Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 06/08/2021)

Pokud se jedná o pomalejší tempo života hledáte, pak jste na správném místě. Obrázek; Pole levandule, slunečnice, a olivovníky ... Nedělní oběd ve stínu platanů na návsi, kavárna creme v kavárně ve spojení s procházku lesem dubu a kaštanů jako digestiv. To je Provence – co vidět a jak se tam dostat.

Jedná se o oblast obrovských kontrastů a spojů. Provence skrývá svou složitost pod rouškou jednoduchých požitky. To je doma k červené barvy Esterel hory, chuť tapenáda, vůně rozmarýnu, kadence provensálského přízvuku, a mistral, vítr, který fouká dolů z Alp. jako takový, aktivity jsou obrovská, také! Pomůžeme vám!

 

Fields of lavender

 

Provence - co vidět: Umění

Od 1. března, 2019 do 5. ledna, 2020, Carrieres de Lumieres, bývalý kamenolom otočil pohlcující muzeum umění v Les Baux-de-Provence, hostí výstavu věnovanou Vincent van Gogh mistrovských.

Van Gogh vztah s Provence bylo o fous. Malíř strávil posledních pár let svého života v tomto francouzském regionu, namáčení v nádherné světlo a scenérie. Přestěhoval se z Paříže do Arles v 1888, zatímco on věřil, že “celá budoucnost nové techniky lze nalézt v Midi” a byl přijat do psychiatrické léčebny v Saint-Remy-de-Provence když jeho zdraví se zhoršovalo. Obě tato místa inspiroval některé z jeho nejslavnějších obrazů a upevnil si jeho jedinečný styl. Vzhledem k popularitě výstavy, doporučujeme rezervovat předem na Carrieres de stránkách Lumieres.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

Provence - co vidět: Ikona moderní Marseille

The icon of modern Marseille, Provence, France

 

Tento úžasný muzeum zkoumá Dějiny, kultura, a civilizace středomořské oblasti prostřednictvím antropologických exponátů, rotující umění výstavy, a film. Kolekce sedí v tučně, moderní budova navržený alžírský-rozený, Marseilles vzdělaný architekt Rudy Ricciotti a Roland Carta. To je spojeno s lávkou závratě vyvolávající až do 13. století Fort St. John, ze kterých jsou úžasný výhled ze Starého přístavu a okolním mořem.

Lyon do Toulouse Vlaky

Paříže do Toulouse Vlaky

Jsem rád, že Toulouse Vlaky

Bordeaux Toulouse Vlaky

 

Provence - co vidět: Castellane

Castellane, Provence

 

Jedná se o okouzlující město na okraji Verdon Gorge. Castellane, Provence je krásné městečko na břehu řeky Verdon se zastávkou na cestě Napoleon (Trasa Napoleon) obklopen krásnou, divoké hory. Dominuje slavné skály, na kterém Notre-Dame du Roc kaple stojany, provensálská staré město je labyrint malebných úzkými uličkami, opevněné pozůstatky, jako je Tour Pentagonale (pětiboké věže) a brána Clock (hodiny gateway), a nádherné Place Marcel Sauvaire náměstí - srdce Castellaneovy akce.

34 rue Nationale

34 Rue Nationale je dům, kde Napoleon zastavil na oběd na 3 březen 1815 po návratu z ostrova Elba. Přístupná veřejnosti, to je dnes Blízký Verdon Muzeum lidové umění a tradice.

Notre-Dame du Roc kaple

Chůze musí fanoušci neměli nechat ujít po stezce, která vede až k Notre-Dame du Roc kaple zezadu církev v okolí 30 minut. Pohled z vrcholu nad okolní venkov je ohromující!

Montpellier Marseille Vlaky

Jsem rád, že Marseille Vlaky

Paříže do Marseille Vlaky

Toulouse Vlak do Marseille

 

Provence - co vidět: Papežové’ Avignonský palác

Popes' Palace of Avignon, Provence, France

 

Uvedena jako Světové dědictví UNESCO, palác je jedním z 10 nejnavštěvovanější památky ve Francii. dostane 650,000 návštěvníků ročně. Skutečný symbol vliv západního křesťanství ve 14. století. Tato 15000km dílo pomníku je největší středověká pevnost a největší gotický palác Evropy.

Benedikt XII, kdo stavěl starý palác na východ a na sever. A jeho nástupce Klement VI. Postavil Nový palác na jihu a na západě. Ve věži 11 příběhy resortů archivu. Její výška 52 metry činí závratě. Dívat se na něj z terasy Utopia Manutention Kino, a uvidíte, co máme na mysli!

Palác pořádá kulturní akce, téma zájezdy, výstavy, a koncerty po celý rok. To také ubytuje v jeho zdech Musée de l'díla. v letní, velká umělecká výstava navazuje na Velkou kaple, zatímco na hlavním nádvoří se stane divadlo pod širým nebem se ukazuje od Avignon, Provence divadlo Festival vytvořil Jean Vilar v 1947.

Ceny Lyonu do Avignonu Vlak

Paříž Avignon Vlaky

Jsem rád, že Avignon Vlaky

Marseilles Avignon Vlaky

 

Provence - co vidět: Avignon, oranžový, Chateauneuf papež

Avignon, Orange, Chateauneuf-du-Pape trip

 

Hluboký ponořte se do venkovského Francie a objevte římské dědictví mezi zvlněnými vinicemi. Marvel na Triumfální oblouk a římský amfiteátr. Cestovat ven úrodné vinice Chateauneuf-du-Pape, Provence, a vzorek místní vína Během ochutnávku. Obdivovat seznamu světového dědictví UNESCO Pont du Gard - římský akvadukt. Navštivte středověké město Les Baux-de-Provence. Posazený vysoko ve Alpines hory, a objevovat provensálské vesnice Gordes a Roussillon.

 

 

Jak se tam dostat?

Vlakem, samozřejmě! Železniční cestování do Provence je poskytována hlavní trati vlaky, včetně vysokorychlostní TGV, jižně od Paříže, přes Lyon, Avignon, Aix en Provence, a Marseille, odtud podél pobřeží Středozemního moře (není vysoká rychlost) na Pěkný, Francie. Vstupenky můžete získat během několika minut od Uložit vlak

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fprovence-see-get-there%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)