Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 13/05/2022)

Brisbane je hlavním městem Queenslandu a je požehnán A-Seznam zajímavostí jako Mořský svět, jemné trávníky a zahrady South Bank, a Story Bridge, a mnoho dalších - australská nejdelší konzolový most.

Je to také kreativní město, s umění muzeí a galerie a chic kaváren spousta, navíc je to ideální odrazový můstek pro Gold Coast pláže, moře, a surfovat.

 

 

Pokud jste si potrpí na cestování vlakem, kolejové systémy mají zásadní význam pro město je dopravní infrastruktura a kulturní Dějiny.

Takže pokud chcete vidět Brisbane vlakem, Zde je pět tipy.

 

  1. Centrální stanice

Nachází se na trati Severní pobřeží, Central Station je městská síť je hlavní stanice a nachází se třesk v srdci centrální obchodní čtvrti Brisbane.

Byl otevřen v roce 1889, jeho klasické fasády s výhledem na Anzac náměstí a to je hlavní tepnou pro trasy sloužící Queensland a zbytek Austrálie.

Pokud byste se chtěli podnájem v blízkosti, Oaks Charlotte Towers Hotel je skvělá volba a - není to neúnosně drahé a honosné apartmá mají výhled na panorama města.

 

  1. Metro Brisbane

Metro Brisbane ještě není v provozu - ale hmotnost rychlý tranzitní systém je plně financována, Stavba začíná v vážný letošního roku by měla otevřít pro veřejnost 2023.

V 21 kilometry dlouhá, to bude sloužit 18 stanic po celém městě, a obyvatelé a turisté stejně tak budou moci naskočit zapínat a vypínat, jak se jim zlíbí.

Je to stálo 944 milionů dolarů, ale výhody zahrnují sníženou přetížení a menší tlak na vězněného autobusech Brisbane.

 

  1. Parní vlak neděli

Pokud chcete, výbuch z minulosti (ve více než jedním způsobem), zamiřte do Brisbane Romové Street Station pro pravidelné Parní vlak v neděli událost.

Krok uvnitř nóbl dřevěných vozících a budete ihned transportován zpět do více elegantní éry, jak vy a vaše rodina supět si to kolem Brisbane nejmalebnější místa.

Je to zábava pro všechny věkové kategorie, ale děti a starší osoby jsou zvláště okouzlen své kouzlo.

 

  1. Železniční muzeum Workshopy

Ipswich se nachází jihozápadně od metropolitní oblasti Brisbane a právě tam najdete nádherné železniční muzeum Workshopy.

Je to interaktivní a inspirující dědictví zkušenosti sídlí v Austrálii nejstarších železničních dílen a je plná vzácných parních lokomotiv, obrovský průmyslové stroje, a multimediální exponáty.

Když chcete naučná a zábavná exkurze pro celou rodinu, nehledejte nic jiného.

 

  1. AirTrain

Brisbane letiště je rušné dopravní uzel, který je posílen kaváren, jako Fonzie Abbot, bary jako Transit Tavern, a poskytovatelé parkování.

Ale pro mnoho dobrodruhů, kteří přijíždějí letadlem, nejlepší na tom je, AirTrain, a 13 kilometrová příměstská železniční trať, která od té doby rychle duchuje cestovatele z letiště na hlavní nádraží 2001.

Po náročném letu, Airtrain vás dopraví do centra města za pouhých 20 minut - docela působivé.

Postupujte podle našich pět tipů pro navigaci Brisbane vlakem a budete zůstat na trati za vynikající Dovolená.

 

Máte tipy na Brisbane cestování vlakem? Podělte se o ně v komentářích a pokud vás Potřebujeme vlak Save Vlak.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-brisbane-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)