Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 30/04/2021)

Přemýšleli jste někdy, jaké to je, aby stare, s vykulenýma očima, out velký obrázek okna jako svět vírů od? Co takhle se ukolébat ke spánku trvalému kolébání vlaku, protože trundles dolů stopu? Cestování vlakem je velmi běžný způsob dopravy po celé Evropě, a možná jeden z nejlepších způsobů, jak toho docílit, je pomocí lůžkovým vlakem. Tyto vlaky, které obvykle vzlétají pozdě odpoledne a cestují přes noc, nabízejí velmi odlišný zážitek od standardu zážitek z jízdy vlakem. Shromáždili jsme nejlepší spící vlaky v Evropě pro vás. Z Itálie do Francie, Zde je naše šest nejlepších evropských nočních vlaků.

 

Špičkový lůžkový vlak 1: Milán do Palerma

Pokud jste někdy snili o prožívání italského venkova, Tento pražec vlak je jedním z nejlepších způsobů, jak to udělat tak,. Ačkoliv cesta vlakem trvá neuvěřitelných dvacet hodin od začátku do konce, vlak je přímá a existuje řada možností pro lůžkovými kabinami. Vstupenky jsou k dispozici také prostřednictvím Thello, který provozuje také vstupenky do Benátek.

Pokud hledáte, jak ušetřit peníze, můžete si vybrat pohovku pro čtyři osoby, který funguje jako jakési mini opce pražce. nicméně, pokud hledáte získat nějaké vážné uzavírací oči, můžete se rozhodnout rozdělit kabinu tří osob s přáteli – nebo dokonce cizinci, a jízdenka bude stát za 50 euro. To je naprosto smlouvat! Pokud hledáte mít více deluxe situaci, můžete také vyhradit jeden spáč v rámci osmdesát eur. I když nenajdete žádné koupelnou, budete si moci vychutnat spánek v klidu za relativně levnou cenu.

Tato cesta vidí obrovský pás Itálie, protože se dostanete od Milána po celou cestu až ke špičce kufru země. Při cestě, budete mít rozsáhlé výhledy na pobřeží a na toskánské kopce. Tohle je, samozřejmě, kromě mramorových soch Říma a jeho historie.

Vstupenky na Milán do Říma

Vstupenky do Florencie do Říma

Vstupenky do Pisa do Říma

Vstupenky na Neapol do Řím

 

Sleeper Train to Palermo

 

Špičkový lůžkový vlak 2: Curych do Hamburku

Naše druhá volba pro nejlepší lůžkovým vlakem v Evropě je jedním běží od Curychu, Švýcarsko do Hamburku, Německo. Pokud hledáte spací vlak, budete chtít, aby zvážila Nightjet. I když existuje více nonstop dostupné možnosti pro daný vlak, možná budete chtít, aby zvážila jít přes cestu, která dává vám změní. Krajina je krásná, a vlak se vine četné malé vesnice při cestě, včetně města Hannoveru. Tato města jsou dobře stojí za zastávku na cestě, pokud máte čas. Nezapomeňte na nádherný výhled z Alp, které budete moci zažít.

Ještě lepší, poté, co jste udělal si cestu do Hamburku jste kousek od Berlína. Současné německé hlavní město je známé svými kyčelními nočními kluby a absolutním nasazením pro kulturu bederní. Užijte si pouliční umění a skvělá káva, zatímco přemýšlíte o graffitovaných zbytcích berlínské zdi.

Vstupenky Zurich To Bern

Ženeva To Bern vstupenky

Vstupenky Interlaken To Bern

Vstupenky na Curych do Hamburk

 

Hamburg sunset

Špičkový lůžkový vlak 3: Brusel Do Vídně

Bruselská do Vídně European pražec vlak je populární cesta spojující Belgii s Rakouskem. V závislosti na zvoleném vlaku, běží poměrně rychle od odpoledne a dorazí brzy ráno, a je to čtrnáct hodin’ doba jízdy. To je mnohem jednodušší, než žaludek, říci, dvacet hodin požadovaných nočním vlakem z Milána na trasu Palermo.

S takovou krátkou dobu pro železniční dopravu, nebudete muset zdržovat příliš dlouho u jídelního vozu, i když si jistě můžete užít vybavení nabízené různými třídami.

Jakmile jste ve Vídni, můžete zažijte skutečnou kulturu kávy, jak se Vídeň prosadila jako centrum evropské kávy.

