Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 30/04/2022)

Pamatujete si každý výlet, který jste kdy podnikli, pohledy, které jste obdivovali, a jídla, která jste ochutnali? Možná ne, a proto jsou suvenýry dokonalým způsobem, jak je vyrobit vzpomínky trvají celý život. Jaké suvenýry si přinést z výletu? Zde jsou nejlepší nápady na suvenýry, jak přivést kousek ráje zpět domů.

 

Suvenýry s sebou z výletu: Přísady na vaření

Koření, omáčka, a bylinky, vás přenese zpět k chutím, vůně, a okamžiky toho zvláštního místa. Je dokázáno, že si nejvíce pamatujeme svými smysly, a jídlo je nejlepší způsob, jak zažít místo. navíc, díky přísadám na vaření budou vaši přátelé a rodina cítit, že tam byli s vámi.

Čínské bylinky, omáčka na těstoviny, a dokonce i těstoviny jsou nádherné suvenýry, které si můžete přivézt z výletu do Číny, nebo Itálie, například. Tak, nezapomeňte přibalit další tašku jen pro labužníky, protože je lepší balit tyto lahodné suvenýry samostatně. Nebudete chtít otevřít kufr, abyste zjistili, že vaše oblečení je v odstínech červené papriky.

Florencie do Milána vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Milán do Florencie vlakem

Benátky do Milána vlakem

 

Food is a great souvenir to bring from a trip

 

Místní čl

Podpora místní kultury a umělců ukazuje, že jste přemýšlivý a chytrý cestovatel. Ručně malované misky na omáčku, tkané ubrusy, nebo vyšívané krajkové košile jsou fantastické suvenýry, které vaši přátelé ocení, použití, a skvělý způsob, jak ukázat svou vděčnost komunitě, která vás hostila.

Místní umění je krásný suvenýr, který si můžete přivézt z jakéhokoli výletu v Evropě a Číně. V Číně, mohli byste dostat červené lucerny pro štěstí, z Ruska a ručně vyrobený Domovichok který bude hlídat váš domov, nebo chladná sklenice na pivo z Prahy pro pivomilného strýce nebo bratra. Jaký velký kruh ekologický cestovní, přijímání, a šíření nádherné kultury po celém světě.

Berlín do Cáchy vlakem

Frankfurt do Kolína nad Rýnem s vlakem

Drážďany do Kolína s vlakem

Cáchy do Kolína s vlakem

 

Art souvenirs can be found on local markets

 

Suvenýry z domova

Udělejte si výlet součástí svého domova, s krásnou květinovou vázou Delft nebo dřevěným tulipánem z Nizozemska. Suvenýry pro domácí dekor lze vyrobit ručně, a nejčastěji bude vyprávět příběhy o kultuře a historii jejich původu.

Keramická deska na zeď, český krystal z České republiky, nebo kukačkové hodiny z Černý les jsou skvělé suvenýry, které si můžete přivézt domů z cesty do Evropy.

Z Rimini do Florencie vlakem

Vlakem z Říma do Florencie

Vlakem z Pisy do Florencie

Vlaky z Benátek do Florencie

 

Local Home Decor Souvenirs Shop

 

Suvenýr na cestu z výletu: Místní alkohol

Sdílení příběhů z cesty u sklenky jemného alkoholu pomáhá vzpomenout si na všechny šťavnaté detaily, a zábavné chvíle. Přinášení místního alkoholu je oblíbeným suvenýrem, který si můžete přivézt z Evropy, zvláště pokud je to Alkoholický nápoj by měl každý vyzkoušet na celém světě.

Tak, Limoncello z Itálie, nebo rizlingové víno z německého údolí Rhein, tak i tak, příjemci budou z takového dárku nadšeni. Pokud si nejste jisti, jaký je místní nápoj, během večeře věnujte pozornost brýlím na stole místních obyvatel nebo se zeptejte v místním baru.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

Local Liquor For sale

 

Šperky

Šperky jsou úžasný způsob, jak si nosit své cesty blízko srdce. Okouzlující náhrdelník, jantarové náušnice z Polska, nebo okouzlující stříbrný kouzelný náramek, jsou kousky, které nikdy nevyjdou z módy, navíc, jsou nadčasové.

