Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 02/07/2021)

Není jich mnoho způsoby dopravy lepší než vlak, ale plavba přijde docela blízko! Jedná se o luxusní a neuspěchaný způsob, jak poznat požitky z Evropy, vidění měst, regiony, a zemí z nové perspektivy. Můžete si prohlédnout zajímavé cíle které by jinak mohly být vynechal z dovolené itineráře. Není divu, že tolik lidí vybrat Malebná cesta vidět 5 Nejkrásnějších řek v Evropě, aby prozkoumala!

 

1 z 5 Nejkrásnějších řek v Evropě: Dunaj

Délka: 1,783 mil / 2,870km

Trasa: Německo – Černý les s Černým mořem

Pak se dunajské říční plavbu, pokud máte rádi historii, vynikající jídlo, a nezapomenutelné zážitky. Cestovat přes moderní město Amsterdam v západní Evropa na Dunaji, který se pomalu sestupuje do východní Evropy procházení historických památek, jako je Salzburg (Město hudby), nebo skončit k návštěvě ruin bary v módní Budapešť. Tato sbírka evropské říční plavby bude zametat tě pryč do snového prostoru naplněného s novými zážitky, pamětihodnosti, zvuky, voní, a gastronomická setkání.

Mnichov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova Vlaky

Vídeň do Salzburg Vlaky

Salzburg Vídeň Vlaky

Danube river at night

2 z 5 Nejkrásnějších řek v Evropě: Rhone

Délka: 505 mil / 813km

Trasa: Švýcarské Alpy Středozemního moře

Řeka Rhone je historický řeka Švýcarsko a Francie a jeden z nejvýznamnějších vodních cestách Evropa. Není divu, že je na naší seznam 5 Nejkrásnějších řek v Evropě, aby prozkoumala.

To je jediná hlavní řeka, která teče přímo do Středozemní moře a převzala je důkladně Alpine. Tím je zcela odlišná od svého severního souseda, Rýn, což ponechává všechny jeho alpských charakteristik za když opouští Švýcarsko. Malebná a často divoký průběh Rhone, charakteristiky tekoucí vody v něm, a způsob, jakým byl používán lidmi byly všechny formován vlivy na horách, vpravo dolů na ústí řeky, kde sedimenty značení na Rhone v alpském ledovce se přenášejí do teplejších vodách Středozemního moře.

Zurich do Chur Vlaky

Geneva na Chur Vlaky

Milán Tirano Vlaky

Bergamo do Tirano Vlaky

Rhone Switzerland Rivers In Europe

3 z 5 Nejkrásnějších řek v Evropě: Hlavní

Délka: 326 mil / 525km

Trasa: Kulmbach Mainz, Německo

Hlavní řeka je 327 míle dlouhý a je nejdelší řeka se nachází zcela v Německo. Proudí z východu na západ, Hlavní připojí na řeku Rýn v Mohuči, Německo. Hlavní řeka začne v regionu Horní Franky Německo; nicméně, řeka je považována jen splavný mezi Bamberk a Mainz.

v 1992 a Mohan-Dunaj kanál otevřeno, která spojuje řek Mohan a Dunaj. Kanál začíná v Bambergu a splňuje Dunaj v Kelheim, Německo. To je nyní považováno za hlavní vodní cesta, která umožňuje oba osobní lodě a menších obchodních plavidel cestovat mezi Severním mořem na západě a Černým mořem na východě.

Kolín nad Rýnem do Mainz Vlaky

Frankfurt do Mainz Vlaky

Berlín do Mainz Vlaky

Brusel Mainz Vlaky

Mainz Germany Rivers In Europe

 

4 z 5 Nejkrásnějších řek v Evropě: jeho
Délka: 485 mil / 780km

Trasa: Severozápadně od Dijonu, Francie na anglický kanál Le Havre

Mnohé z těchto měst mají funkci, která je identifikuje, definuje jejich existenci, a působí jako impulsu, který protéká městy srdce. Seina v Paříži je to, co řeka Temže v Londýně, Dunaj v Budapešti. Je epicentrum, do této oblasti migrují turisté, kde dodržujte slavných atrakcí a zachytit vzpomínky.

Zátahové Cruise je nutností!

Myslíme si, že můžete doslova vybrat jen o některého z Seine plavby nabízených a nebudete zklamáni! Budete mít možnost vidět to nejlepší z Paříže, město lásky. Váš výběr je široký sahat. Pokud máte omezený čas, plavby jsou k dispozici, aby se vešly do své krátké době. Pro více bezstarostnou atmosférou, nyní Seine večeři plavbu na, pohled na Eiffelovy věže a muzea Louvre, jak si plout podle. Nebo můžete zkombinovat tyto atrakce a plavba na exkluzivní combo, vyšplhat až na druhém patře, obdivovat výhledy, a pak výlet lodí, těší večeři a sklenice vína. Můžete si dokonce vzít v Moulin Rouge pořadu, pokud si to fantazie? Chcete-li zobrazit skutečné Paříž, zátahové plavba je nutností.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

Poslední Pick U evropských řek – Holandské vodní cesty

Délka: 528 mil / 850km

Trasa: Nizozemí do Severního moře

Malé řeky, kanály, a vnitrozemská moře Nizozemska tvoří Nizozemské vodní cesty, a cestovní tady je relaxační způsob, jak prozkoumat Evropu a její pozoruhodné nížin. Výlety kolem měst Amsterdam a Rotterdam se často objevují na trasách, ale vyvrcholení Holandský vodní cesty plavba je série 19 autentické větrné mlýny, které lemují břehy kanál v oblasti Kinderdijk. Pořiďte si kamery ready.

Stejně úžasné jsou květinové displeje v Keukenhof, největší květinová zahrada. Oslňující koberce barev jsou tvořeny sedmi milionů tulipánů, narcisy, a další květy - v úchvatné podobě během dubna a května. Podívejte se na kratší plavby v tomto ročním období, které je zaměřeno na holandských polích žárovky.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Dutch Waterways and windmill

 

Všichni na palubě! Zarezervujte si jízdenku na cestu do řeky pomocí Uložit vlak dnes a začne cestovat!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejkrásnějších řek v Evropě, aby prozkoumala” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-rivers-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)