Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 11/06/2021)

Když plánujete cestu do Evropy, jste konfrontován s tolika možnostmi! nekonečné místa a zkušenosti, že byste mohli cestovat po celá léta a stále pocit, že jste vynechal něco podstatného. To může vést k vytvoření cestovní chyby nadměrného spáchání, a chybět u menších detailů, které vytvářejí cestování a cestování vlakem tak kouzelné. Jsme tady, abychom vám říct, co byste neměli dělat a jak naplánovat si výlet do Evropy, od začátku do konce!

 

Spropitné 1: Zúžit

Předtím, než můžete zažít autentické španělské tapas, náměstích v Římě, nebo střešní terasy v Praze, je zapotřebí významný bit of admin! jednoduše řečeno, čím více budete připraven, když plánujete cestu do Evropy, tím větší je šance na zábavné a bez stresu výlet, který žije až do svých očekávání.

Tady je tedy tip Uložit vlak: zvolit top five, must-dos na té evropské dobrodružství! Možná je to pití v Hofbrauhaus v Mnichov, nebo Jestliže si zvolíte trasu kanálu v Amsterdam, nebo zkoumání David-z mnoha úhlů – ve Florencii. Cokoli to je, označit ty dolů a naplánovat si výlet kolem nich. Vhodnější vlaky.

Milan Florencii vlaků

Londýna do Paříže Vlaky

Vstupenky na vlak Praha - Berlín

Frankfurt do Mnichov Vlak vstupenky

 

prague rooftop, pick your own rooftop when you plan a trip to europe

 

Spropitné 2: Nevyhýbají klišé.

Teď, když jsme se zjistilo, že je třeba plánovat cestu do Evropy, další vybírá své top destinací. V duchu YOLO, možná budete chtít jít mimo vyšlapané cesty a hledat skryté drahokamy ve městech. Ale bederní ve vás, že chce jít proti destinací běžných, chtít usednout. Na turistický autobus. Existuje důvod, proč místa jako Koloseum, Eiffelova věž, a Karlův most všichni jsou velmi populární s turisty: jsou úžasné! Nemáte pocit, že se musíte dostat mimo vyšlapané cesty jen kvůli tomu. V případě, že velká atrakce obracím se na Vás, pak jít a vidět.

Ze stejného důvodu, nezacházejí průvodci jako evangelia. Mohlo by se říci, že Louvre je absolutní nutností provést v Výlet do Paříže, ale možná byste mít lepší den hledáním Blek le Rat kousky na pouličních stěnách. Flexibilita, při cestování, je klíčovým, vždy!

London ve Frankfurtu nad Mohanem Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Vstupenky na Londýn do Kolín nad Rýnem

Lístky na vlak Londýn - Brusel

 

Spropitné 3: Termín cesty jsou rozhodující, pokud plánujete cestu do Evropy

Travel v off sezóny. Populární měsíce jsou červenec, srpen, a září. Jsou šíleně zaneprázdněný, nemluvě o drahé! Pokud plánujete cestu do Evropy v létě, budete sdílet každý zkušenosti s miliony a miliony svými nejbližšími přáteli. Ubytování bude obsazen, nebo drahé a vlaky budou mnohem full, vidět, že oni jsou nejlepší způsob, jak cestovat!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

check the calendar when you plan a trip to Europe

 

Spropitné 4: Sestavte si své cestovní doklady jako součást plánování cesty do Evropy

Pokud nechcete mít svůj pas, pak se nejlépe dostanete praskání! To bude trvat nejméně čtyři až šest týdnů od podání žádosti pro vás obdržet jednu. (V závislosti na tom, jaké země žijete samozřejmě) Zrychlená služby mohou urychlit proces, ale to vás bude stát. Je to nejlepší, aby se postarat o této v dostatečném předstihu před cestou. Již mít svůj pas? Zkontrolujte, zda jeho datum vypršení platnosti! Některé země nemůže popřít vám vstup, pokud to končí uplynutím 6 měsíců ode dne, kdy přijedete. Eek!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

Spropitné 5: Půjčení auta.

chtít půjčit auto když plánujete cestu do Evropy? Ujistěte se, že máte platný řidičský průkaz. Některé autopůjčovny vyžadují také cestující mít mezinárodní řidičský průkaz kromě průkazu jejich řidiče z jejich země původu.

Vstupenky do Štrasburku do Pařížského vlaku

Paříže do Marseille Vlaky

Řím Milán Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

Spropitné 6: Nepoužívejte po-pack itineráře s příliš mnoha destinací.

Jak bylo zmíněno, je snadné se nadměrně zavázat a pokusit se do toho vtesnat příliš mnoho. Je to zcela pochopitelné. Svůj drahocenný dovolenou musí být použity dobře, takže je snadné, aby se pokusili přes zabalit své trasy při plánování cesty do Evropy. nicméně, to může být nákladné (nemluvě o vyčerpávající), jak přes masový výlety s příliš mnoha místech příliš málo dnech vede k více času na cestách, a více plyn nebo lístky na vlak. V extrémních případech, to může sabotáž výlet, převést ji do rozostření hotelových přihlášením a check-out (s konstantním balení a vybalování), Při sledování nikdy navštívil terén závod kolem vlaku oken. Pokud možno, zpomal. Vy budete ušetřit na dopravě a získat více času, aby prozkoumala své cíle.

