Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 24/12/2021)

Pokud jste se právě přestěhoval do Nizozemska, nebo uvažujete o skákání na vlak na návštěvu na pár dní, jste pravděpodobně přemýšlel, co 10 Většina Speciální akce v Nizozemsku jsou. Budete mít radost vědět, že je hodně na co těšit, bez ohledu na to, co období můžete navštívit.

Stejně jako epických popových festivalů, tam jsou jedinečné Speciální akce v Nizozemsku které nenajdete nikde jinde: oslavy souvisí s Dutch monarchie, větrné elektrárny, a tulipány. Tyto události jsou všechny fantastické způsobů, jak si sám sebe a dostat ponořené v holandském způsob, jak dělat věci,!

 

Speciální akce v Nizozemsku 1: Novoroční denní ponor (Novoroční ponor)

To je jeden z těch, speciální akce v Nizozemsku, která není pro slabé srdce! Chcete-li spustit rok čerstvý, trvat chladný ponor vzít na New Years Day (Nový rok). Tento nizozemský festival byl odstartován plavání klubu v 1960. Existují 209 potápěčských lokalit v Nizozemsku můžeš potápět. Ačkoli, potápění do Severní moře v Scheveningenu, Haag, je nejvíce populární místo s až 60,000 lidé. potom, třes plavci jsou prezentovány s šálkem erwtensoep, teplý masitý hrachová polévka.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

New Years Special Events In The Netherlands

 

Speciální akce v Nizozemsku 2: čínský Nový rok

Věděli jste, že Nizozemsko má jeden z největších čínských komunit v Evropě? Myslíme si, že je rozhodně stojí za to skvrna na našem nahoru 10 Většina speciální akce v Nizozemsku! Jsou převážně žijí v Amsterdamu, Rotterdam, a Haag, ve kterých existuje celá řada událostí slaví čínský Nový rok. v Amsterdamu, Hlava na náměstí Dam a Nieuwmarkt / Zeedijk vidět dračí průvody, lev tance, a ohňostroje. Můžete se také zúčastnit speciální aktivity v obchodním domě De Bijenkorf, včetně kaligrafie dílen, hudební vystoupení, a čajové obřady, nebo v buddhistický chrám Fo Guang Shan On Hua.

V den, kdy je také o jídle, a v Amsterdamu, můžete jíst chutné jídlo u pouličních trhů, Na Sea Palace (Europes první plovoucí čínské restaurace), nebo na jednom z mnoha čínské restaurace podél Stormsteeg a Geldersekade. V Haagu, najdete čínské festivaly v atriu radnice av Den Haags čínské čtvrti kolem Wagenstraat. Můžete najít události v Rotterdamu, které vedly k čínský Nový rok, zakončený den oslav po celém Číňanů wijkpark Old West Westkruiskade Chinatown. Pokud jste pověrčiví, Na čínské Silvestr jíst syrové rybí salát (yu sheng) přinést štěstí nebo FAI hai, druh mořských řas, prosperity. Gong Xi Fa Cai! (Šťastný nový rok!)

Brémy Amsterdam vlaky

Hannover se Amsterdam vlaky

Bielefeld do Amsterdam vlaky

Hamburg do Amsterdam vlaky

 

Chinese Special Events In The Netherlands

 

Speciální akce v Nizozemsku 3: Keukenhof (Březen až květen)

The Keukenhof je pravděpodobně nejslavnější zahrada v Nizozemsku. Hledět s úctou v milionech multi barevnými tulipány kvetoucí V této krásné holandské parku od konce března do poloviny května. Keukenhof, což znamená zeleninová zahrada, byl asi od 15. století a pokrývá neuvěřitelných 32 ha. Tyto dny, Keukenhof vítá 800.000 návštěvníků ročně.

Jedním z vrcholů 2018 tématem byla obrovská květina žárovka mozaika, o rozloze 250m2 a skládající se z 50.000 tulipány, hroznové hyacinty, a krokusy. Jaký bude další ročník znamenalo?

Dortmund do Amsterdam vlaky

Essen do Amsterdam vlaky

Dusseldorf do Amsterdam vlaky

Kolín nad Rýnem Amsterdam vlaky

 

Keukenhof, Special Events In The Netherlands

 

4: Národní týden restaurací

Pokud Speciální akce v Holandsku zahrnuje jídlo zdarma, můžete mi počítat! V 50% vypnuto, to je prakticky ukrást! Navštívit tuto Dutch festival pro foodies, kde se můžete najíst v některé z nejlepších restaurací v Nizozemsku bláznivých slevy.

Stovky zúčastněných restaurací v mnoha holandská města Nabízíme večerní menu tříchodové překvapení pro zvláštní sazbu 28,50 eur. Michelin oblíbená restaurace účtovat poplatek, a restaurace jsou uvedeny v horní části 250 také vyžadují malý doplněk. Ať už jste foodie s omezeným rozpočtem nebo prostě zvědaví, vyzkoušet několik různých možností stravování v pořádku, aniž by příliš mnoho díry v peněžence, pak budete milovat Restaurace týden. Tato speciální nabídka se koná dvakrát do roka v Nizozemsku.

Aby to bylo jednodušší si rezervovat stůl, Organizátoři akce dělali jejich seznam 500 restaurace se účastní, za městem, na Webové stránky restaurace Week.

