Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 25/10/2022)

Evropa je plná některé z nejkrásnějších ulic. Od nejelegantnějších a barevné až neobvyklé. Některé z nejkrásnějších ulic v Evropě jsou již objeveny a dobře zavedené na turistické trati, ale jiní jsou skutečné skryté drahokamy že jen se ti v vědět moci pročesat. Jsme dali dohromady naše top seznam!

 

1. Nejkrásnější ulice Europe: street Crémieux, Paříž, Francie

Tam je něco o vícebarevné domy a kuriózní, dlážděných ulicích street Crémieux že make uvedení fotoaparátu dolů nemožný! Tento nádherný pařížský ulice je lemována růžovou, zelenina, žluté, a blues, libovolnou barvu, aby odpovídaly jakékoliv oblečení pro tuto povinnou focení. Udělej to pro gram, kluci!

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

Rue Cremieux, Paris, France on Most Beautiful Streets In Europe

 

2. Přes Toledo, Neapol, Itálie

Via Toledo je starobylá ulice a jedna z nejdůležitějších nákupních komunikací ve městě Neapol, Itálie. Tento 1.2 kilometry ulice je jednou z nejkrásnějších ulic v Evropě. Začíná na Piazza Dante a končí na náměstí Piazza Trieste e Trento, v blízkosti náměstí Piazza del Plebiscito.

Výstavba ulici bylo nařízeno místokrále Neapole, Pedro Alvarez de Toledo, v 1536. Via Toledo proslul jako důsledek Grand Tour cest v 18. a 19. století a díky neapolských písní, ve kterém bylo uvedeno, často.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

Via Toledo, Naples, Italy

 

3. Nejkrásnější ulice Europe: Kynance Mewsová, Londýn, Anglie

Ivy se vztahuje domy a tajné schodiště. Kynance Mews v Kensingtonu je zdaleka nejvíce krásných ulic v Evropě. Na podzim, ulice svítí zelené a vínové listy, Když na jaře přijde, Domy proměnit fialové lese. Tato oblast Londýna je idea jakékoli bloggera nebe!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Kynance Mews, London, England on Most Beautiful Streets In Europe

 

4. Alej květin, Córdoba, Španělsko

Calleja de las Flores je jedním z nejoblíbenějších turistických ulicích města Cordoba v Andalusii, Španělsko. To je také důvod, proč je na našem seznamu nejkrásnějších ulic v Evropě. Umístěn jako křižovatky ulice Velazquez Bosco, je úzká ulice, která končí na náměstí.

Bílé stěny jsou obloženy nespočet, stylové květináče naplněné pelargónie a karafiáty, dávat slavnou pop barvy na tento skutečně zvláštní části města. Spolu s úzkými, dlážděné podlahy, kamenné oblouky, a samozřejmě krásná výzdoba stěn, katedrála Mezquita je v pohledu z prostoru mezi stěnami dělat pro perfektní Kromě již dokonalé fotografie.

Calleja de Las Flores, Cordoba, Spain

 

5. Nejkrásnější ulice Europe: Chalcotské náměstí, Londýn, Anglie

Zastrčený v a malé náměstí poblíž Primrose Hill, najdete jednu z nejkrásnějších ulic v Evropě i nejvíce Instagrammable! Obrázek řadu krásných pastelových měšťanských domů, které stojí vysoko, zakřivení kolem malého, zelený park, který je Chalcot Square. To je co by kamenem dohodil od Regents Parku a slavné Camden Market.

 

 

6. Rozenhoedkaai, Použitý, Belgie

Pokud jste sledovali film, V Bruggách s Colinem Farrellem. Pak budete přesně vědět, co mluvíme. To je pravděpodobně jedním z nejvíce idylických míst pro tuto chvíli pohlednice! Rozenhoedkaai může být menší ulice apod než na jiných místech na tomto seznamu, nicméně, jsme si mysleli, že stále si zaslouží zvláštní zmínku. Bez ohledu na roční dobu, Rozenhoedkaai svítí pro své návštěvníky. Tam je něco tak okouzlující o pohádková architektura a vlající strom, který téměř ponoří do vodní kanál.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dvě Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Rozenhoedkaai, Bruges, Belgium

 

7. Nejkrásnější ulice Europe: Victoria Street, Edinburgh, Skotsko

Užijte si procházku Edinburgh dlážděné Victoria Street naplněna zábavy, unikátní obchody, a jídelen. Victoria Street je pevný kus historie města se svými kamennými zdmi a věk-staré kouzlo přilákat návštěvníky z celého. Ujistěte se, že budete chodit dolů na Grassmarket, která vznikla v 14. století a prodává nejrůznější místní produkce a bitů vyzvednout.

Victoria Street, Edinburgh, Scotland

 

8. Nyhavn, Kodaň, Dánsko

Nyhavn zaškrtne políčko, protože je to dokonalá obrazová boční přístavní ulice, která srší barvou, s idylickými lodí stožáry, sladké kavárny, a elegantní restaurace lemující obě strany. Toto město se může pochlubit kodaňský svéráznou atmosféru a bederní atmosféru, stejně jako nejmalebnější ulice ve městě. Žádný výlet do Kodaně není úplný bez procházky a fotografie.

Nyhavn, Copenhagen, Denmark

 

9. Nejkrásnější ulice Europe: Burano, Benátky, Itálie

Procházka (nebo projížďka) po této krásné ulice v Benátkách je jako vzít prohlídku duhy. Burano je ostrov uprostřed benátské laguně, ale pokud jste někdy to štěstí navštívit budete sebral fotoaparát (mobilní telefon) ihned. Domy s krásnou kanál běží rovně přes to, aby to tak okouzlující. Je to typ místa, které dokáže okamžitě zvednout náladu každého.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

Burano, Venice, Italy

 

10. East Side Gallery, Berlín, Německo

Udělejte si procházku dolů světově proslulé East Side Gallery. Ulice se skutečným galerie pod širým nebem omítnuté vše spolu se zbytky Berlínské zdi. Existuje Insta příležitosti habaděj touto ulicí jako umělecké dílo, je neuvěřitelné, ale je to také mrazivá připomínka berlínské historie a studené války.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

East Side Gallery, Berlin, Germany

 

Jste připraveni jít a navštívit nejkrásnějších ulic v Evropě? Ujistěte se, že jste si s Uložit vlak Žádné další poplatky, žádný povyk, jenom sranda!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Nejkrásnějších ulic v Evropě Prozkoumat” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-streets-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)