Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 29/12/2019)

Pro rodiny s dětmi, Jízda s dětmi ve vlaku může být i vzrušující a cenově dostupný způsob, jak cestovat. Je také možná nejpohodlnější a nejméně stresující, když jste na cestách s dětmi. Víme, že cestování s dětmi je skličující bez ohledu na to, co je Způsob dopravy, takže pokud jedete s dětmi ve vlaku. Zde je několik tipů,!

 

Arrive early when you Riding with kids on a train

Rodiny budou chtít dostat na nádraží brzy vyzvednout vstupenky a najít dobré sedačky spolu ve vlaku. Pokud jste dosud vyhrazena sedadla, Sedadla jsou k dispozici na první přijde, first served basis, takže se nemusíte uvíznou v pozici, kdy budete mít na rozdíl.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

 

Jízdě s dětmi na vlak hračku

 

Přemýšlet o tom, spánek, když jste na koni s dětmi ve vlaku.

Jízdě s dětmi na výlet vlakem shoduje s nap čas vašeho dítěte, takže se ujistěte, že jste připraveni. Přinést komfort položky jako polštář nebo oblíbený Blankie.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Entertainment.

Nejdůležitější součástí vašeho plánování pro cesta vlakem (zvláště pokud je to dlouho,) by mělo být, jak budete mít děti baví.

Jasnou volbou pro většinu rodičů, by bylo koupit pár hraček nebo si přivézt své favority z domova. Paint nehty dívek, číst knihy, hrát Uno, přinést barvu v knihách, a poslouchat audioknihy.

Další skvělý tip for Riding with kids on a train is to download filmy na svých zařízeních, když jste doma a mít přístup k WIFI.

Existují no car seat requirements or fasten seat belt signs, takže děti mohou volně pohybovat ve vlaku, jak uznáte za vhodné! Za poznáním vlaky s dětmi, je to skvělý způsob, jak udržet obsazené.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

Získat Komfortní!

Není nic horšího, než být na výlet a bránilo v žádném případě by vaše oblečení. Šaty pro větší pohodlí! Doporučujeme prodyšný, elastické oblečení a pohodlné boty s cílem vychutnat si zážitek z vlaku. Zkušení jezdci doporučují přinášet několik malých pohodlí z domova příliš, jako přikrývka nebo hodu a polštář.

Vše, co zbývá udělat, je sedět, relaxovat a užívat si při jízdě s dětmi na vlak zkušenost. Vzhledem k tomu, jak se tam dostat je polovina zábavy!

 

Dejte nám vědět, že nás tweeting na @SaveATrain! , Máme k dispozici další sociální kanály na dně Saveatrain

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Friding-with-kids-on-a-train%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)