Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 16/07/2021)

Není lepší pocit, než usínat na jemně pohybující se vlak a probuzení příští ráno na místě určení, jen pár minut od sjezdovek. V Evropě, Při hledání nejlepších lyžařských středisek, které můžete navštívit vlakem, jsme na škodu. Není to jen jednodenní cesty že jsou dobré možnosti pro lyžaře, nicméně. Existuje řada letovisek se můžete dostat z vedlejších denní cestování po železnici s cest, které, dveře ke dveřím, Chystáte tak rychle, jak létání.

 

Zde je výběr z nejlepších lyžařských středisek, které můžete navštívit vlakem:

Lyžařská střediska na návštěvu vlakem 1 – WENGEN, Švýcarsko

Švýcarsko Lyžařská střediska navštíví vlakem

 

Na základně pozoruhodné Jungfrau Pohoří je Wengen, nádherné alpské vesnice v Berner Oberland. Krok do toho, co se cítí jako v minulosti během pobytu v obci. To je ideální místo pro přivést děti se svou rodinnou atmosféru a low-key noční život. Není na lyžování? Žádný problém! Non-ski aktivity patří „letovou-vidění“ helikoptérou, heli-lyžování, stejně jako 20 km zimních turistických tras, Osm curling kluziště, a míle sáňkařské dráhy.

tři střediska, Grindelwald, Wengen, a Murren, jsou zahrnuty v regionálním skipasem Jungfrau. Je zima prožít sen!

Vlakem: I když můžete cestovat vlakem z lyžařského Londýn St. Pancras s Eurostarem do Wengenu dochází k řadě změn. Pokud cestujete s rodinou, doporučujeme stáhnout let do Bernu nebo Curychu. Odtamtud, se přímé vlakové spojení přes Bern Interlaken Ost a dále do Lauterbrunnen. Poslední kousek cesty je dosažitelná pouze po železnici od Lauterbrunnen a trvá jen 15 minut.

Lyžařská střediska na návštěvu vlakem 2 – povinen, Rakousko

Jak můžeme zmínit lyžování bez zahrnutí Rakousko? The oblast SkiWelt, zejména, bere dech! Vesnice Söll nabízí 284km sjezdovek posetý 77 rázovitých chat a apres tyče. Zajít na skleničku s výhledem na pohoří Wilder Kaiser po nočním lyže. Ano, čtete správně. Užít si některé z nejdelších osvětlených sáňkařských drah v Evropě Hexenritt a Mond příliš!

Cesta

Odchýlit v Londýně St Pancras na 15:04 Eurostar do Bruselu, přijíždějící 18:05; vzít 18:25 ICE z Bruselu do Kolína, přijíždějící 20:15; pak mít 21:21 NightJet pražec vlak do Wörgl, přijíždějící 08:36; Odtud je to asi 20 minut autobusem nebo taxíkem.

Celková doba cesty: 16 hodin 22 minut.

Graz do Worgl Trains

Salzburg na Wörgl Vlaky

Vienna do Wörgl Vlaky

Kolín nad Rýnem Worgl Trains

 

Náš poslední vlak idea – Sauze d'Oulx, Itálie

Itálie Lyžařská střediska navštíví vlakem

 

Pokud jste zkušený na lyžování, pak nejlepší lyžařská střediska k návštěvě vlakem bude Sauze d'Oulx plocha. Když sníh padá práškové pole mezi stromy opravdu přijdou na své. Atmosféra v obci je zábavné a příjemné a šarm starých dlážděných ulicích opravdu přidává krásná touch na dobrodružství.

Jak se tam dostat

odejít Londýn St Pancras na 9:24 Jsem Eurostar do Paris Nord, změnit stanici taxíkem, a vezměte 2:41 odpoledne TGV z Paris-Lyon na Oulx, dorazí na 7:23 odpoledne. Odtud je to 15 minut autobusem nebo taxíkem.

cesta vrcholem

Výhled na obrovskou rozlohu Lac du Bourget, jeden z Francie je největší jezírka.

Milán Oulx Vlaky

Turin do Oulx Vlaky

Janov se Oulx Vlaky

Parma do Oulx Vlaky

 

 

Už jste balí tašku? Dobrý! protože to je nejtěžší část cesty vytříděny. Rezervační vlak bude trvat jen pár minut, bez administrátorských poplatků! Jaký to potěšení! Návštěva Save A Train hned teď a zarezervujte si dovolenou na celý život.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fski-resorts-visit-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)