka Temže v Londýně, Dunaj v Budapešti. Je epicentrum, o oblast turisté migrující do, kde dodržujte slavných atrakcí a zachytit vzpomínky.

Zátahové Cruise je nutností!

Myslíme si, že můžete doslova vybrat jen o některého z Seine plavby nabízených a nebudete zklamáni! Budete mít možnost vidět to nejlepší z Paříže, město lásky. Váš výběr je široký sahat. Pokud máte omezený čas, plavby jsou k dispozici, aby se vešly do své krátké době. Pro více bezstarostný atmosféra, nyní Seine večeři plavbu na, pohled na Eiffelovy věže a muzea Louvre, jak si plout podle. Nebo můžete zkombinovat tyto atrakce a plavba na exkluzivní combo, vyšplhat až na druhém patře, obdivovat výhledy, a pak výlet lodí, těší večeři a sklenice vína. Můžete si dokonce vzít v Moulin Rouge pořadu, pokud si to fantazie? Chcete-li zobrazit skutečné Paříž, zátahové plavba je nutností.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

Poslední Pick U evropských řek – Holandské vodní cesty

Délka: 528 míle / 850km

Trasa: Nizozemí do Severního moře

Malé řeky, průplavy a vnitřní moře Nizozemska tvoří holandské do vodních toků, a cestovní tady je relaxační způsob, jak prozkoumat Evropu a její pozoruhodné nížin. Výlety kolem měst Amsterdam a Rotterdam se často objevují na trasách, ale vyvrcholení Holandský vodní cesty plavba je série 19 autentické větrné mlýny, které lemují břehy kanál v oblasti Kinderdijk. Pořiďte si kamery ready.

Stejně úžasné jsou květinové displeje v Keukenhof, největší květinová zahrada. Oslňující koberce barev jsou tvořeny sedmi milionů tulipánů, narcisy a další květy - v jejich nádherné nejlépe v průběhu dubna a května. Podívejte se na kratší plavby v tomto ročním období, které je zaměřeno na holandských polích žárovky.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Holandské vodní cesty a větrný mlýn

 

Všichni na palubě! Kniha, která jízdenku do vašeho řeky výlet s Save A Train dnes a získat cestovní!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejkrásnějších řek v Evropě, aby prozkoumala” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-rivers-europe%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)