Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 29/10/2021)

Romantický, vzrušující, podél pobřeží Itálie, ve francouzských Alpách přede dveřmi, nebo někde v Číně, tyto top 10 výlety hledaných párů vás ohromí.

 

1. Nejhledanější páry výlet: Romantická přestávka v Paříži

Jako inspirace pro nejromantičtější filmy, Paříž je nejromantičtějším prostředím pro párový výlet v hollywoodském stylu. Nejromantičtější město, a jeden z nejvíce cestovaných na světě, je stále a vždy nejvyhledávanější destinací pro páry.

Pokud máte vášeň pro všechno francouzské, cukrárna, Francouzské zahrady, a okouzlující uličky, pak městská přestávka v Paříži je pro vás ideální. navíc, romantický výlet do Paříže je nejvyhledávanější destinací pro pár, který miluje splurging, a žijící la vie en rose.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

The Most Wanted Couples Trip is the Romantic City of Paris

 

2. Nejhledanější páry výlet do Itálie: pobřeží Amalfi

Jídlo, úchvatný výhled, a moře, učinit z pobřeží Amalfi jeden z nejvyhledávanějších cílů pro výlety párů. The barevná místa na útesech, klikaté silnice, a moře po tvém boku, jsou vše, co potřebujete pro rozmazlování párů’ dovolená.

Pobřeží Amalfi je 50 kilometrů pobřeží okouzlujících malých uliček, pláže, a skryté cestovní ubytování s nezapomenutelnými výhledy. Dalo by se jít křižovat, nebo opalování, vaření, nebo stolování v jedné z nádherných přímořských restaurací. Možnosti na pobřeží Amalfi jsou nekonečné, dokonce i v malých městech podél italského pobřeží, stačí si vybrat!

Milán do Neapole vlakem

Florencie do Neapole vlakem

Benátky do Neapole vlakem

Pisa do Neapole s vlakem

 

Amalfi Coast is on every couple bucket list

 

3. Ostrov Skye, Skotsko

S úchvatnými útesy, scénické výhledy, a fascinující kultura, Skotsko je jedním z nejúžasnějších míst na světě. Ostrov Skye je jedním z úchvatně krásných regionů ve Skotsku, a budete potřebovat alespoň 2 týdny, než si užijete jeho mnoho krás.

Ať už chcete obdivovat výhled, nebo ji objevte pěšky v jednom z mnoho turistických stezek, Ostrov Skye je přirozený zázrak. Například, pokud jste dobrodružný pár, pak budete rádi objevovat geologické útvary Quiraing. Na druhou stranu, můžete se pobavit v romantickém bazénu, nebo navštivte hrad a zahradu Dunvegan.

Jinými slovy, ostrov Skye je úžasnou destinací pro výlet párů, díky velkolepé skotské vysočině, údolí, a úžasné pobřeží. Tady, můžete chodit ruku v ruce, prostě si užijte dobrodružství společně.

 

The Isle of Skye, Scotland

 

4. Nejžádanější turistické dobrodružství párů ve Švýcarsku

Se zasněženými vrcholy, zelené louky, a scénické pohledy, které vypadají jako obrazy, Švýcarsko je úžasný výletní cíl pro páry. Nejhledanější páry ve Švýcarsku jsou Zermatt, Rýnské vodopády, a údolí Lauterbrunnen. Pokud máte rádi dobrodružství, pak je Zermatt ideální lyžařskou destinací pro vás, a pokud si chcete odpočinout v malebném prostředí, pak je údolí Lauterbrunnen ideální.

Švýcarsko má nekonečné výletní destinace pro páry, takže to opravdu záleží na vašich cílech pro romantickou dovolenou. tak i tak, najdete mnoho romantických míst, na druhou líbánku, nebo jednoduše proto, že se chcete navzájem milovat, při zvláštní příležitosti. Proto, opravdu se doporučuje alespoň plánovat 7 jednodenní výlet do Švýcarska.

Lucern do Lauterbrunnen s vlakem

Z Ženevy do Lauterbrunnen s vlakem

Lucern do Interlaken s vlakem

Curych do Interlaken s vlakem

 

Couples Hiking Adventure In Switzerland

 

5. Benátky, Itálie

Skvělé jídlo, úžasná atmosféra, a mnoho skrytých romantických míst. Výlet do Benátek je na seznamu kbelíků každého páru. Počet turistů, kteří každý rok cestují do Benátek, je vynikající, nicméně, jeho kouzlo a krása vás vždy okouzlí. Ve skutečnosti, je to tak okouzlující, že si ani nevšimnete každého, a užijte si úžasný čas na romantickém útěku.

