Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 20/08/2021)

Svěží zelené údolí a kopce, rozlehlé louky, na nejmalebnějších místech v Evropě, tyto 10 nejkrásnější golfová hřiště v Evropě, jsou některé z nejlepších golfových holí na světě. Každé golfové hřiště je navrženo k dokonalosti, nádherná kombinace zařízení a přírodních krás.

 

1. Golfová modrá zelená Pleneuf-Val-Andre v Bretani

S nádherným výhledem na anglický kanál, golfové hřiště Bluegreen Pleneuf Val Andre je úžasné. Golfové hřiště Bluegreen v Bretani je jedním z nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě.

Svěží zelená stezka má výhled na bretonské pobřeží, a kombinace zelené země s modrým mořem je úžasná. Dále, budete hrát v jednom z 500 nejlepší golfová hřiště na světě.

 

Golf Blue Green Pleneuf-Val-Andre In Brittany by the sea

 

2. Nový skandinávský kurz: Kodaň

25 km od Kodaně, golfové hřiště New Course se řadí mezi 50 nejlepší golfová hřiště v Evropě každý rok. Nové hřiště s 36 jamkami je jedním z nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě 25 hektarů lesa kolem něj.

Potoky vedoucí do přírodních rybníků, klidné malebné prostředí, a oceněný dřevěný golfový klub, vás ohromí od vchodu do první díry. Krajina je opravdu nádherná a uchvátila mnoho golfistů z celého světa.

Hamburk do Kodaně vlakem

Curych do Hamburku s vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

Rotterdam do Hamburku s vlakem

 

3. Golfové odkazy na Castletown: Ostrov Man

Mořský vánek, květy, a epické pohledy na ostrov Man, hrát golf na golfovém hřišti Castletown je nezapomenutelný zážitek. Ostrov Man je jedním z nejúžasnějších míst v Evropě, a golfové hřiště je jedním z nejmalebnějších golfových hřišť v Evropě.

Jste obklopeni mořem ze všech 3 strany, jak hrajete kurz na krásném poloostrově Langness. Skalnaté pobřeží pláží, slavné západy slunce, zařadit Castletown Golf Links na 8. místo v nejokázalejších golfových hřištích ve Velké Británii a Irsku. 17. jamka má výhled na irské moře, a pohled z 18. jamky, historický sv. Michaels Isle, 12kaple století, názory, které by mohly rozptýlit každého zkušeného hráče golfu.

 

4. Golfový klub Tralee: Irsko

Zasazeno do přírodního terénu, s výhledem na Atlantický oceán a pláž, golfové hřiště Tralee v Irsku je jedním z nejunikátnějších a nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě. Budete před námi honit díry po zelených kopcích s výhledem na temně modrou.

Toto scénické 18jamkové golfové hřiště se nachází v hrabství Kerry, domov pro poloostrov Dingle, a nádherná Killarney národní park. Golfové hřiště je umístěno na okrajích hřiště ohromující pobřeží, se zelenými rašeliništi a ikonickým jihozápadním Irskem.

 

Gorgeous Green fields in Tralee Golf Club In Ireland

 

5. Golfový klub Crans-Sur-Sierre: Švýcarsko

Jeden z nejstarších, přesto moderní a vybavené, golfová hřiště v Evropě, golfové hřiště Crans-sur-Sierre ve Švýcarsku je jedním z nejkrásnějších golfových klubů v Evropě. Přírodní rybníky, hory, a zelené svěží švýcarské údolí jsou úžasné a osvěžující památky.

Toto malebné golfové hřiště je ve švýcarských Alpách, takže scenérie je dechberoucí. S výhledem na Mont Blanc a Matterhorn, nejvyšší a nejmalebnější hory v Evropě, toto golfové hřiště vás určitě ohromí. Golfové hřiště Crans-sur-Sierre je a krásná cesta vlakem od Ženevského, a Bern.

Curych do Wengen s vlakem

Ženeva do Wengen s vlakem

Bern do Wengen s vlakem

Basilej do Wengenu s vlakem

 

6. Nejmalebnější golfové hřiště v Irsku: Golfové odkazy Old Head

Sedí na vrcholu Old Head Kinsale, obklopen oceánem, nabízí golfové hřiště Kinsale scénické výhledy, nejmalebnější pohledy v celém Irsku a Velké Británii.