Bonn Amsterdam vlaky

Aachen do Amsterdam vlaky

Koblenz do Amsterdam vlaky

Frankfurt do Amsterdam vlaky

National Restaurant Week, Holland

 

5: Den králů (duben 27)

Jedním z nejvíce zvláštních událostí v Nizozemsku, ne-li jeden z nejzábavnějších a nejchaotičtějších, je zapnuto Den králů, wjaký je král Willem Alexander's narozeniny. holandská města pořádat pouliční strany, bleší trhy, a aktivity, Otočením celého Nizozemska do největší festival roku. Můžete určitě přidat na jedné z nejatraktivnějších speciální akce v Nizozemsku! Lidé vyrazit na oslavu, přehrávat hudbu, oblékněte se do oranžové, a mít všestranné dobro, pokud ne chaotické, čas. Kings Night se slaví v noci před Kings den, s divokými párty v lákají centra měst davy lidí na míle daleko.

Osnabruck do Amsterdam vlaky

Lubeck do Amsterdam vlaky

Bremerhaven do Amsterdam vlaky

Kiel do Amsterdam vlaky

 

Speciální akce v Nizozemsku 6: květina

Už jste někdy byli svědky devítimetrového plováku, pokryté květinami a létání ulicemi, poháněn nic jiného než pracovní síly? Dobře, se chystáte! květina Zundert je největší květinové přehlídka na světě zcela provedené dobrovolníky. Každoročně každá obec se snaží vybudovat nejkrásnější plovák to někdy postavený. Navštívit tuto velmi zvláštní událost v Zundert, jak budete zahlceni. Corso Zundert je o vidění a, v tomto, věřit!

Kassel do Amsterdam vlaky

Mannheim Amsterdam vlaků

Fulda se Amsterdam vlaky

Heidelberg do Amsterdam vlaky

Bloemencorso, Special Events In The Netherlands

 

Speciální akce v Nizozemsku 7: Reliéf Leiden (Reliéf Leiden)

The 10 Většina speciální akce v Nizozemsku je třeba zahrnout tradici, samozřejmě. Událost Leiden je jedním z nich! To připomíná španělskou obležení a následné uvolnění města v 1574. Leiden se stává jeden velký festival na dva dny v řadě. Nyní průvod, zábavný veletrh, trh, koncerty, strany, ohňostroj, a tradiční pokrmy.

I přes lunapark a četné večírky, Leidenu Ontzet je oslava s mnoha tradicemi s historickými významy. Ráno tři října začíná budíčku na radnici. Volný sledi a bílé pečivo jsou pak rozdány at the Leiden Waag. Pak můžete těšit na hudební událost ve Van Der Werf park a servis v Pieterskerk. Ve večerních hodinách se lidé tradičně jíst mrkev a cibuli guláš zvaný Hutspot. Slavnosti končí s velkou ohňostroj.

Trier k Amsterdam vlaky

Luxembourg Amsterdam vlaky

Antwerp do Amsterdam vlaky

Ghent do Amsterdam vlaky

Leidens Ontzet Holland

 

Speciální akce v Nizozemsku 8: Plout Amsterdam

SAIL tradičně začíná s Průvod: stovky lodí plují do IJ a vytvářejí jedinečný pohled, na který nikdy nezapomenete. V následujících dnech, několik zápasů na vodě probíhají, Včetně Skutsjesilen(plavba s typickým fríských lodí). Nizozemské královské námořnictvo také předvede své dovednosti na vodě.

Vedle veškeré aktivity na vodě, tam je také mnoho udělat na mola, který dělá to tak zvláštní. Plachta Program nabízí zábavu, umění, kultura, hudba, a sportovní a dětské aktivity.

SAIL Amsterdam zaručuje impozantní a jedinečný flotilu vysokých lodí, plachtění dědictví řemeslo, moderní lodě, námořní lodě, a repliky.

Liege do Amsterdam vlaky

Leuven do Amsterdam vlaky

Bruges Amsterdam vlaky

Oostende do Amsterdam vlaky

Sail Amsterdam, Special Events In The Netherlands

 

Speciální akce v Nizozemsku 9: tenting Days

Zvláštní kempy, cenově camping, a táboření v přírodě je možné v Nizozemsku během tenting dnů (Ze svého stanu). Organizace tenting dnů spolupracuje s mnoha partnery. A to; kempy, Společnost pro ochranu přírodních památek v Nizozemsku, jakož i Komise pro lesní hospodářství. Ty jsou uvedeny šanci na táboře v nejzajímavějších, levný, a divoká místa Noordoostpolder. To je také super zábava pro dospělé i děti!

Genk do Amsterdam vlaky

Hasselt se Amsterdam vlaky

Namur do Amsterdam vlaky

Kortrijk do Amsterdam vlaky

Tenting in the woods

 

Speciální akce v Nizozemsku 10: parková panenka

parková panenka je jedním z největších popových událostí v Nizozemsku, se koná každoročně na poslední neděli v červnu. Co dělá to tak zvláštní, je to, že je zcela zdarma!

Pravidelné akce od 1981, Tento národní pop festival dal Haag na mapě. Díky volné hudební festivaly ve velkém měřítku. Po mnoho let, to bylo ještě největší volný pop music festival v celé Evropě! Můžete očekávat, že v průběhu 350.000 Lidé v této úžasné festivalu.

Pokud jsou na cestě z jiné části Haagu, je to skvělý nápad, aby cyklus na místo konání v Zuiderpark.

Brusel do Haagu Vlaky

Antwerp do Haagu Vlaky

Ghent k Haagské Vlaky

Brugge k Haagské Vlaky

Parkpop event in the netherlands

 

Máme pojmenovaný 10 Většina speciální akce v Nizozemsku, ale existuje bezpočet dalších. Nasednout do vlaku s pomocí Uložit vlak a uvidíte sami!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Většina Speciální akce v Nizozemsku” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspecial-events-netherlands%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)