Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 25/01/2021)

Německo je přirozeně krásná země. Ale když začnete přemýšlet o hradech, budete milovat ještě více. A to všechno proto, že Německo je, podle mnohých, hrad kapitál zeměkoule.

K dispozici je celá řada velkolepé hrady v Německu, musíte navštívit. V tomto článku, budeme soustředit pouze na ty nejkrásnější mezi nimi. Budeme také vám informace o tom, jak je to možné jich dosáhnout vlakem, k potěšení všem milovníkům vlaků!

 

Schloss Neuschwanstein - nejpozoruhodnějších Castle v Německu

Mnozí znají jako jeden z nejkrásnějších zámků v celém světě, nejen Německo. Pokud tomu tak není, že, to je jistě známá tím, že inspirací pro Disney hrad. Když se podíváte na to pohádka hrad, Uvědomujete si, proč. Určitě můžete pochopit, proč je jedním z nejpozoruhodnějších zámků v Německu!

Schloss Neuschwanstein je bezpochyby majestátní, ale jak se tam dostat? Dobrou věc, o Německu je, že většina míst připojit přes vlak. Nejbližší vlakové nádraží k zámku je Fussen. nicméně, můžete dosáhnout této stanici od Mnichov nebo jakékoliv jiné velké německých měst.

Ulm na Fussen Vlaky

Mnichov na Fussen Vlaky

Stuttgart se Fussen Vlaky

Norimberk Fussen Vlaky

 

 

Hohenzollern - nejkouzelnější hrad v Německu

hrad Hohenzollern je nejen jedním z nejkrásnějších zámků v Německu - to je nejvíce magický jeden. Můžete ji najít v Provincie Bádensko-Württembersko, poblíž Stuttgartu. Provincie Bádensko-Württembersko je nejvíce podceňovaný jeden v Německu, ale jakmile uvidíte tento hrad, jste povinni změnit svůj názor!

nicméně, jak se dostat do zámku může být problematické, byť zcela stojí za to. Nejlepší způsob, jak je vzít vlak ze Stuttgartu do Hechingen. Pak je třeba vzít dlouhý výlet a jízdu ve stoupání za dostat se na hrad. dělám si srandu! Můžete si vzít shuttle bus nebo taxi z Hechingen, jako je zámek zcela v blízkosti města.

 

castles in Germany

 

 

Hohenzollern Sigmaringen - nejbohatší Castle v Německu

Podle našeho skromného názoru, žádný seznam z nejpozoruhodnějších zámků v Německu může být kompletní bez zmínky Hohenzollern Sigmaringen. Je to nejrozsáhlejší a nejkrásnější hrad kdy budete položit své oči na! A pokud to nestačilo, to je také naprosto úchvatné.

Hohenzollern-Sigmaringen je tedy v Bádensko-Württembersko; tak je to naprosto nepochopitelné, proč lidé nejsou chválit provincii jako nejkrásnější v Německu!

Pokud jde o cestování - protože můžete najít zámek ve městě,, to je snadno dostupné vlakem. Nejlepší způsob, jak je vzít vlak z Ulm nebo Stuttgart a pak pěšky na hrad.

Frankfurt na Ulm Vlaky

Stuttgart do Ulm Vlaky

Leipzig do Ulm Vlaky

Norimberk do Ulm Vlaky

 

Burg Eltz

Burg Eltz castle

 

Zámek stojí sám na malém kopci, a vypadá to opravdu okázalý. nicméně, to není tak sám, jakmile se vzít v úvahu, že je to stále obydlený! Ano, Eltz rodina držel hrad pro 33 generace!

Pokud jde o jak se tam dostat, budete muset projít nebo získat autobus nebo taxi od Hatzenport. nicméně, je docela možné se dostat do malého města vlakem z Koblenz - nejbližší velké město.

Frankfurt na Hatzenport Vlaky

Bonn Hatzenport Vlaky

Kolín nad Rýnem Hatzenport Vlaky

Dusseldorf do Hatzenport Vlaky

 

Tak tady to máte, úplný seznam z nejpozoruhodnějších zámků v Německu. Věříme, že budete navštěvovat alespoň jeden z nich na další cestu! Chcete-li vědět více informací o cestování vlakem do těchto zámků, klidně kontaktujte nás kdykoliv.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-spectacular-castles-germany%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)