Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 02/08/2021)

Vzrušující část cestování v zahraničí je nepředvídatelnost zkušeností. Když cestujete do cizí země, budete vystaveni rozdílné kultury, nastavení, a zkušenosti. Dokonce i když si udělat nějaké výzkum, jste si jisti, musí být zaskočeni některými co najdete. bohužel, ne všichni překvapení narazíte mohou být dobří, a jen proto, že jsou na dovolené neznamená, že jsou imunní vůči ublížit.

Možná nebudete chtít věřit, že tyto neštěstí se může stát pro vás, ale musíte být připraveni na možnost, že vás, nebo blízké osoby, bude vyžadovat lékařskou péči a zároveň daleko od domova. Ať už je to tak jednoduché, jak sekání zub, spraining kotník, sestupovat s horečkou, nebo mít infarkt, obdržení lékařské péče, kterou potřebujete, nemusí být tak jednoduché, jak by to bylo ve Spojených státech.

To je proto, že většina tradiční zdravotní pojištění plány nepřesahují pokrytí rámec toho, co se děje na americké půdě. To znamená, že by mohl být na háku za tisíce dolarů v nákladech na zdravotní péči pro péči obdržíte v zámoří. To je důvod, proč žádný cestovatel by neměly být cestovní zdravotní pojištění. Tyto specializované plány půjde, kde se vaše domácí pokrytí nebude, zajistí, že budete moci užijte si jízdu bez obav o nepředvídatelné happeningu.

Více informace o cestování zdravotní pojištění a proč byste měli myslet na jeho získání, naleznete v příručce obsažené níže.

 

Proč je cestovní zdravotní pojištění dobrý nápad?

• Cestujete-li do cizí země může zavést řadu zdravotních rizik. Například, kvalita vody nemusí být stejná, což vede k závažným infekcím. Různé podnebí může namáhat pre-existující podmínky, jako jsou srdeční onemocnění nebo alergie, takže vám špatně vybaveni zvládnout situaci.

• I v případě, že již máte zdravotní pojištění, mohlo by vás nevztahuje mimo území Spojených států. To znamená, že veškeré nemoci nebo zranění setkáte na cestách do zahraničí by mohlo mít za následek extrémně vysoké účty za lékařskou péči.

• Pokud navštívíte vzdálenou část světa a vyžadují okamžitou lékařskou pomoc, budete muset být evakuován do nemocnice. Bez řádného pojistného krytí, to může stát desítky tisíc dolarů na vrcholu jakýchkoli jiných souvisejících nákladů.

• V některých případech, může být nutné mít cestovní zdravotní pojištění po celou dobu trvání cesty. Například, návštěvníky do Ruska, Kuba, a národy v schengenském prostoru EU musí prokázat, že mají pokrytí.

• Přestože cestovní zdravotní pojištění může být velmi cenná, to obvykle tvoří méně než 10 procent všech cestovní pojistných produktů nakoupených cestující, přičemž je relativně levná.

 

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Jak cestovní zdravotní pojištění Chrání vás


• Cestovní zdravotní pojištění se liší od standardních zásad cestovního pojištění především v tom, že neposkytuje pokrytí nákladů spojených se zrušením, zpoždění, nebo přerušení.

• S cestovní zdravotní pojištění, můžete mít pokrytí v případě nečekaného zdravotního nouze. Tito mohou sahat od zlomeného zubu nebo záchvatu otravy jídlem až po život ohrožující zranění a infarktů.

• Jednou z hlavních výhod této politiky je, že vám poskytne 24/7 Podpora více jazyků, které vám pomohou koordinovat s personálem zdravotní péče v zahraničí.

• Tyto politiky obvykle poskytují pokrytí pro to, co je obecně považováno za klíčový lékařský výdaje. Patří mezi ně návštěvy nouzového pokoje, evakuační služby, a přeprava Náklady vynaložené na dosažení vhodného zdravotnického zařízení.

• Mezi nejčastější plány pokrývá jednu cestu, ale také je možné zakoupit na pokrytí období tak dlouho, dokud 12 měsíce. Dlouhodobá zdravotní péči pro ty, kteří často cestují, nebo po delší dobu také lze zakoupit v měsíčních přírůstcích.

 

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Připraveni začít prohlížení volby? Rezervovat jízdenku na vlak nyní, zatímco teplé počasí vydrží, s pomocí Uložit vlak!

 

Chcete, vložte si náš blog post “Nejokázalejší univerzit v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-need-for-travel-medical-insurance%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)

 

Ke stažení zde ve formátu PDF k tomuto článku, která byla poskytnuta k uložení vlaku Senior Služby Illinois