Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 02/06/2020)

Pokud jste plánoval výlet do Amsterdamu, ale stále zjišťuje, nejlepší čas jít, můžeš zvážit Za návštěvu v průběhu Týdne restaurací 2019 V Nizozemsku.

Restaurace Week je kulinářský událost, která se koná každý rok na celém světě 35 velkých měst jako Amsterdam, New York, a Hong Kong. První restaurace týden se konala v New Yorku; vytvořil Tim Zagat, zakladatel Zagat Survey, a Joe Baum, respektována restauratér.

Tento týden byl tak úspěšný, že se šíří přes do dalších měst po celém světě. Termíny Týdne restaurací liší od města k městu; nicméně, koncept je obvykle stejná ve všech místech. Zúčastněné restaurací podporovat týden nabízí obědy a večeře speciality za atraktivní ceny.

 

Amsterdam Restaurace Week 2019

 

jestli ty miluju jídlo A tvůj rozpočet je omezený, Restaurace Week vám nabízí možnost povečeřet na špičkových restaurací v Amsterdamu za zvýhodněnou cenu. Uchopit příležitost k jídlu na vynikající Le Garage, Brasserie La Camelia v Okura Hotel, nebo Brasserie na Amstel Hotel pro méně!

Nejlepší na tom je, že National Restaurant Week vyskytuje v Amsterdamu dvakrát do roka, na jaře a znovu na podzim. Dvakrát do roka, restaurací po celém Nizozemsku týdenní akce kde si můžete vychutnat plné jídla za zlomek toho, co by obvykle stojí. Užijte si večeři o 3 chodech za pouhých 28,50 €!

Přibližně 135 restaurace po celém Amsterdamu podílet což vaše možnosti hojná. Pololetní akce si klade za cíl zjednodušit zkušenosti. Jíst a pít v Amsterdamu nejlepších stravovacích zařízeních na základě vzorků své nabídky za pevnou cenu. Není lepší čas pro vás ochutnat v restauraci podpis pokrmy, které byste jinak plně platících pro během kdykoliv jindy v roce.

Ale dříve, než se dostanete příliš nadšeni, vzít na vědomí, že můžete nejen chodit do těchto restauracích a očekávají, že budou sedět. Rezervace jsou nutné, takže byste měli rezervovat již můžete jak tato místa mají tendenci se rychle zaplní.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Antwerp do Amsterdam vlaku

Lille do Amsterdam vlaky

 

Jak se dostat do Týdne restaurací v Nizozemsku

Outdoor sitting during Restaurant Week

 

I když existuje mnoho možností pro cestování k vám do Amsterdam Restaurace Week akce, cestování vlakem je jedním z nejkrásnějších a vzrušující cesty k cesta. To dělá celý zážitek více zapamatovatelné jako svého cestovat přes Evropu, přičemž v památek a dosažení vašich gastronomické destinace ve velkém stylu a pohodlí.

Jedna z nejlepších věcí, které při cestě Evropu je, že nemusíte vyměnit svou měnu, to všechno je stejné.

Hanover do Rotterdam Vlaky

Dortmund do Rotterdam Vlaky

Hamburg do Rotterdam Vlaky

Kolín nad Rýnem do Rotterdam Vlaky

 

 

Paříže do Amsterdamu vlakem je přibližně 3 a půl hodiny, zatímco Berlin do Amsterdam je 6 hodin cesta vlakem. Kniha brzy a ušetřit na ceny letenek. Podívejte se na data Týdne restaurací 2019 v Holandsku, takže si můžete rezervovat vlak sedadla v předstihu a vychutnat obrovské úspory. Dostat nejlepší ceny na cestování vlakem s Uložit vlak

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Frestaurant-week-netherlands%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)