Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Skrytá před davy turistů, tyto 10 nejbarevnější místa na světě, jsou skutečně inspirativní. Umělci a spisovatelé našli inspiraci v těchto barevných destinacích. Tak, pohádky se plní, a návštěva kteréhokoli z těchto míst bude jistě i pro vás zážitkem, který vám změní život.

 

1. Nejbarevnější místa na světě: Pět zemí, Itálie

Šedý zimní den nebo modrý den na lyžích, Cinque Terre je barevné za každého počasí. Krásné domy mají výhled na modré moře a vytvářejí ten nejbarevnější obraz. navíc, každá vesnice, kterou v Cinque Terre navštívíte, je barevnější než ta druhá, s domy vymalovanými žlutě, růžový, Červené, a oranžové tóny.

Tak, spolu s modrým mořem a zelenými kopci, oblast Cinque Terre v Itálii je jedním z nejbarevnějších míst na světě. Tato pestrá cesta ve skutečnosti začíná ve městě La Spezia, skvělé přístavní město a výchozí bod vlaku Cinque Terre. Cestování vlakem po Cinque Terre je nejlepší, protože vlak projíždí každou z vesnic, takže se můžete během dne vrátit a vrátit se na jakékoli místo, kdykoli budete chtít.

La Spezia do Riomaggiore s vlakem

Florencie do Riomaggiore s vlakem

Modena do Riomaggiore s vlakem

Livorno do Riomaggiore s vlakem

 

1 of the Most Colorful Places In The World is Cinque Terre Italy

 

2. Pole tulipánů, Nizozemí

Růžový, bílý, oranžový, nachový, Holandská tulipánová pole jsou kouzelné ve všech barvách duhy. Nejlepší místo k vidění úžasných tulipánových polí je v Keukenhofu a můžete tu krásu obdivovat zdarma. Nádherná pole jsou patnáct minut chůze od Keukenhofu. nicméně, opravdu vzácná krása pokračuje dalších patnáct minut k ještě krásnějším tulipánům.

Tento barevný pohled si můžete vychutnat od dubna do poloviny května, během tulipánů’ květ. Velká tulipánová pole jsou kousek od Amsterdamu, tak to bude paráda denní výlet do Holandska’ venkov. Dále, můžete si půjčit kolo jako místní a obdivovat dechberoucí květiny.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

Colorful Red Tulip Fields, The Netherlands

 

3. Nejbarevnější místa na světě: Menton Cote D'Azur, Francie

Na krásném pobřeží Francouzské riviéry, ale pryč od paparazzi v Monte Carlu, Menton je ohromující živé pobřežní město. Pastelové domy Belle Epoque, přidejte na kráse této zasněné vesnice a uchvátte každého, kdo poprvé navštíví.

Do Mentonu se můžete dostat z kteréhokoli místa ve Francii nebo Itálii, protože je velmi blízko italských hranic. Cote D’Azur je nádherný region ve Francii a je skvělou destinací pro odpočinkovou destinaci. Tak, kromě toho, že dělá skvělé fotky na pozadí barevného města, plavba jsou skvělé způsoby, jak strávit úžasnou dovolenou v Mentonu.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

The Most Colorful Place In The World is Menton Cote D’Azur, France

 

4. Pranýř, Salvador

S názvem město ve městě, a staré centrum města Pelourinho v Salvadoru je jedním z nejbarevnějších míst na světě. Kdysi místo pro aukci otroků je dnes tím nejbarevnějším a nejživějším místem v Salvadoru. Oblast se může pochlubit barevnými fasádami koloniálních budov a je domovem umělců, hudebníci, a skvělý noční život.

navíc, barevné Pelourinho je multikulturní centrum, kde se můžete seznámit s brazilským a africkým dědictvím. The skvělé restaurace v Pelo nabízí fantastická jídla z obou kuchyní. Tak, poté, co dokončíte nákupy suvenýrů v mnoha ručně vyráběných obchodech v okolí, můžete ochutnat úžasné jídlo z africké a brazilské kuchyně.

 

Pelourinho, Salvador

 

5. Nejbarevnější místa na světě: Wroclaw, Polsko

Největší město v západním Polsku, Wroclaw je jedním z skrytých drahokamů Polska. Wroclaw je okouzlující destinace mimo vyšlapané cesty v Evropě, a jeho barevná architektura z něj dělá jeden z krásných měst v Evropě. Nejbarevnější místo na středověkém náměstí, kde si můžete užít živou atmosféru v jedné z restaurací v okolí.

Tak, nezapomeňte si vzít fotoaparát a dobré vycházkové boty na procházku barevnými uličkami a starým městem. Od zimy do léta, barevný Wroclaw vás přivítá vřelým přivítáním, a polské pierogi plněné bramborami, sýr, nebo ovoce.