Brusel - Rotterdam Train vstupenky

Vstupenky na Antverpy do Rotterdam Train

Berlin do Rotterdam Train vstupenky

Paříž do Rotterdam Vlak vstupenky

 

 

Spropitné 7: Směnárna

Travelers odpad spoustu peněz včetně eura od své banky (Zatím nebo horší, od A směnárna pult) před příchodem do Evropy. To má za následek statný poplatků! takže se nemusíte zanedbávat toto téma, když plánujete cestu do Evropy.

Naše rada je zamířit rovnou do bankomatu, když přijedete v Evropě a výběr hotovosti pomocí platební kartu. Je to jednoduché, a směnný kurz, který vám pro tuto transakci je téměř jistě lepší než Každopádně jsme dokonce dostali od domácích bank. Zavolejte svou banku před odjezdem požádat o mezinárodní transakční poplatky ATM, stejně jako je informuje, že budete používat karty v zahraničí. Pokud nechcete říct jim, mohlo by je to upozornit, že si myslí, že jde o podvod, a bude blokovat vaši kartu. Taky, zeptejte se, zda vaše banka mezinárodní lokality nebo partnerství s místní Banky v Evropě.

Vstupenky na Frankfurt nad Mohanem - Kolín nad Rýnem

Vstupenky do Brusel - Kolín nad Rýnem

Vstupenky na vlak do Vídně do Kolína nad Rýnem

Vstupenky na Stuttgart do Kolín nad Rýnem

 

Spropitné 8: Co můžete ztratit na houpačkách, vyhrajete na kruhové objezdy

Nepoužívejte obětovat svou polohu pro malé úspory hotelové. My Doporučujeme dávat přednost vaší Airbnb nebo jiný hotel s nejvíce centrální poloze, když plánujete cestu do Evropy. Rozpočet cestující, zejména, mají tendenci vybírat si hotel v odlehlém místě, které je 5 € levnější než ten, který je více centrální. Vy budete ušetřit čas a peníze na dopravu (zvláště pokud jste skončili berou taxi).

Mnichov do Basilej Vlaky

Vstupenky na Curych do Basilej Vlak

Vstupenky Bern na Basilej Vlak

Vstupenky na Ženeva do Basilej Vlak

 

airbnb vs hotel and how to plan a trip to europe

 

Spropitné 9: Nezapomeňte zavolat telefonnímu operátorovi, než si naplánujete cestu do Evropy

Zavolejte svého operátora, jakmile kompletní naplánovat výlet do Evropy a získat plán if máte v plánu používat svůj telefon, a pak se ujistěte se, že nastavení telefonu, aby se zabránilo náhodnému poplatkům za přenos dat (stručně řečeno: vypnout mobilní data a omezit počet aplikací, které lze použít mobilní data). A, jako plán, hůl osvobodit Wi-Fi sítě pro stahování a odesílání e-mailů, kontrola webu, a pomocí aplikace. Evropa má mnoho WiFi hotspotů, takže nebudete mimo kontakt na dlouho. Alternativně, koupit SIM kartu do telefonu, když se dostanete do Evropy.

Vstupenky na Rimini do Milan Train

Vstupenky do Říma do Florencie

Vstupenky na Turín do Milán Vlak

Benátky do Milánské vlakové jízdenky

 

Spropitné 10: Existuje aplikace za to

Eightydays je úžasné cestovní aplikace, která vám pomůže naplánovat výlet do Evropy a přitom umožňuje cestujícím snadno nahlédnout do dostupných možností, když cestuje po celé Evropě.

Uživatelé začít tím, že si vybere město začít a skončit (pro teď, je nutné začínat a končit na cestu na stejném místě). Poté vyberte datum odjezdu, jak dlouho výlet bude a kolik destinací zahrnout. Uživatelé také mohou zvolit, zda chtějí, aby se podívat na měst v Evropě, Evropská unie, nebo jen schengenská zóna. Aplikace se pak vytvoří itinerář, doplněný Airbnb sazeb v každém městě, pro ty, kteří o rozpočtu.

Je možné, aby i nadále možností zamíchání do aplikace narazí na itineráře, který vypadá dobře. A nebojte se o nepohodlného cestování: Na stránkách tvrdí, specificky vyřadí vzdálených letišť a ranní odlety, které mohou vypustit cestující na silnici.

I když to není (dosud) dokonalý systém pro rezervaci celého Evropská cesta, Eightydays může pomoci poskytnout cestujícím lepší představu o cenových kategorií pro různé cesty a zároveň je potenciálně zavádí do destinací, které nemusí mít dříve považováno.

Cestující mohou využít webové stránky Eightydays nebo nově zavedené aplikace pro iOS plánovat své evropské plavby.

Časy vlaků z Lyonu do Londýna

Časy vlaků Amsterdam - Antverpy

Časy vlaků Brusel - Frankfurt

Vstupenky na Brusel - Mainz Train

 

Samozřejmě, nejlepší způsob, jak cestovat, je vždy vlakem! Uložení vlak je nejlepší způsob, jak koupit vstupenky. Jestliže se chystáte si rezervovat jízdenky kliknutím na následující odkaz https://www.saveatrain.com přijímat velké slevy.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkaz na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplan-trip-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)