Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 27/03/2021)

Více než v minulosti 10 let, miliony lidí napadlo, jak prospěšné je, aby se vlak! Bohaté pole zeleně, šumivé pobřeží, a nedotčená hora útesy nikdy nejsou zmíněny v turistických brožurách nebo blogech. Vezmeme-li vlak je zábavná, pohodlné, a způsob, jak se dostat do peněženky z bodu A do bodu B, takže si nemyslím, že dvakrát, jet vlakem!

Druhá skvělá věc na vlacích v Evropě a obecně je, jak levné mohou být. Nejen, že jsou tam tolik levné destinací vybrat si z, ale také bezpočet způsobů, jak snížit o obecných cestovní výdaje. Takže pokud jste touží brzy narazí na železniční někdy, zde je několik skvělé tipy, jak používat:

 

Trvat nějaký čas, aby učinily Výzkum a plánování Před vlakem

Ve většině případů, pokud vlakem, můžete vytěžit maximum ze svého lístku(s) s rychlým online vyhledávání. Rezervovat si letenku předem, pokud je to možné. Zkontrolujte, zda to, co během roku se ceny letenek jsou nejnižší, a ujistěte se, že jste na pozoru těchto slev. Obvykle, každá země bude mít nějaký levnější možnosti k dispozici pro nákup vstupenek. Tak, udělat si vlastní průzkum! Pročtěte si to blog lépe se seznámit s různými možnostmi.

Montpellier do Toulouse Vlaky

Jsem rád, že Toulouse Vlaky

Paříže do Toulouse Vlaky

Marseille do Toulouse Vlaky

 

vlakem namísto letadlem, a můžete používat svůj mobilní přístroj

Když budete mít vlak, Cestování v noci

Ať už jste student, který miluje cestování nebo pravidelný cestovatel, který denně jezdí vlakem, spí ve vlaku mohou potenciálně snížit o peníze vynaložené na ubytování téměř na polovinu. Je to neuvěřitelný způsob, jak ušetřit čas i jako usnete v jednom městě a probudit v jiném. Který uvedl, že, je důležité pochopit různé typy noční vlak ubytování.

Nejlepší jsou vlaky, které mají přihrádky. Sedadla mohou být přitahovány k sobě, když se vlakem k vytvoření lože spolu s clonou pro ochranu soukromí. vedle jsou lehátka, nejlevnější a nejrozšířenější varianta. Tyto pokoje mají čtyři až šest palandy a jsou unisex, takže budete muset obětovat své soukromí trochu. Poslední a nejdražší možností je spáč. Tenhle je mnohem pohodlnější a soukromého, všechny možnosti jsou stále levnější než hotelový pokoj.

Vienna do Hanover Vlaky

Kodaň do Vídeň Vlaky

Venice do Paris Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

Ušetřit na potraviny a nápoje a vlakem

Balení si vlastní jídlo je zdaleka nejlevnější způsob, jak jít o tom. Na rozdíl od pravidelné cesty autobusem nebo autem, když budete mít vlak můžete skutečně jíst pohodlně. Většina míst mají pull-out tabulky nebo pevnou tabulku mezi dvěma sedly. nicméně, pokud máte koupit si jídlo a nápoje během vaší cesty, to je v pořádku. Jídlo ve vlaku není příliš drahé a často můžete žádat o karty, které poskytují slevy.

Bordeaux Nantes Vlaky

Paříže do Nantes Vlaky

Lyon Nantes Vlaky

Marseille Nantes Vlaky


Plánovat cesty vlakem vám může pomoci co nejvíce ze svého cestovního fondu! Nalezení dobré spojení může být často levnější než chytat letadlo, a pohodlnější než cestování autem. Vlakem za jedinečný zážitek, který bude jistě obohatí celou Vaši dovolenou!Vlakem do Save-A-Train, vyberte svůj cíl, a jet vlakem prakticky kamkoli v Evropě za nejdostupnější ceny na trhu! A, Hádej co? Když se dostanete svůj lístek na vlak s ušetřit Train, Rezervační proces probíhá v rámci 3 minut, tak sbalit a užít si vše, co následuje!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftake-train-europe%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)