Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 21/04/2023)

Evropa je na jaře krásná. Starobylé dlážděné uličky bez turistů, Švýcarská zelená údolí, a intimní kavárny jsou některé z věcí, které stojí za to cestovat do Evropy na začátku dubna a května. Objevte 7 úžasné jarní prázdninové destinace v Evropě nabízející nádherné výhledy, nevšední kulinářské zážitky, a pro milovníky párty – fantastické kluby. Tak, pokud s nadcházejícím jarem hledáte víkendový útěk nebo delší dovolenou, to jsou ideální možnosti jak pro sólo cestovatele, tak pro skupinové výlety.

1. Jarní prázdniny v Amsterdamu

Jízda na kole parkem, a zastávka na trhu Albert Cuyp na občerstvení, jsou některé z věcí, které dělají z Amsterdamu perfektní destinaci pro jarní prázdniny. Když teploty stoupají, krásné amsterdamské kanály jsou zdobeny barevnými květy. navíc, místní vycházejí ze svých krásných holandských domů na drink, za studena vařená káva, u kanálů, a město se hemží turisty, začátek nejkrásnějšího období v Nizozemsku.

I když to všechno jsou úžasné věci, které můžete dělat v dubnu v Amsterdamu, měsíc květen je ještě lepší. Cesta do Amsterdamu v květnu je typickými jarními prázdninami. Tulipány jsou v Lisse v plném květu v květnu, a počasí je velmi krásné na piknik v Zaanse Schans u starých větrných mlýnů. Amsterdam je dechberoucí od dubna do května a je jedním z nejlepších důvodů, proč do něj cestovat Evropě během jarní sezóny.

Nejlepší věci, které můžete dělat v Amsterdamu o jarních prázdninách:

Užijte si tulipány v a celodenní výlet do zahrady Keukenhof.

Jízda do Volendamu a Zaanse Schans, holandský venkov.

Vydejte se na výlet lodí po městských kanálech.

Konečně, jet vlakem do Utrechtu.

Průměrná dubnová teplota: 7°C až 16 °C

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

The Tulip Fields In The Netherlands

 

2. Jarní prázdniny v Berlíně

S nočním životem, kultura, a vibracemi svobodného ducha, Berlín je konečná jarní prázdninová destinace v Evropě. Mladí dospělí milují Berlín po celý rok, ale až roztaje sníh, atmosféra je vzrušující, přidat k tomu, a nejlepší party kluby v Evropě, Berlín získává titul nejlepší destinace pro jarní prázdniny v Evropě.

Bakalářská a bakalářská cesta, zábava víkendový pobyt s přáteli – Berlín je ideální jak pro ty, kteří chtějí rockovat & válec, a pro uvolněnější typ výletu. Berlín je plný svérázných kaváren, tyče, a kulturní aktivity. Tak, nemůžete udělat chybu výběrem Berlína jako destinace jarních prázdnin v Evropě.

Nejlepší věci, které můžete dělat v Berlíně o jarních prázdninách:

Udělejte si výlet lodí kolem řeky Sprévy.

Vydejte se na cyklistickou prohlídku města.

Vydejte se na prohlídku pouličního umění.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Spring Holiday In Berlin

 

3. 7 Úžasná jarní prázdninová destinace v Evropě: Budapešť

Měsíce duben a květen jsou v Budapešti perfektní. Zatímco Budapešť má jedno z nejchladnějších podnebí mezi městy na našem seznamu úžasných jarních prázdninových destinací, město nabízí termální lázně, skvělé jídlo, a kulturní scénu, vynikající pro krátké jarní prázdniny v Evropě.

Nasávání v relaxačních vodách v termálních lázních je nutností na konci průzkumného dne pěšky. Budapešťské termální lázně jsou známé po celé Evropě. Chilli počasí dubnových odpolední je ideální pro strávení večera v termálních lázních. Zažít to nejlepší z Budapešti, raději si naplánujte 3denní výlet. Tudy, můžete si vychutnat nejlepší pamětihodnosti Budapešti z výletu lodí, kuchyně, a vyzkoušejte termální lázně.

Nejlepší věci, které můžete dělat v Budapešti o jarních prázdninách:

Užijte si malebný venkovní bazén 101 let starých lázní Gellert.

Vydejte se na plavbu po Dunaji.

Návštěva královského paláce Godollo.

Průměrná dubnová teplota: 10°C až 19 °C

Vlaky z Vídně do Budapešti

Vlaky z Prahy do Budapešti

Vlaky z Mnichova do Budapešti

Vlaky z Grazu do Budapešti

 

 

4. Jaro V Londýně

Londýn je fantastická destinace na jarní prázdniny. Plné potravinových trhů, tyče, módní butiky, a vintage obchody, má pro každého něco. Dále, proslulý Hyde Parkem a Kensingtonskými zahradami, jaro je, když je Londýn ve své kráse. Takže udělat si piknik v parku je jedna z nejlepších věcí v Londýně.

navíc, počasí v Londýně je trochu složité. Ráno mrholí a v poledne slunečno, počasí v Londýně je nepředvídatelné. nicméně, v květnu, počasí se stabilizuje, slunce svítí nad řekou Temží, a počasí je pěkné. Za vše výše uvedené a mnohem více, Londýn je jedním z 7 nejúžasnější destinace na jarní prázdniny v Evropě.

