Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 25/02/2022)

Rodinná dovolená v Evropě může být skvělou zábavou pro rodiče a děti všech věkových skupin, pokud si to dobře naplánujete. Evropa je zemí hradů a mostů, zelené bohaté parky, a rezervy kde mladé dívky a chlapci mohou na jeden den předstírat, že jsou princeznami a princi. Existují skvělé turistické stezky a spousta míst pro dobrodružství ve skvělé přírodě, ale cestování s dětmi je výzva.

Od plánování po balení, navrhli jsme dokonalého průvodce po snovém rodinném výletu. Postupujte podle našich 10 nejlepší tipy pro rodinnou dovolenou v Evropě k zajištění velkolepého rodinného výletu.

 

1. Tipy pro rodinnou dovolenou v Evropě: Zapojte své děti

Tajemství skvělá rodinná dovolená je, když je celá rodina na palubě a nadšená. Evropa je plná úžasných památek, atrakce, zábavní parky, a místa k návštěvě, a to, že se vaše děti budou podílet na plánování vaší cesty do Evropy, se promění ve dovolenou snů. Proveďte průzkum předem, vyberte atrakce, které chcete navštívit, a místa, která by vaše děti zbožňovaly, a pak nechte děti vybrat si 3-4 zajímavosti na seznamu. Tímto způsobem jsou všichni šťastní a každý den se mají na co těšit.

Ceny vlaků z Bruselu do Amsterdamu

Ceny vlaků z Londýna do Amsterdamu

Ceny vlaků z Berlína do Amsterdamu

Ceny vlaků z Paříže do Amsterdamu

 

kid sitting on a suitcase in an airport

 

2. Zůstaňte na AirBnB

Airbnb je levnější, soukromější, a má pocit domova, což je velmi důležité pro děti, když jsou daleko od domova. Airbnb je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou v Evropě, protože hotely v Evropě jsou docela drahé, dokonce i se snídaní. Pobyt na Airbnb vám poskytne kuchyň k vaření vašich jídel, oběd na cestu, a čas snídaně, kdy můžete diskutovat o dni.

Taky, pro děti a rodiče je spousta prostoru a soukromí, k odpočinku po dlouhém dni stráveném zkoumáním.

Ceny vlaků z Florencie do Říma

Ceny vlaků z Neapole do Říma

Ceny vlaků z Florencie do Pisy

Ceny vlaků z Říma do Benátek

 

3. Tipy pro rodinnou dovolenou v Evropě: Vypadněte z rušného centra města

Evropa je plná malebných přírodních rezervací a národních parků, se skvělými turistickými stezkami a místy na piknik. Přírodní vznešenost v Evropě je tak všestranná, že i když cestujete s malými dětmi, stále můžete zkoumat vodopády a vyhlídky.

Většina parků je přístupná přes vlak z centra velkých měst. Pokud plánujete předem a přijdete připraveni, není důvod, proč byste se neměli bavit venku a užívat si čerstvý vzduch, lesy, a tematické parky.

Ceny vlaků z Milána do Říma

Ceny vlaků z Florencie do Říma

Ceny vlaků z Pisy do Říma

Ceny vlaků z Neapole do Říma

 

Get Out Of Busy City Center and do A Family Vacation In European Alps

 

4. Zarezervujte si přepravu

Znát svůj způsob, jak obejít cizí místo, je rozhodující při cestování s dětmi. Nechcete se ztratit a bloudit po městě pěšky nebo cestovat z letiště, bez ohledu na počasí. Proto, plánování a rezervace vašich dopravních prostředků v Evropě slibuje skvělou rodinnou dovolenou.

Veřejná doprava je vysoce spolehlivá a pohodlné v Evropě. Existuje mnoho možností cestování uvnitř i vně centra města. Cesta vlakem a tramvají je pro děti ideální, protože se dostanete kamkoli, vyhněte se provozu na rozpočtu vaší cesty.

Ve srovnání s pronájem auta a trávit spoustu času hledáním parkování nebo jen soustředěním na silnici, mohli jste si užít jízdu a občerstvení, když cestovat vlakem s dětmi v Evropě. Obrovský výhoda cestování po Evropě s dětmi vlakem je to, že děti cestují zdarma s průkazem Euro Rail.

ACeny vlaků z msterdamu do Londýna

Ceny vlaků z Paříže do Londýna

Ceny vlaků z Berlína do Londýna

Ceny vlaků z Bruselu do Londýna

 

5. Tipy pro rodinnou dovolenou v Evropě: Pack Light

cestování v Evropské vlakové stanice s kočárky a velkými kufry může být náročné. Některá nádraží nebudou mít výtahy ani eskalátory, proto je nejlepší balit se a cestovat lehce. Nezapomeňte si sbalit skládací kočárek a příruční zavazadla, tímto způsobem, pokud jsou děti dost staré, mohou nosit vlastní zavazadla.

kromě, sbalit světlo znamená zabalit vše potřebné pro rodinné cestování. Tím pádem, zaměstnávání dětí ve vlacích barvicími potřebami, audioknihy, nebo doba sledování karikatury na iPadu, bude velkou pomocí.