Výlet do Benátek je jedním z nejlepších 5 nejhledanější páry výlety, protože je ideální pro krátký víkend. Město má mnoho památek, italské jídlo, a skvělé možnosti ubytování, takže najdete ráj na gondole. nicméně, pokud chcete uniknout a objevit okolní italské drahokamy, pak Benátky, můžete jít na jednu z mnoha jednodenní výlety z Benátek.

Milán do Benátek vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Bologna do Benátek vlakem

Treviso do Benátek vlakem

 

Venice canal, Italy

 

6. Nejhledanější páry pro luxusní dovolenou: Francouzské Alpy

Glamping je jedním z nejžhavějších turistických trendů v Evropě, v kombinaci s francouzskými Alpami, a máte nejromantičtější páry’ výlet. Tento typ kempu je hýčkavější a luxusnější než základní stanový kemp. Zasazen do divoké a nádherné přírody, s dechberoucími výhledy na francouzské Alpy.

Mazlení ve vašem soukromém bungalovu, útulná kajuta, probuzení za zpěvu ptáků, mít kávu, a jít na pěší túru přímo od prahu – pohádková romantika. Když je vaše hnízdo lásky plně vybavené, a na nejkrásnějších místech, pro nezapomenutelnou romantickou dovolenou nepotřebujete nic jiného.

Lyon do Nice s vlakem

Paříž do Nice vlakem

Cannes do Paříže vlakem

Cannes do Lyonu vlakem

 

Most Wanted Couples Glamping Vacation is The French Alps

 

7. Amsterdam: Relaxační dovolená na hausbótu

Amsterdam je jedno z zábavných měst v Evropě pro páry, a pobyt na hausbótu je nejromantičtější v Amsterdamu. Hausbóty jsou jednou z ikon Amsterdamu, zaparkované podél kanálů. nicméně, jakmile vstoupíte, najdete to super útulné, intimní, a chráněné před davy obdivujícími kanály.

Bezpochyby, Vibrace Amsterdamu, atmosféra, kultura, a krása zapůsobí na páry z celého světa. Dále, výhled na město a řeku, kavárny za oknem, váš romantický útěk bude zasněný.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

Relaxing Houseboat Holiday in Amsterdam

 

8. Páry výlet do Londýna

Skvělé trhy s potravinami, okouzlující Notting Hill, Kensingtonské zahrady, výlet párů do Londýna je nezapomenutelný výlet. Město nabízí tolik aktivit, takže si můžete myslet, že je to příliš na romantický útěk.

Proto, stojí za to udělat trochu výzkumu, z nejlepšího místa, a věci, které opravdu chcete dělat. Jinými slovy, sestavte seznam trhů a atrakcí, které chcete navštívit. Dále, na spoustu nechte spoustu času na koktejly střešní tyče. Celá podstata cesty je přivést romantiku zpět a společně si užít výbuch.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

 

9. Nejhledanější páry výlet v Itálii: Výlet za vínem v Toskánsku

vinice, hedvábně zelené kopce, a italské jídlo, výlet do Itálie víno kapitál je na seznamu kbelíků každého páru. Procházky po vinicích, usrkávání z červeného vína, a oddávat se klidné atmosféře, určitě budete souhlasit, že Toskánsko zní božsky.

Vskutku, Toskánsko je jednou z nejlepších turistických destinací pro páry každý rok. Kouzelné výhledy a víno zaujmou páry z celého světa, což je každý rok vrací.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

Panoramic view of wineries in Tuscany

 

10. Nejhledanější páry výlet v Číně: Řeka Yulong

Čína je fascinující destinace, a řeka Yulong je jedním z nejkrásnějších a fascinujících míst. Řeka Yulong je součástí řeky Li, dlouhý a nekonečný, obklopené zelenými plantážemi, vesnic, a rýžová pole. Tím pádem, vydat se na dobrodružství podél řeky Yulong je magický zážitek.

Navíc k Přírodní krásy, a Řeka Yulong je domovem mnoha vesnic a etnických lidí. Tím pádem, budete mít vzácnou příležitost dozvědět se o způsobu života v oblasti Yangshuo, kultura, a umění, jak tomu bylo po staletí.

 

Simple couples Trip In China's Yulong River

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám s plánováním jednoho z nich pomůžeme 10 nejhledanější páry cestují vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 Most Wanted Couples Trips“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fmost-wanted-couples-trips%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)