Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 13/08/2021)

Většina cestujících pivo-milující mají Mnichov vysoko na svém seznamu úkolů. Je samozřejmé, že Oktoberfest bude tam taky, ale Nockherberg Starkbierfest – Mnichov Strong Beer Festival přináší něco navíc. Ne, ne davy. Vy budete Zkušenosti o polovinu více. Ale pivo je dvojnásobek síly! Zní to jako ideální způsob, jak nastartování březen a Jaro, nám!

 

objevování Mnichova:

munich skyline

 

Mnichov, kapitál Bavorska, Je domovem staletých budov a četná muzea. Město je známé pro své každoroční Oktoberfest oslavy a jeho pivnic, včetně slavné Hofbrauhaus, založeno v 1589. V Altstadt (Staré Město), centrální Marienplatz náměstí obsahuje orientační body jako je novogotický Neues Rathaus (radnice), s populární zvonkohra ukazují, že zvonkohra a přehrává příběhy z 16. století.

Je to vaše první čas návštěvě Mnichov? Budete rádi, aby věděli, že je to velmi návštěvník-přátelské město, v téměř každém aspektu. Má vysoce funkční infrastruktura, nabízí širokou škálu jak vnitřní a venkovní atrakce, klima je mírnější než v severních částech Německo a je to super snadno obejít a dostat se do Nockherberg Starkbierfest – Silné pivní festival v Mnichově.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

A co ta jazyková bariéra?

Nehovoří německy nebo bavorské? Žádný problém! Většina z mladší generace mluví anglicky, ale budou moci využít trochu němčiny (nebo dokonce Bavarian, pokud si troufáte) je velmi oceňují místní obyvatelé. Země má pověst nepřívětivý, ale je to daleko od pravdy. Mnichov domorodci jsou přátelští a užiteční, jakmile začnete dostat se jim vědět. Jedním z možných prvků “kulturní šok” může být, jak i v nejrušnějších městských center, to může ještě dostat velmi tichý na všední den zimní noci nebo v neděli; Munich může nabídnout mnoho kladů z městského života (skvělé restaurace, nádherné stavby, spousta věci ke splnění) minus hodně ruchu, shon, a stres. Toto město nabízí to nejlepší z mnoha světů: městský životní prostředí, Krásná příroda v okolí, rozmanité a mezinárodní kultury ve směsi s mnoha tradičních Bavorské způsoby života. A je samozřejmé, že pivo je světoznámá z nějakého důvodu!

Hamburg do Mnichov Vlaky

Lipsko do Mnichova Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Ghent do Mnichov Vlaky

 

https://www.youtube.com/watch?v = GwBfUzPCiaw

 

MÍSTNÍ SECRET

people drinking during Munich Strong Beer Festival

 

Za zhruba tři týdny v předjaří, pivovarů po celém Munich nastavit své pivnicích.

Silné pivní festival patří do Mnichova jako pivnicích a Oktoberfestu. Ve skutečnosti, tento pivní festival může být městem nejlépe střežené tajemství. Je to vlastně ještě starší než Oktoberfest, začalo v polovině 1600, od mnichovského Paulaner mniši a Paulaner Nockherberg je původní místo pro silné pivní festival v Mnichově!

Chytrých mniši vymyslel pivo nápoj je udržet prostřednictvím půstu půst, a nazval jejich pick-me-up ‚požehnal otec pivo‘ nebo‘svatý olej St. Františka. Konečně, usadili na ‚Salvator‘ - latinsky zachránce.

Salzburg Mnichov Vlaky

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Kolín nad Rýnem do Mnichov Vlaky

Brémy do Mnichova Vlaky

 

A kde přesně se v Mnichově Silné pivní festival pocházejí?

starkbier

Nejčastěji řekl původ příběh starkbier je jednoduchý příběh hladových mnichů. Nucen rychle během postní, mniši začali vařit starkbier jako mezera způsob, jak dostat do sytosti kalorií. Znovu, Díky vyššímu obsahu rozpuštěné pevné (známý jako tečkovaná), starkbier stal rozpoznán jako tekutých potravin.

Ale kromě toho, Starkbier dělá, samozřejmě, mají vyšší obsah alkoholu (počínaje 7.5%-9%). Pokud jde o chuť, je to sladová a překvapivě (Možná bych měl říct deceivingly) hladký a jeho účinky budou jistě 1000% plížit na vás. Jako, „Prosím, madam, přestat tancovat na stole - budete strašit děti“tečení na vás. Byl jsi varován.

Chcete-li součet věci do pořádku: starkbier je silná piva, je to silnější v obsah alkoholu ale také v rozpuštěných pevných látkách, to vás a zmatek naplní vás. Byl jsi varován!

 

Rychlé tipy pro Mnichově Silné pivní festival

nosit hotovost!

Zatímco velkých řetězců supermarketů a obchodů vývody jsou pravděpodobně přijímat své kreditní karty, většina restaurací a obchodů v Mnichově přijímá pouze hotovost nebo EC karty (které jsou stejně jako debetní karty). Ujistěte se, že máte dostatek eur s sebou pro každodenní použití.

 

silné pivo výčepní

Munich Strong Beer Festival beer glasses

Starkbieranstich odkazuje na stáčení silné pivo (tj.. poklepáním na soudek) - je to docela velký problém v Mnichově a zahajuje Starkbierfest. Na Paulaner am Nockherberg, oslavují odposlouchávání jejich Salvator silného piva s hudebním politickou pečeně.

Lidé doslova vyplnit své pivnici s místními politiky a dělat si legraci z nich prostřednictvím písní a divadelních. Máte-li chuť mimo kontrolu, co událost je jako, Zde je YouTube klip z minulého roku.

Norimberk do Mnichov Vlaky

Zurich do Mnichov Vlaky

Mainz do Mnichov Vlaky

Augsburg do Mnichov Vlaky

 

Chcete rezervovat jízdenku na vlak do Mnichova? Pak zamiřte na více než SaveATrain kde budete mít letenku během několika minut s No peaky, další, a skryté poplatky!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnockherberg-starkbierfest-munich-beer-festival%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)