Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 19/08/2022)

Zima je ideální čas k vybudování praskající oheň, bezpečně na lyže, stavět sněhuláky a přitulit se s pěkným šálkem čaje. bohužel, to není vše zábava a hry. Winter také vytváří některé z nejvíce zrádné cestě podmínky. Protože většina z nás se nemůže hibernovat do jaro, tady jsou tipy je třeba o tom, jak zůstat v bezpečí při jízdě v zimě.

 

Bezpečné řízení? Čísla nelžou

How to stay safe while driving

 

Že jsme přehnaně opatrný dává vám tipy o tom, jak zůstat v bezpečí při jízdě v zimě? Podle AAA, Zimní bouře, špatné počasí, a nedbalé silniční podmínky jsou jedním z faktorů téměř půl milionu dopravních nehod a více než 2,000 úmrtí na silnicích každý zimní.

Paris Lille Vlaky

Řím Milán Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

Sbalit nouzové zásoby pro vaše cestování autem

 

Někdy, váš záměr zůstat v bezpečí při jízdě v průběhu zimní Nestačí. Rádi bychom žít podle motto, ' Doufám v to nejlepší, připravit na nejhorší. Ujistěte se, že vaše auto vybavený s dodávkami V případě nouze. Patří teplé deky, teplé oblečení, lékárnička, baterku nebo světlice, propojovací kabely, škrabka na led, lopata, písek nebo stelivo, aby vám přilnavost, a sníh řetězy. Také byste měli nosit vodu, zásoby jídlalike energetické tyčinky nebo stezka mix-a nabíječku telefonu!

Florence na Levanto vlaků

Florence do La Spezia Vlaky

Řím La Spezia Vlaky

Řím Levanto Vlaky

 

Zkontrolujte, zda je led na Zrcátkům aby zůstali v bezpečí během jízdy

How to stay safe while driving

Jedná se o zimní driving tip, že profesionální dálková řidiči používají k určení, zda jsou před námrazou na vozovce. Kontrolujte své vnější zpětná zrcátka. Pokud led se začíná tvořit na zrcadlech, To je dobrým ukazatelem, že led je také tvořit na vozovkách. Dbejte, aby zůstali v bezpečí při jízdě, nebo počkat, až se zahřeje na disk.

V Bruselu do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Paris se Rotterdam Vlaky

 

Drive bezpečné a předčasný odchod!

To se může zdát jako zřejmý, ale my víme, že jste zaneprázdněni a touží se dostat ke svému dalšímu cíli. Jsme tady, abychom vám připomene, aby se to pomalu! Jedním z našich hlavních tipů, Jak zůstat v bezpečí při jízdě v zimě umožňuje více času, aby se dospělo na váš cíl. Výlety v zimním období než u jiných obdobích roku může trvat déle, zvláště pokud narazíte bouřkové podmínky nebo zledovatělých vozovkách. A jízdě v nepřízni počasí je dost stresující bez přidaného tlaku pozdě, který by mohl oblak vaše bezpečné jízdy úsudek.

Brémy do Norimberku Vlaky

Leipzig do Norimberk Vlaky

Hanover do Norimberk Vlaky

Hamburg do Norimberk Vlaky

 

Drive bezpečné a rušeni

How to stay safe while driving

Jak zůstat v bezpečí při jízdě v zimě #1 spropitné: Odložil svůj telefon! Udržujte svůj telefon vypnutý nebo připojené k automobilu Bluetooth, a nikdy dát ruce z volantu nebo oči ze silnice a zkontrolujte, zda WhatsApp zpráva.

 

Zůstaňte v bezpečí při jízdě prostředky Poslechněte Road!

Ne, ne poslouchat své srdce. Tentokrát ne tak jako tak. Poslouchat na silnici. doslovně. Pneumatiky vydávají různé zvuky při jízdě na sněhu a ledu, což je další důvod, aby se vaše rádia hlasitost pro zimní jízdu bezpečnost. Zasněžené silnici hluk by měl být relativně hlasitý, protože sníh se rozvířila. Pokud hlasitý hluk náhle zastaví, Možná jste se stěhoval ze sněhu na ledu. Zůstaňte naladěni na zvuk vaše pneumatiky na silnici, aby se na vrcholu stavu vozovky, která často rychle mění, zejména během nebo bezprostředně po bouřce.

Mnichov do Basilej Vlaky

Zurich do Basilej Vlaky

Bern Basilej Vlaky

Geneva do Basilej Vlaky

 

Anti-Freeze Chcete-li zůstat v bezpečí při jízdě

Jak zůstat v bezpečí při řízení během zimy? Ujistěte se, že stěrače tekutina obsahuje nemrznoucí, takže sprej nezamrzá v chladném počasí. Zvažte nákup nožů zimní stěračů, které brání ledu a sněhu z kalení na stěrače!

Sledoval jsem své tipy a ještě uvízl

 

 

Někdy, nedá vyhnout tyto věci. Pokud jste uvíznou ve sněhu, zde je několik rychlých tipů:

  • Zůstaňte s vozidlem: Vaše vozidlo poskytuje dočasné útočiště a usnadňuje přístup pomoci vám najít. Nesnažte se chodit do silné bouře. Je snadné ztratit ze zřetele vašeho vozidla v vánicí a ztratit.
  • Nenechte Nepřetěžuj sami: Při kopání si své vozidlo, poslouchat své tělo a zastaví, pokud se stanete unavený.
  • Viditelný: Připevněte pestrobarevnou látku k anténě svého vozidla nebo položte látku na horní část srolovaného okna, abyste signalizovali nouzi. V noci, zachovat stropní světlo na tom, zda je to možné. Používá pouze malé množství elektřiny a bude snazší pro záchranáře, aby vás našli.
  • Zrušte výfuková trubka: Ujistěte se, že výfukové potrubí není zanesen sněhem, led, nebo bláto. Zablokovaný výfukové potrubí může mít smrtelné oxid uhelnatý unikat do prostoru pro cestující ve vozidle, zatímco je motor v chodu.
  • Zůstaňte v teple: Použít to, co je k dispozici, aby izolovat své tělo před zimou. To by mohlo zahrnovat rohože, noviny, nebo papírové mapy. Předbalení deky a těžký oděv pro použití v případě nouze.
  • šetřit palivo: Pokud možno, Pouze spustit motor a topení dostatečně dlouho, aby se odstranily chlad. To pomůže šetřit palivo.

Cestování autem? Ignorovat vše, co právě řekl,

Co kdyby existoval způsob, jak se vyhnout všem výše uvedeným potížím se zachováním bezpečí při řízení? Jen kdyby tam byl způsob dopravy, který by mohl naskočit, a dostat se do cíle a rychle cestovat bezpečně. OH Počkej, tady je! Říká se vlak!

Je pravda, že auta nabízejí svobodu, že několik dalších způsoby dopravy dělat. Můžete cestovat podél jinak nedosažitelné pobřežní silnice, zamiřte do odlehlých vesnicích, a nestarat se o řády nebo sedadla vyprodávat. Oni nejsou bez jejich nedostatků, nicméně. Viz výše četné důvody!

 

Vlaky jsou bezpečnější a rychlejší! Takže není třeba zůstat v bezpečí při jízdě, když se vlakem, Také Vlaky jsou cenově dostupnější, zvláště pokud používáte Uložit vlak aby si své jízdenky na vlak. Potřebovat více přesvědčivý? Napsali jsme celý blog na proč cestování vlakem je vynikající silniční cestovní.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsafe-driving-during-winter%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)