 

Colorful Wroclaw rooftops In Poland

 

6. Ostrov Burano, Itálie

Jeden ze tří slavných ostrovů poblíž Benátek, Burano je barevný mezi třemi krásnými italskými ostrovy. A výlet na lodi pryč od pevniny, Světle natřené domy Burana jsou skvělé destinace pro mimosezónní dovolenou. Zatímco můžete ostrov obklopit 2 hodin, nakonec strávíte celý den, jen fotit.

Okouzlující rybářské domy podél mostů spolu s mnoha kanály dodávají Buranu krásu. Tím se přidá pohlednicový obrázek jednoho z nejlepších 5 barevná místa v Evropě. Návštěva Burana je skvělý jednodenní výlet z Benátek, skvělé pro nákupy krajek a odpolední nápoje Aperol s výhledem na benátskou lagunu.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

 

7. Nejbarevnější místa na světě: Nyhavn, Kodaň

Malebný přístav kdysi inspiroval jednoho z největších autorů dětských knih k napsání Princezny a hrášku. Ano, Ne. 20 Městský dům byl kdysi domovem Dána Hanse Christiana Andersena. Barevný Nyhavn byl živý centrální přístav, kde jste mohli slyšet námořníky’ volání téměř v jakémkoli jazyce.

Dnes, zrekonstruovaný Nyhavn je místo, kam si místní přicházejí na konci dne odpočinout. Večeře s jazzovou hudbou, pozorování západu slunce nad čluny a barevnými městskými domy, je pozoruhodný zážitek.

 

Colorful Houses by the canal In Copenhagen

 

8. Guatape, Kolumbie

S dveřmi, stěny, a střechy jsou v různých barvách, Město Guatape je nejbarevnější město v Kolumbii. Toto barevné město je letovisko v Kolumbii, s úžasnými výhledy a horami. Proto, Aby byl úžasný výhled celého města a jeho barev, můžete vylézt až na La Piedra del Penon, a na vrcholu 740 Po krocích se vám otevře nádherný pohled na nejbarevnější místo na světě.

nicméně, nejjasnější části města jsou v Zocalos, spodní části domů. Zocalos jsou ručně malované dekorace, nějaké malby zvířat nebo květin, a další jsou prostě barevné dekorace. dospět k závěru,, naplánujte si alespoň pár dní’ výlet do Guatape takže můžete prozkoumat nejjasnější a nejbarevnější ulice na světě.

 

Downhill in Guatape, Colombia

 

9. Nejbarevnější místa na světě: Colmar, Francie

Barevné hrázděné domy, květinami zdobené kanály, Colmar je nádherné francouzské město, kde ožívají pohádky. Krásné kanály vás zavedou půvabnými uličkami na otevřená náměstí. Tady, rybáři seděli a povídali si o denních dobrodružstvích a příbězích o moři.

Do Colmaru se dostanete z Basileje ve Švýcarsku nebo z jakéhokoli většího města ve Francii, vlakem. Tak, zapište si návštěvu Colmaru do svého evropského prázdninového itineráře. Další skvělou možností je strávit celou dovolenou pouze v Colmaru. tak i tak, v Colmaru se dá dělat spousta věcí kromě fotografování toho nejbarevnějšího místa ve Francii. Například, plavba po kanálu, nakupování na kryté tržnici, a ochutnávka alsaského vína.

Z Paříže do Colmaru vlakem

Zurich do Colmar vlakem

Stuttgart do Colmar vlakem

Lucemburk do Colmar s vlakem

Colorful Colmar In France

 

10. Chefchaouen, Maroko

Skrytá v zeleném údolí, prostě 2 hodin z Tangeru, je nejmodřejší a nejvzácnější drahokam Chefchaouen. Malováno modrou a bílou barvou, s barevnými dekoracemi, Chefchaouen je nejsvětlejší místo v Maroku. Podobně jako na řeckém ostrově Santorini, malebné uličky a architektura uchvátí i ty nejvážnější cestovatele.

Legendy praví, že jedinečný výběr barev pochází z 15. století, kdy v tomto městečku žili Židé. Proto, modrá barva symbolizuje oblohu a spojení s bohem. Zatímco Židé již nejsou obyvateli tohoto malého města, přesto si místo zachovalo svou krásu po celá léta. Dnes, toto malé město přitahuje tisíce turistů, takže buďte připraveni na setkání s nadšenými davy za každým modrým rohem.

 

Blue & White Houses in Chefchaouen, Morocco

 

My v Uložit vlak vám rád pomůže naplánovat výlet do 10 nejbarevnější místa na světě.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 nejbarevnějších míst na světě“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fmost-colorful-places-world%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)