Tak, pokud máte zájem přinést mimořádné suvenýry, pak jsou šperky dokonalé. Přidání kouzla náramku z každé země je návštěva úžasné. nicméně, při nákupu šperků v cizí zemi, dávejte si pozor na zacházení s hotovostí a nespadejte do žádného celosvětově oblíbené cestovní podvody.

Dijon do Provence s vlakem

Paříž do Provence s vlakem

Lyon do Provence s vlakem

Marseilles do Provence s vlakem

 

Jewelry Shops in an open market

Předmět, který shromažďují

Zapomeňte na klíčenky a pohlednice, pokud jsou vaši přátelé sběratelé, nic neříká, že mě to zajímá, než jedinečný kousek, který mohou přidat do své sbírky. Každý něco sbírá: ozdobený hrnek na pivo z Prahy, Skleněná socha Murano, Ruská Babushka k figurkám panenek, a to je jen několik příkladů.

Dále, vystřelené brýle, klobouky, a kolíky jsou dalším skvělým sběratelským suvenýrem, který si můžete přivézt z cesty do Evropy. Visel na zdi, používané na večírcích, nebo uložené v albu, vaši přátelé by si cenili času, který jste strávili hledáním toho zvláštního kousku a příběhu za ním.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

 

Sladké pochoutky

Sladké a zajímavé lahůdky vykouzlí úsměv a upoutají pozornost posluchače. Jídlo je nejlepší způsob, jak zažít místo, prostřednictvím všech chutí cestuje ke kultuře a příběhům. Například, pařížský Macarons nejsou jen lahodné suvenýry. Ve své dokonalosti také stále zachycují podstatu a ducha francouzské renesance, jasná a nádherná forma.

Tak, zatímco pár kousnutí způsobí, že tento suvenýr zmizí, chuť a úžasný pocit s námi zůstanou navždy. Naše smysly si budou vždy pamatovat, když jsme poprvé vyzkoušeli švýcarskou čokoládu, a příjemci vašeho lahodného suvenýru si také zapamatují. Abych to shrnul, sladké suvenýry jsou fantastické suvenýry, které si můžete přivézt z cesty po Evropě.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

Macarons are a great sweet treat to bring from a trip

Suvenýry s sebou z výletu: Oblečení

Nakupování je jednou z nejlepších věcí v zahraničí. Můžete změnit svůj styl, a přidejte do svého šatníku speciální předmět, jako je barevný tradiční šátek z Ruska, kožená bunda z Itálie, a více. Pokud plánujete přinést svým přátelům kousek oblečení, pak byste samozřejmě měli znát jejich styl a velikost.

nicméně, v Evropě je na výběr spousta suvenýrů z oblečení, které nezahrnují výběr velikosti. Berlín je pro vinobraní nakupování, Trička z londýnských pouličních trhů, skvělá kravata z Paříže nebo Itálie, je jen několik nápadů na oděvní suvenýry, které si můžete přinést z celého světa.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

The Cliche Suvenirs To Bring from a Trip to Europe

S klasickými suvenýry nikdy neuděláte chybu. Například, darujte přátelům a rodině klíčenku na Eiffelovu věž, Ruská dřevěná matrioška, nebo dřevěné dřeváky z Amsterdamu, to bude krásný a promyšlený suvenýr. navíc, tyto klasické evropské suvenýry si můžete koupit na letišti, nebo vlakové nádraží, na poslední chvíli. nicméně, vezměte v úvahu, že suvenýry’ cena bude v obchodě na nádraží mnohem vyšší, než ve městě.

Milán do Benátek vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Bologna do Benátek vlakem

Treviso do Benátek vlakem

 

A russian Babushka is a cliche souvenir to bring from a trip

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat nezapomenutelný výlet v Evropě. Můžete snadno cestovat vlakem do jakékoli destinace v Evropě, prodejna, a užijte si snadné cestování s kufry plnými pokladů a suvenýrů.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „Jaké suvenýry si vezmete z výletu?“Na váš web? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fsouvenirs-bring-trip%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)