Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 21/02/2020)

Tento blog je o místech oslavit Silvestr ve velkém stylu s cesta vlakem do svého oblíbeného evropského města, zda není nezapomenutelnou zimní dovolená. Ať už hledáte pro romantickou kulturní večer, velkolepý ohňostroj nebo párty roku, máme vás vztahuje. Vyberte si svůj evropský cíl a nyní podstatně více jedinečný Nový rok, než jste kdy předtím. Here is our list of top places to celebrate New Year’s – and you can reach them all by train!

 

Florence

New Year’s is a magical time to visit Florence, Itálie. Florence má jedinečnou atmosféru během této doby a je dostupné vlakem. Užijte organizované strany, romantický večeře ven, Pyrotechnické show, které přitahují tisíce lidí z celé Evropy v naději, aby se jejich noční nezapomenutelná. Visitors can also go to a concert in Piazza Della Signoria or Piazza Pitti, kde slavní zpěváci jako Alessandro Mannarino a Irene Grandi chtěli vybudovat.

Milan Florencii vlaků

Řím Florencii Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Venice Florencii vlaků

 

fireworks in Florence is one of the places to celebrate New Year's

 

Florence je oblíbenou destinací pro lidi, pokud jde o zvonění v novém roce a jakmile jste tam byli, budete vědět, proč.

 

Berlín míst na oslavu Nového roku

Bavte se v Německo kapitál pro Nový Rok a vychutnat si jeho world-class noční scény. Berlin is a busy rail hub in northern Germany and luckily there are regular trains that run throughout the country to neighboring mezinárodní města.

Berlin is one of Europe’s hotspotů Během Silvestra. Její živost a rozmanitost večerní akce jsou nesrovnatelný. Pro zvláštní večer, Plán na párty u Brandenburské brány, kde je profesionální ohňostroj. dodatečně, tam je obvykle živé DJs a stánků s jídlem, aby se vyznačují mezinárodní řadu kuchyní.

Mnichov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Paříž

eiffel tower is one of the places to celebrate New Year's

 

Pokud hledáte pro někde romantičtější, pak Paříž je místo, kde strávit novoroční. Přejít na Eiffelovy věže a sledujte zobrazení světla jiskru. Nenechte si ujít nevšední světelnou show, která běží od 11:30 am na slavné věže s dostatkem hudba a efekty, aby to v noci, kterou nikdy nezapomenete.

Pokud byste raději strávit večer v interiéru, si večeři pro dva v jedné z nejlepších Pařížské restaurace nebo využít jeden z mnoha živá vystoupení že běh během Nový rok. S několika vlaky do Paříže z celé Francii, jakož i přes noc a vysokorychlostní vlaky do mnoha různých městech, dostat do Paříže na Silvestra má Nikdy nebylo tak snadné.

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

Londýn – Nejlepší místa, aby oslavili Nový rok

New Year’s Eve in London is always an extraordinary experience. You will be spoilt for choice with the pole událostí které se konají v Londýně během této roční době. Od sledování ohňostroje na párty v nejteplejších londýnských barech a klubech, je tu něco, aby vyhovoval všem. Ať už navštívíte město z blízko nebo daleko, existuje spousta evropští vlaky který si můžete vzít do Londýna.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Amsterdam míst na oslavu Nového roku

Amsterdam bridge is among the places to celebrate New Year's

 

Amsterdam je dalším evropským městem dobré pro vážné strany v průběhu celého roku, ale když přijde na Silvestra, není takové místo. S několika high-speed místní a meziměstské vlaky do a z Amsterdamu, je to opravdu snadné město dostat po železnici.

Mít čas svého života, jak si vstoupit do neoficiální strany, které vysypat Na ulicích města. Watch fireworks light up the sky throughout the evening and hit their peak at midnight to match the growing celebrations.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Barcelona – Poslední z nich náš seznam míst, aby oslavili Nový rok

Barcelona je báječné město navštívit kdykoliv během roku, ale během silvestrovské atmosféra je elektrický. Většina bary a kluby, a dokonce i restaurace uspořádat nějakou formu silvestrovskou oslavu, která obvykle běží v časných ranních hodinách. Mnoho lidí se také rozhodnout strávit večer na krásné pláži u některých venkovních oslav, s možností, že byste být zpracována tak, aby nádherným ohňostrojem kolem půlnoci. Ať už cestujete z Paříže, Curych nebo jiná evropská země, nebudete přilepená na přeprava jak tam je několik vlaků, které běží do Barcelony.

 

Už jste někdy strávili Nový rok v jiném evropském městě? Let us know your favorite place that you have visited during this time by tweeting us at @SaveATrain! nebo Jít do Ušetřit vlaku on-line a podívejte se na všechny naše exkluzivní tarify a začít plánovat své další dobrodružství!

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-best-places-to-celebrate-new-years%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)