Se zelenými pastvinami, drsné země, a výhled na moře, ikonická irská krajina nepřestává udivovat. Tak, budete ohromeni úžasnými výběhy na golfovém hřišti Old Head Kinsale. Budete hrát golf na a 350 miliony starých pískovcových skal, v průběhu času se přesouvá na sever. Toto pozoruhodné golfové hřiště se nachází v hrabství Cork, s plachtění, rybolov, potápění, a mnoho dalších venkovní aktivity pro vodní nadšence v tomto bezpečném přístavu.

 

Lighthouse & Old Head Golf Links

 

7. Nejkrásnější golfové hřiště: Passier Golf Club Meran Jižní Tyrolsko

Panoramatický výhled na nejmalebnější hory v Evropě, Passier golfový klub v Meranu nabízí nezapomenutelný zážitek pokročilým golfistům. navíc, s jihotyrolskou krajinou, rybníky, bunkry, a zelené kopce, golfový klub Passier má úžasné umístění a design.

Dále, golfové hřiště 18 na terasovitém terénu se šíří díry, a zelené pastviny, přilákat golfisty z celého světa na golfový víkend, nebo dlouhý útěk do tyrolské přírody.

Z Trenta do Bolzana vlakem

Vlakem z Milána do Bolzana

Vlakem z Bologna do Bolzana

Vlakem z Benátek do Bolzana

 

8. Golf Eichenheim: Rakousko

Uprostřed hustých alpských lesů, dřevěné chatky kolem, a louky, golfové hřiště Eichenheim je jedno z nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě. Čerstvý alpský vzduch, vůně přírody, a přirozená nádhera inspirovaly ty nejlepší golfové hráče na světě. Eichenheim golfové hřiště má 18 díry, rozloženo na více než 6000 metrů.

Toto scénické golfové hřiště je jedním z nejlepších golfových klubů v Rakousku, s prvotřídním vybavením: sauna, vnitřní a venkovní bazény k relaxaci po fantastickém golfovém turnaji. Neexistuje nic jako alpská krajina spolu se skvělými podmínkami pro procvičení vaší vášně.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Golf cart in Eichenheim Austria

 

9. Společenský klub Gardagolf: Itálie

Z Manerba-Fort paláce Soianoto kopce Polpenazze a hrad, Gardagolf Club nabízí malebný výhled na olivovníky a jezero Garda. Kurz Gardagolf má 27 díry, rozložit 110 ha, v ohromujícím regionu Lombardie.

Toto malebné golfové hřiště je obklopeno kopci Valtenesi, poskytuje vzrušující a okouzlující pohledy nejpokročilejším a nejvážnějším hráčům golfu. Červená je nejkrásnější hřiště v Gardagolfu, s květinami a vysokými stromy kolem.

Trento k jezeru Garda Peschiera vlakem

Vlak Bolzano Bozen k jezeru Garda Peschiera

Vlakem z Bologna k jezeru Garda Peschiera

Vlaky z Benátek k jezeru Garda Peschiera

Sunshine & Clouds view in Gardagolf Country Club, Italy

 

10. Golfové hřiště Andermatt: Švýcarsko

Další švýcarský klenot, golfové hřiště Andermatt naše zavírá 10 seznam nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě. Golfové hřiště Andermatt je v krásném švýcarském údolí. Vrcholy hor líbající oblohu, zelené svěží kopce, a krajina podobná pohlednici.

Poloha je tak úchvatná, že i ty nejzajímavější hráče může rozptylovat krásné údolí Ursern. Golfové hřiště Andermatt bylo krásně navrženo tak, aby bylo součástí přírody a je ekologické. Uvidíte vodní toky a květinové louky úžasně začleněné do golfových hřišť. Existují 18 otvory na výběr. Dále, silný horský vítr představuje výzvu pro nadšeného hráče golfu, aby vylepšili svou hru.

Basilej do Interlaken s vlakem

Z Bern do Interlakenu vlakem

Lucern do Interlaken s vlakem

Curych do Interlaken s vlakem

 

Scenic Andermatt In Switzerland

 

My v Uložit vlak s potěšením vám pomůže naplánovat si na ně výlet jednou za život 10 nejkrásnější golfová hřiště v Evropě vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „1o Most Scenic Golf Courses In Europe“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-scenic-golf-courses-europe/?lang=cs< – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)