Nejlepší věci, které můžete dělat v Londýně o jarních prázdninách:

Dejte si koktejl v The Shard.

Připojte se k tajné pěší prohlídce Londýna.

Vydejte se na Brick Lane market pro nejlepší pouliční jídlo a vintage.

Průměrná teplota duben-květen: 7°C až 18 °C

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

7 Most Amazing Spring Holiday Destinations In Europe

 

5. Úžasné jarní destinace: pobřeží Amalfi

Středomořské počasí, krásné pláže, skvělá italská kuchyně, a starobylé uličky k procházkám – pobřeží Amalfi je nejsnovějším cílem jarních prázdnin. Pobřeží Amalfi je jednou z nejkrásnějších oblastí Itálie, s barevnými domy s výhledem na krásné pobřeží. Capri, Sorrento, a Positano jsou 3 z nejlepších míst k návštěvě o jarních prázdninách, a dokonce začátkem léta.

Jarní prázdniny jsou ideální dobou, kdy si užít kouzlo pobřeží Amalfi. Než jsou pláže zaplaveny opalujícími se turisty, a úzké uličky s fotografy. The Italské vesnice jsou okouzlující, a můžete se snadno ztratit blouděním po okolí. Kraj si nejlépe užijete autem, jízda podél pobřeží, a zastaví se v každé vesnici.

Pobřeží Amalfi je dostupné vlakem z Neapole. Tak, můžete přijet do Neapole vlakem, půjčit auto, a začněte jarní prázdniny na pobřeží Amalfi.

Nejlepší věci, které můžete dělat v Amalfi o jarních prázdninách:

Navštivte vily v Ravellu.

Vydejte se na cestu bohů.

Navštivte ostrov Capri.

Průměrná teplota duben-květen: 15°C až 22 °C

 

6. Třešňový Květ Ve Švýcarsku

Další skvělou destinací pro milovníky květin je Švýcarsko. Většina lidí nezná třešňové květy na jihu Švýcarska, neboť alpské parky a údolí jsou symboly této pozoruhodné země. Počínající rozkvět třešně můžete obdivovat od konce března do začátku dubna. Pro ten nejkrásnější květ, měli byste cestovat do Ascony nebo Lausanne, kopcovité město na břehu Ženevského jezera. Pokud máte více než týden, pak utratit 2-3 dny v Lausanne, a zbytek v Ženevském jezeře.

Existují 7 nádherná místa, kde můžete vidět třešňové květy. Lausanne, Park Ariana, nebo Jardin des Alps v Ženevě jsou některé z míst s nejkrásnějšími třešňovými květy ve Švýcarsku. Skvělý způsob, jak navštívit všechna tato místa, je jet vlakem a dělat zastávky 1-2 noci v každém z nich.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

Where To See Spring Blossoms In Europe

7. Úžasné destinace pro jarní prázdniny v Evropě: Jungfrau, Švýcarsko

Na rozdíl od jiných míst u nás 7 úžasné jarní prázdninové destinace v Evropě, alpské údolí Jungfrau je v dubnu docela chilli. Nicméně, Čerstvé počasí v Jungfrau, mlhavé kopce, a zasněžené vrcholky hory mu vynesly místo na nejlepších místech Evropy pro nezapomenutelnou jarní dovolenou.

V Jungfrau se můžete ubytovat v dřevěné chatce, s výhledem na louky a kopce. Pak obdivovat raný květ, můžete vyjít do ohromující krajiny Jungfrau, prozkoumat vrzání a vodopády, a vyrazit do hor. Zatímco počasí v Jungfrau je nejlepší od června do srpna, tyto měsíce jsou hlavní sezónou. Proto, pokud chcete mít hory jen pro sebe, duben – Květen je nejlepší čas jít do Jungfrau.

Nejlepší aktivity v regionu Jungfrau:

Vydejte se vlakem do údolí Lauterbrunnen.

Vydejte se na paragliding.

Výšlap z Schynige Platte na Faulhorn.

 

7 Most Amazing Spring Break Destinations In Europe

 

dospět k závěru,, tyto 7 úžasné jarní prázdninové destinace v Evropě jsou a cesta vlakem pryč. Svěží zelená údolí Švýcarska, maďarské paláce, místní potraviny v Londýně, a cool vibrace Berlína udělají z krátkého jara to nejlepší, co jste kdy měli.

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme najít nejlevnější letenky aby byly vaše jarní prázdniny nezapomenutelné.

 

 

Chcete na své stránky vložit náš blogový příspěvek „7 nejúžasnějších destinací pro jarní prázdniny v Evropě“? Můžete buď pořídit naše fotografie a text, nebo nám můžete dát odkaz na tento blogový příspěvek. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/spring-break-destinations-europe/ – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)