Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 11/06/2021)

Se stovkami historických památek a krásným výhledem, které sahají od Slunce políbil pobřežní čáry na kavernózní hory, Evropa má všechno skutečně. Je to ideální místo pro výlet, jak je možné, aby si cestu z jedné země do druhé během několika hodin. To je také jeden z nejbezpečnějších oblastí na světě cestovat. I přes zprávy, že Evropská unie v poslední době nepodařilo snížit nebezpečné úrovně jízdní, Průměrná míra úmrtnosti je stále nejnižší je někdy (1 v 49 milión).

Stojí za zmínku, že existují určité zásady a omezení uplatňovaná vůči pronájem automobilů a že každá země má svůj vlastní soubor unikátních zákonů. Co je v jedné zemi naprosto přijatelné (řízení bez omezení rychlosti na dálnici v Německu, například) nemusí být v jiném, takže se vyplatí pochopit pravidla silničního provozu, jak si udělat si cestu přes kontinent.

S ohledem na tuto skutečnost, Připravili jsme několik užitečných tipů, které vám pomohou zůstat v bezpečí a v mezích zákona během příštího evropského výlet:

 

1) Pojistit své vozidlo

Je nezbytně nutné, že máte pojištění a průrazné kryt při jízdě v Evropě. Užíváte-li svůj vlastní vozidlo, budete muset kontaktovat svého pojišťovna zařídit to. Pojištění je obvykle součástí vaší smlouvy, když si pronajmete auto, což dělá věci trochu jednodušší.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

letní horské driving

 

2) Přinést náhradní brýlí a kontaktních čoček

Věděli jste, že pokud budete muset nosit dioptrické čočky při jízdě pronájem automobilu přes Španělsko, ty jsi vyžadováno, aby se druhý pár s vámi po celou dobu? Ostatní země jsou méně striktní o tom, ale je dobrým zvykem nosit s sebou vždy druhý pár brýlí, s cílem zajistit si jsou vědomi všech nebezpečí během cesty pokud by se vaše primární brýle rozbily nebo ztratily.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

jízdě na sněhu

 

3) Zřejmě vyhnout Řízení pod vlivem alkoholu

I když se to může zdát jako zřejmý prohlášení, nemusí být vědomi toho, že některé země mají limit nulové tolerance pro řidiče nápojů. To znamená, že řidiči nesmí mít žádný alkohol v krvi V NICH. Evropská komise poskytuje poradenství v oblasti standardní limit alkoholu v krvi pro každou zemi. Na Kypru, je dokonce protizákonné pít nealkoholický nápoj při jízdě. To se může zdát přísný, ale je důležité dodržovat zákony země, kterou navštíví, aby se zabránilo neočekávaným pokuty.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Florence na Milan vlaků

 

4) Chcete-li řídit doprava nebo doleva

S výjimkou Spojeného království, Irsko, a Malta, všechny evropské země jezdí po pravé straně silnice. Pro britské obyvatele, díky tomu mohou být manévry, jako je vyjíždění kruhového objezdu proti směru hodinových ručiček, docela ošidné, tak to stojí za čas se přizpůsobit. Řidiči by měli vždy držet vpravo a vyhnout se pobytu v centru pruzích dálnic se kterými se setkávají. při předjíždění, vždy si také zkontrolujte zpětné zrcátko.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

spí v autě

 

5) Oprášit vaše dopravních značkách

Pochopení evropských dopravních značek vám pomůže dosáhnout svého cíle bezpečně a pomůže vám, aby se zabránilo porušení zákona. Většina evropských destinací používat standardní značení, které je rozumně vysvětlující, ale drobné rozdíly v písmo nebo barvy mají tendenci plést. Před zahájením cesty, budete chtít, aby se seznámili s jemné rozdíly v silniční značení v celé Evropě. Přinejmenším, to může pomoci, aby se zabránilo záměně, a nanejvýš, mohlo by to zachránit život.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

6) Pochopit, jak Mýtné sbírky Work

Různé země mají různé sazby mýtného a metody výběru mýta. Ve Francii, například, to je ještě přijatelné platit v hotovosti v mýtných branách. Ostatní kraje bude vyžadovat, abyste zobrazení samolepku na autě zdůraznit, že jste zaplatili používání určitých silnic. Seznámení se s tím, jak mýtné funguje v každém ze svých zamýšlených cílů, které vám pomohou vyhnout se případné sankce.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

7) Jeďte vlakem místo jízdy

No, pokud opravdu chcete užít si výlet, opustit hádka z jízdy, a právě vlakem v Evropě, všichni na tomto kontinentu používají vlak, a na rozdíl od jiných míst na světě, Je velmi snadné koupit jízdenky na vlak online lokalit, jako je Save A Train, a dostanete cestovat a vidět přírodu bez obav příliš mnoho.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Připraveni využít Evropu? Ať už se rozhodnete řídit nebo jet vlakem, pamatovat nás Save A Train!

 

Chcete, vložte si náš blog post “Co je třeba vědět při jízdě v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-to-know-when-driving-in-europe%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)