Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 11/06/2021)

Toužíte-li vidět některé z Evropy must-návštěvu destinace, některé z nejvýznamnějších cyklistických přátelských měst jistě, aby váš seznam. Tato města jsou skvělé prozkoumat na kole, což je ideální pro cestují na rozpočet. A můžete se tam dostat vlakem. Zde je deset nejvíce kol přátelský měst v Evropě:

 

1. Bike-Friendly Amsterdam, Nizozemí

Amsterdam souhlasně byl mezi nejvíce kolo přátelských měst v Evropě. To má oddělené cyklostezky místo pruhů, což vám umožní jít všude bez aut. Můžete snadno dostat ji vlak z Paříže, Brusel, Kodaň a dalších významných evropských destinací.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

2. Bike-Friendly Copenhagen, Dánsko

Copenhagen investoval více než 134 milionů € do rozvoje svého cycling sítě během let. Která přispěla k tomu, že jejich cyklus cesta sítě působivé a zahájila Kodaň být mezi nejzelenější evropských destinací.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

3. Bike-Friendly Berlin, Německo

Vezměte si kolo v Berlíně v létě

Berlín pracoval, aby se stal jedním z nejvíce kolo přátelských měst v Evropě na chvíli. Nakonec se dostala, díky propracované kampaně cyklistického komunity. Jako jeden z uzlů evropské železniční dopravy, Berlín je docela snadné se dostat do.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

4. Utrecht, Nizozemí

Města v Nizozemí milovat své jízdní kola. Utrecht hodně investuje do svého kola infrastruktura. Dlouhé cyklistické ulice a obrovské parkoviště usnadňují tam používat kola.

Brusel Utrecht Vlaky

Antwerp do Utrecht Vlaky

Berlín do Utrecht Vlaky

Paris se Utrecht Vlaky

 

5. Antverpy, Belgie

Antverpy je Belgie největší bike-přátelské město, s rozvinutou síť cyklostezek. U velkých projektů zaměřených na další zlepšení jej, Antwerp jistě zůstane jednou z hlavních cyklistických destinací v Evropě.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

 

6. Vídeň, Rakousko

Vídeň pyšní se provádí první evropské cargo bike pronájem systému. Mezi další iniciativy, které město velkoryse sponzorovaných aby Vídeň další kolo jednání je vybudování 1300 km cyklostezek sítě.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

7. Basel, Švýcarsko

Basilej je malebné a mezi nejvíce Bike Friendly Cities

Basilej je známá pro pár věcí, a být cyklisty je jedním z nich. Za každého počasí nebo roční období, můžete vidět obyvatele Basel pomocí svá kola pohybovat kolem snadno. Můžete dosáhnout Basilej z Amsterodamu vlakem přímo.

Mnichov do Basilej Vlaky

Zurich do Basilej Vlaky

Bern Basilej Vlaky

Geneva do Basilej Vlaky

 

8. Munster, Německo

Mezi Německu Většina kol přátelský měst, Munster udržuje trvale dobré umístění. Město se usilovně snaží zajistit, že cyklisté jsou spokojeni s jeho cyklistické infrastruktury a bezpečnosti.

Essen do Munster Vlaky

Bielefeld do Munster Vlaky

Kolín nad Rýnem do Munster Vlaky

Hanover do Munster Vlaky

 

9. Verona, Itálie

Italská města jsou obvykle nepatří mezi nejvíce kolo přátelských měst v Evropě, ale Verona stojí docela dobře. Je to skvělé město, prozkoumat na kole, a vlakem z Řím do Verona jen přidává na kráse vašeho cesta.

Rimini do Verona Vlaky

Řím Verona Vlaky

Florence na Verona vlaků

Venice do Verona Vlaky

 

10. Mnichov, Německo

Mnichov má jasný plán na vybudování obrovské kolo síťovou zónu a zlepšení cyklistické infrastruktury. Konečným cílem je dosáhnout a 30% modální podíl pro jízdní kola. Pokud si chcete vyzkoušet dostat kolem Mnichova na kole, tam mohl cestovat vlakem z Berlína, Vídeň, a Curych, Mezi dalšími městy.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

Jste připraveni navštívit některé z nejlepších evropských destinací pouze na kole a ve vlaku? Připravte se na dobrodružství svého života, a rezervovat jízdenky na vlak brzy!

 

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-bike-friendly-cities%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)