Ceny vlaků z Mnichova do Salcburku

Ceny vlaků z Mnichova do Pasova

Ceny vlaků z Norimberku do Pasova

Ceny vlaků ze Salcburku do Pasova

 

6. Stravování s dětmi v Evropě

Měli byste vědět, že restaurace v Evropě nenabízejí dětem jídlo, takže jsou to dospělí’ porce pro každého. To je zvláště důležité si uvědomit, například pokud cestujete do Itálie, nenajdete dětskou pizzu ani těstoviny, tak buďte připraveni.

Ale, nemusíte večeřet. Jeden z našich nejlepších tipů na cestování s dětmi v Evropě má rodinné pikniky. O evropských parcích a přírodě už toho bylo řečeno hodně, protože zelené bohaté země jsou jednoduše navrženy tak, aby hostily váš rodinný piknik. Popadněte pečivo, čerstvé ovoce, a zeleninu na místním trhu a jste připraveni na obědový piknik. Ceny na farmářských trzích jsou podstatně levnější než v supermarketech a restauracích. Na doplnění toho všeho, jen pomyslete na pohledy, které si užijete s každým kousnutím a zcela zdarma.

Ceny vlaků z Mnichova do Curychu

Ceny vlaků z Berlína do Curychu

Ceny vlaků z Basilej do Curychu

Ceny vlaků Vídeň - Curych

 

Picnic is a good Tip For Family Vacation In Europe

 

7. Tipy pro rodinnou dovolenou v Evropě: Lodní výlety a pěší túry po Evropě zdarma

S mapou a knihami a aplikacemi byste to mohli udělat sami, ale připojit se k lodi nebo na procházku je nejlepší. Ve většině evropských měst existuje bezplatné prohlídky města s místním průvodcem. Tento veselý průvodce ukáže a prozradí nejlépe střežená tajemství města, aniž byste se ztratili v bludišti ulic. Průvodce také upozorní na místní restaurace s nastaveným poledním menu a poskytne nejlepší rady, co ve městě dělat.

Evropa je plná kanálů a řek, takže prohlídka lodi je další zábava a jedinečný způsob cestování a poznávání. Bude to vzrušující pro děti i relaxační pro vás.

Ceny vlaků z Interlakenu do Curychu

Ceny vlaků z Lucernu do Curychu

Ceny vlaků z Bern do Curych

Ceny vlaků Ženeva - Curych

 

Boat And Walking Tours while doing a Family Vacation In Europe

 

8. Udělejte si čas na kolotočové jízdy

Většina evropských měst bude mít jasný a nádherný kolotoč hlavní náměstí. Místo běhu na další web, stop, a umožnit dětem jet na tolik jízd, kolik chtějí. Užijte si kolotoč, když je Eiffelova věž hned za vámi, je docela nezapomenutelný okamžik pro batolata a dospělé.

Ceny vlaků z Amsterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Londýna do Paříže

Ceny vlaků z Rotterdamu do Paříže

Ceny vlaků z Bruselu do Paříže

 

Make Time For Carousel Rides in a fun fair

 

9. Tipy pro rodinnou dovolenou v Evropě: Udělejte si čas na „Jejda“

Jen proto, že jste ve Švýcarsku, nezaručuje, že na vašem rodinném výletu proběhne vše hladce. Když cestujete s dětmi, může se stát cokoliv, dokonce i v Evropě, takže si na výlet nenechejte čas na oops. Udělejte si čas na neplánovaná překvapení, zpoždění, změny v plánech díky nevrlým dětem, a být přítomni a připraveni se přizpůsobit.

Ceny vlaků ze Salcburku do Vídně

Ceny vlaků z Mnichova do Vídně

Ceny vlaků z Grazu do Vídně

Ceny vlaků z Prahy do Vídně

 

10. Ukažte dětem Evropu mimo vyšlapané cesty

Jedním z našich nejlepších tipů na cestování s dětmi je ukázat jim, jak na to cestovat mimo vyšlapané cesty v Evropě. Vyhýbejte se masám na hlavních polích, linky na gelato, a rodinné obrázky, tím, že je vezmete na ta skrytá místa, malebné vesnice, a mimořádná povaha.

Děti milují pohádky a dobrodružství, tak je vezměte na místa, ze kterých jsou legendy vytvořeny. Je to skvělý způsob, jak společně trávit kvalitní čas, Využijte rodinnou dovolenou v Evropě na maximum, a učit je o bohaté kultuře a historii Evropy.

Evropa je skvělou rodinnou prázdninovou destinací v každém ročním období. Ať už jste rodina, která hledá dobrodružství, nebo máte rádi památky a muzea, Evropa má všechno. Dále, Evropa je přátelská k rodině, pokud jde o dopravu a speciální městské průchody. Náš 10 nejlepší tipy pro rodinnou dovolenou v Evropě vám velmi pomohou při plánování vaší příští nebo dokonce první cesty do země hradů a legend.

Ceny vlaků z Milána do Benátek

Ceny vlaků z Padovy do Benátek

Ceny vlaků z Bologny do Benátek

Ceny vlaků z Říma do Benátek

 

Hiking is among the best Tips For Family Vacation In Europe

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat tu nejlepší rodinnou dovolenou v Evropě vlakem.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 nejlepších tipů pro rodinnou dovolenou v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-family-vacation-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)