Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 28/08/2021)

Představte si sedl, aby si svou ranní kávu uprostřed tradiční italské architektury při pohledu ven na šumivé modrou vodou a šťavnaté zelené hory. I když to může znít jako pouhý sen, je to realita pro ty, kteří navštíví úžasné Comské jezero. Tento ohromující destinací sedí na seznamu přání mnoha cestovatelů. To dokonce udělal jeho cestu na stříbrném plátně s Hollywood hity a zahraniční filmy! Lake Como leží v severozápadním rohu Itálie, hned vedle švýcarské Alpy. Podél pobřeží fantastický přírodní zázrak je mnoho měst, která jistě ohromí. nicméně, picking, které z nich návštěvy může být skličující úkol, pokud jste na napjatém harmonogramu. Máte-li málo času a chtějí, aby co nejvíce ze svého výlet, tady jsou 5 malebná městečka na návštěvu na jezeře Como.

 

1. Malebné Města navštívit na Lake Como: jako

Město Como je asi nejnavštěvovanější ze všech měst v oblasti a to z vlakové nádraží. To je výchozí bod pro mnoho návštěvníků Vzhledem k tomu, jízda vlakem je nejlepší a nejjednodušší způsob, jak dosáhnout Como. Zatímco někteří zvažují to krátká zastávka na jejich cestě z návštěvy a prožívání zbytek Como, jiní vidí to jako nedílnou součást zkušenosti. Důvodem pro smíšené pocity je vzhledem k popularitě města. To je jedním z větších měst v okolí, a to plně přijal jeho turistickou přitažlivost. Někteří lidé milují to a mít čas, aby nasákly všechny památky a turistické atrakce z tohoto krásného města. nicméně, Jiní se chtějí dostat do menších měst, zažít to, co považují za nedotčené a autentických italských měst.

Zatímco někteří turisté zvážit Como past na turisty, mají tendenci přehlížet původní krásu tohoto starobylé město. Můžete strávit celý týden zkoumání Como a ještě najít věci, jak být v úctě. Ve skutečnosti, mnoho turistů, kteří zamilovat se do města mít čas na procházku městem. Tam by mohlo být hodně kavárny a restaurace zaměřený na příliv turistů. nicméně, jsou tu také skryté drahokamy. Místa takový jak Muzeum hedvábí, a 15katedrála th století, a Dveře z Pretorie, a středověké centrum čeká dobrodružnější duše.

Florence Como vlaků

Milán Como vlaky

Turin do Como vlaky

Janov Jak Vlaky

Towns to Visit on Lake Como

 

2. Bellagio

Bellagio je jen trajekt cesta od Como. Je známý pro svou polohu a krásu. To sedí na trojúhelníkovém pozemku, který rozděluje jezero do dvou polovin. Město leží na strmém kopci a nabízí velkolepý pohled na ty, které chůze do dlážděné ulice a likvidaci alejí. Mnoho místních obyvatel a turistů volat Bellagio klenotem jezera Como. Ve skutečnosti, byl zvolen jako jeden z nejkrásnějších měst v Evropě. Je to bezpochyby nejpopulárnější a nejnavštěvovanější v oblasti. Jakmile dorazí, budete rozumět, proč. Pokud navštívíte Bellagio, ujistěte se, aby fotoaparát s sebou. Pokud existuje místo, které vám poskytne dokonalý obraz, je to určitě Bellagio.

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

Bergamo Jak Vlaky

Verona Como vlaky

 

3. Malebné Města navštívit na Lake Como: Varenna

Na východním břehu jezera Como leží Varenna. I když to nemusí srovnávat co do velikosti větších městech, stále se jedná o umístění must-návštěva. Toto malebné tradiční italská rybářská vesnice se musí vidět pro každého, kdo se chce dostat pryč od shonu velkoměsta života. Čas jako by se zastavil, jak sedíte v docích a dívat se na modrou vodou a vznášející horách. Jakmile budete mít vše, chodit zažít dlážděné uličky, malebný kostely, a velkolepé vily Varenna. Ujistěte se, že značku Villa Monastero Na svých památek k vidění. To není vždy otevřen pro veřejnost, ale pokud budete mít štěstí, uvidíte tradiční italské fasády a interiéry vily. Udělejte si procházku přes dlouhé a tenké zahrady plné exotických rostlin, když se podíváte na jezero.

Milán Varenna Vlaky

Florence na Varenna vlaků

Turín do Varenna Vlaky

Janov do Varenna Vlaky

Varenna Italy

 

4. Menaggio

Na západním břehu jezera Como, můžete navštívit krásné město Menaggio. Menaggio je větší město, které láká mnohé svými úchvatnými výhledy a krásná architektura. Směs okolních přírodních krás směsi s tradičním italském městě. Město má mnoho budov, které se datují do 19. století. Piazza Garibaldi je v podstatě ústřední místo setkávání pro všechny místní obyvatele a turisty. Existuje spousta kaváren a restaurací, které vyzařují vzrušení a život. Menaggio je rovněž must-návštěva pro milovníky historie. Město hrálo důležitou roli v první a druhé světové války. V dnešní době, četné výlety vás zavedou k významným okolním památkám v této oblasti.

Pavia Jak Vlaky

Brescia Jak Vlaky

Bologna Jak Vlaky

Modena na Como vlaky

Menaggio Visit on Lake Como

 

5. Malebné Města navštívit na Lake Como: Tremezzo

Chcete-li zažít na jezero Como spolu s veškerým luxusem a estetiky o grand hotel, pak navštivte Tremezzo. Tremezzo je město, které se chopila popularitu jezera a rozhodl se vytvořit jedinečný a luxusní zážitek pro návštěvníky. Přes jeho bloudění od více tradičního vzhledu, Tremezzo je stále nádherné město na návštěvu. Je docela blízko Bellagio a je zastávkou pro mnohé, kteří chtějí vidět, klidné místo, které má ještě nějaké hlášky na něj. Zatímco hotely a vily v městečku řídit mnoho návštěvníků, město má stále nějaké úžasné památky. Kostel sv. Maria, například, je populární pro své neuvěřitelné sochy Madonna Nera. Kromě toho, existují krásné zahrady na procházku a užijte si památky a zvuky Comského jezera.

Tortona Jak Vlaky

Mantova Jak Vlaky

Piacenza do Como vlaky

Livorno do Como vlaky

Tremezzo Italy

 

To jsou jen 5 malebná městečka na návštěvu na jezeře Como. nicméně, jezero má hodně nabídnout více než nádherné přírodní scenérie a krásné měst. Návštěva jezera Como a užít si vodních aktivit zábava, úžasné západy slunce, a vzrušující túry. Kniha Vlak a prozkoumat jezero Como a okolní divy, které získal.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Malebné Města navštívit na Lake Como” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fpicturesque-towns-lake-como%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)