Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 21/02/2021)

Švýcarské vlaky jsou nejlepší v Evropě v souladu s Boston Consulting Group. Nejdříve, Švýcaři dosáhnout vysoké hodnocení i přes pád kvalitu. Švýcarský dosáhnout 7.2 celkový dojem z 10. zatímco Dánsko, Finsko, a Německo vše dosaženo 6+ Hodnocení. Mezi hodnocení, Je obzvláště důležité zmínit, že Bulharsko dosáhlo nízký rating 1.9. Švýcarsko dosáhla vysoké hodnocení, protože získal plný počet bodů na straně Intenzita použití.

 

švýcarské vlaky
Ohromující scenérie na palubě švýcarské vlaky.

Podrobnosti o zprávě

Kromě toho k dosažení vysoké hodnocení, Švýcarské vlaky jsou také považovány za dobrou hodnotu za peníze. Index hodnocení jsou následující;

řada 1

Švýcarsko (7.2)

Dánsko (6.8)

Finsko (6.6)

Německo a Rakousko (6.1)

Švédsko Francie (6.0)

————————————————————————-

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

řada 2

Británie a The Nizozemí (5.3)

Španělsko (5.0)

Belgie (4.6)

Itálie (4.5)

————————————————————————-

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Lugano do Ženevy Vlaky

 

řada 3

Rumunsko a Bulharsko (1.9)

————————————————————————-

Mnichov do Basilej Vlaky

Zurich do Basilej Vlaky

Bern Basilej Vlaky

Geneva do Basilej Vlaky

 

Co dělá švýcarské vlaky nejlepší v Evropě?

Za prvé, existuje několik faktorů, které dělají Swiss vlakem nejlepší v Evropě. Nejen, že švýcarské vlaky poskytovat nejlepší spolehlivost a přesnost v Evropě, ale i oni jsou považovány za velmi bezpečné s dobrou kvalitou služeb. Švýcaři jsou nejčastějšími vlaků cestující v Evropě s více než 10,000 vlaky, které jezdí denně na 3000 km železniční síť. Švýcarská železniční síť má největší využití kapacit v Evropě.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Vojtěška na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

https://www.youtube.com/watch?v = D2wPhSjx09I

 

Malý je lepší

Tam je důvod, proč švýcarské vlaky byla zařadil číslo 1 od té doby 2012. Země s malými železničními sítěmi (pod 6,000 km) všichni viděli jejich ratingy zlepšují během této doby. To zahrnuje Švýcarsko, Dánsko, Finsko, Norsko, Nizozemí, a Lucembursko. Tyto země poskytují vyšší přesnost, rail procento high-speed a nabízejí nižší náklady na kilometr za své služby. Stejně důležité, Tyto země vlaky mají méně nehod a úmrtí, která zlepšuje jejich celkovou bezpečnostní skóre.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Lyon St Moritz Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

 

Nejlepší místa k návštěvě ve Švýcarsku se švýcarskými vlaky

Existuje mnoho krásných destinací na návštěvu ve Švýcarsku navzdory svým malým rozměrům. Alpy a ledovce jsou hlavním lákadlem, ale cestující také těšit starověký zámky, Průhledná tyrkysová jezera, a bukolický krajina. Každé roční době si můžete vychutnat turistika, bruslení, festivaly a karnevaly ve Švýcarsku. dodatečně, ve Švýcarsku je velmi nízká kriminalita, což z něj činí bezpečnější místo pro cestující. Tyto musí vidět míst ve Švýcarsku Matterhorn, Zermatt, který je nejvíce fotografovanou horou na světě. Stejně, hrad Chillon, Montreux je must-viz pro turisty. Toto starobylé vodní tvrz, která se skládá z 25 Budovy a tři nádvoří je jedním z nejnavštěvovanějších historických staveb na světě.

 

Rezervujte si švýcarské vlak s ušetřit Train

Na závěr, existuje tolik důvodů k cestování na švýcarské vlak. Nádražích ve Švýcarsku jsou pravděpodobně nejvíce krásné nádražích v Evropě. Pokud hledáte romantickou dovolenou nebo dech beroucí mosty, Švýcarsko je místo, kam jít. vzít 3 minuty nyní rezervovat vstupenky pro švýcarskou vlaku na naše snadný-k-použití vlaku stránky. Vstupenky je možné zakoupit pomocí platební karty, a mnoho alternativních platby.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fswiss-trains-ranked-best-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)