Vstupenky Brusel na Bruggy

Vstupenky na Antverpy do Bruggy

Vstupenky Brusel na Vídeň

Vstupenky na Gent do Bruggy

 

Sleeper Train from Brussels to Vienna

 

Špičkový lůžkový vlak 4: Londýn do Edinburghu

Tento slavný směrování běží šestkrát týdně. Také volal Caledonian Sleeper, tato služba pražců kombinuje luxus s efektivitou nákladů. Můžete najít nabídky, které obsahují potraviny, nápoje, a samozřejmě, spací kabiny.

Pokud hledáte k návštěvě Londýna během vaší cesty, můžete vždy rozhodnout vzít Eurostar z kontinentální Evropy. Jedná se o nákladově efektivní a jednoduchý způsob, jak si cestu přes kanál z Francie do Anglie. Vstupenky jsou k dispozici také z jiných míst, jako je Amsterdam.

Pokud hledáte důvod k vyzvednutí tuto trasu, kterou, pamatujte, že Edinburgh je domov Harryho Pottera, známý tvorba JK Rowling. Můžete také najít další směrování do vysočiny, jako je Fort William, pro tento autentický skotská zkušenost. Funguje to pro nás!

Vstupenky z Amsterdam do Londýn

Vstupenky do Paříže do Londýna

Vstupenky Berlín - Londýn

Vstupenky Brusel na Londýn

 

 

Čestné uznání 5: Paříž do Mnichova

I když tento výlet technicky nelze považovat za spací vlakovou trasu, protože nezahrnuje úplnou spaní, denně provozuje několik tras.

Samozřejmě, Paříž je město světel a je jedním z nejromantičtějších měst na světě, takže by to mělo naprosto špatné místo na vaší evropské dovolenou. To je pravda, ať už je to vaše první návštěva nebo váš stý.

Mezitím, Mnichov je doma k Oktoberfest. Tento festival se stane být jeden z mých oblíbených všech dob – to je neukázněný událost tisíců. S tisíci návštěvníků ročně a nepřeberné množství aktivit, ze kterých si vybrat, Mnichov stojí za místo na vašem seznamu.

Vstupenky na Dusseldorf do Mnichov

Vstupenky na Drážďany do Mnichova

Paříž do Mnichov vstupenky

Bonn to Mnichov vstupenky

 

Munich skyline

Čestné uznání 6: Kodaň Do Berlína

Jedná se o další čestné uznání kvůli nestandardním spáč vlakové zkušeností, ale stojí to za čas jednoduše proto, že se ocitnete na cestě k nejkrásnějším terénům v Evropě. Dánsko je jedinečný mix skandinávského vlivu a kontinentální evropské kultury a neměli nechat ujít. Směrování také začíná velmi blízko Malmo, což je krásné město k návštěvě a třetí největší ve Švédsku.

I když nenajdete plné lehátkový vůz v tomto vlaku, denně naleznete noční směrování. Ty vám umožní odejít v noci a příjezd v ranních hodinách osvěžení na den přijít. Pro nejlepší zážitek s non-lůžkovým vlakem, budete si chtít rezervovat prvotřídní lístek. Tyto vstupenky často přicházejí s rostoucími výhodami, jako jsou zavazadla navíc, zahrnuta strava, a více soukromých zkušeností s kabinou.

Frankfurt do Berlín vstupenky

Vstupenky na Kodaň do Berlín

Vstupenky z Hannoveru do Berlína

Vstupenky z Hamburku do Berlína

 

Sleeper Train to Berlin

Při cestování Evropa vlakem jste absolutně rozmazleně na výběr. Ať už je to ve Skotsku nebo ve Španělsku, Norsko, nebo Švédsko, lůžkové vlaky jsou jedny z nejlepších služeb kolem přijíždějící příští ráno svěží a připraven pro svůj den, aby se. I když máte nepřeberné množství možností, které máte k dispozici, jako je vlakový hotel nebo noční spací vlaky dlouhá Praha, Polsko, Lisabon, nebo dokonce Moskva, udělej si laskavost a hit těchto šest top spící vlaky v Evropě místo. Nebudete litovat!

 

Cestujte v noci a zarezervujte si vaše Sleeper vlaky Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Horní 6 Spací vlaky v Evropě pro cestování” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sleeper-trains-europe/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)