Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Kdo nemá rád, jak ušetřit peníze, když je to možné, zejména na volný čas? Cestování mohou být drahé, ale tím, že koupí svůj lístek na vlak s Uložit vlaku a plánování s naší pomocí, můžete snížit náklady. Ušetřit peníze na cestách s nimi 10 tipy váš příští dovolenou a vaše peněženka bude děkuji.

 

Spropitné 1: Kniha místnost s ledničkou a mikrovlnnou troubou nebo kuchyně Area

Drink Cafe inside your hotel room to Save Money While Traveling


Ačkoli někteří lidé mohou nelíbí vařit, zatímco na dovolená, jíst jen jedno jídlo denně na ‚domácí‘ může ušetřit kbelík. Proč si s šálkem kávy přehlížíme nový cíl bez servisního poplatku bláznivý místnosti? Spíše jíst-in pro snídani a oběd a pak utrácet na nóbl večeři. Mikrovlnná trouba a lednice bude také užitečné pro ohřívání zbytky!

Paris Lille Vlaky

Řím Milán Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

Spropitné 2: Než si objednáte, Být Vědomi umístění, ve kterém jste ubytováni

Dopravní lze přidat až rychle, takže možná budete chtít, aby zůstali v centru města. Rezervace místo, které je daleko se může zdát levnější, ale budete doslova platit za to později. Ideálně, si někde můžete chodit všude od. Nejenže budete mít možnost vidět větší část města, kde se nacházíte, ale budete také ušetřit peníze na cestách.

Florence na Levanto vlaků

Florence do La Spezia Vlaky

Řím La Spezia Vlaky

Řím Levanto Vlaky

Before you book, be aware of the location of where you’re staying

 

Spropitné 3: Podívejte se na City Tourism karet, jak ušetřit peníze na cestách

V závislosti na kartě, můžete získat volný vstup do špičkových turistických atrakcí, slevy u restaurace a obchody, přeskočit-the-line stravování v zaneprázdněn atrakce, bezplatná veřejná doprava, a dokonce i volné průvodců. Záleží na tvém itinerář, to by stálo za to peníze.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Spropitné 4: Do not Get The Best Room

Kolik času jste opravdu trávit uvnitř svého pokoje? Budete být jen tam spí? Potřebujete místnost s dobrý výhled nebo tak moc extra prostor? Budete používat vybavení, jako je bazén nebo fitness centrum? Buďme upřímní, svátky nejsou o kondici! Takže si rezervovat pokoj chytrý a ušetřit peníze na cestách.

V Bruselu do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Paris se Rotterdam Vlaky

Don’t get the best room to Save Money While Traveling

 

Spropitné 5: Trávit více času na méně míst a ušetříte na cestách

Milujeme pomalý zdvih. Vlastně, přesněji ... milujeme smysluplné cestování. Namísto závodění z jednoho konce země do druhé, nebo trhání přes 6 země 6 týdny, poznávat region ve kterém se nacházíte, dobře. Užívání vlak je nejlepší způsob, jak to udělat,, jak budete mít čas, aby se ve všech místech a scény, jak si jet. Kromě radosti brát to s nadhledem, závazek příliš mnoho letů, autobusové výlety, Řízení pod vlivem dlouhé vzdálenosti může opravdu jíst do svého rozpočtu. Takže zpomalit, trvat déle v, a objevte všechny skvělé věci zdarma.

Brémy do Norimberku Vlaky

Leipzig do Norimberk Vlaky

Hanover do Norimberk Vlaky

Hamburg do Norimberk Vlaky

hammock lifestyle on the beach

 

Spropitné 6: Navazují na sociální média

Ušetřit peníze při cestování "líbí", vaše oblíbené cestovní stránky na Facebook a „sledujte“ je na Twitteru. Je to čím dál běžnější pro cestovní kanceláře k uvolnění horké nabídky přímo prostřednictvím svých sociálních sítích.

Mnichov do Basilej Vlaky

Zurich do Basilej Vlaky

Bern Basilej Vlaky

Geneva do Basilej Vlaky

Social Media Buttons

 

Spropitné 7: Newsletter nabídky

Dostat k odběru několika zpravodajů, které produkují aktuální seznam nabídky jsou k dispozici na internetu na daném časovém období. Zde jsou naše aktuální možnosti pro bulletiny, jak ušetřit peníze na cestách:

  • Travel zoo - Přihlásit se k Týdnu Zdarma novinek na svém vrcholu 20 nabídky - verze pro různé země.
  • Deal Základní - Přihlaste se k odběru jejich bezplatných upozornění. Mají se zabývá prodejem v budoucnu nebyly propagovány a nabízí nenajdete nikde jinde.

Basilej do Curychu Vlaky

Basel do Ženeva Vlaky

Letiště Lyon do vlaků St Moritz

Zurich do Zermatt Vlaky

 

Spropitné 8: Pronajmout apartmán

Byty jsou BOMBA pro rodiny nebo ty, kteří hledají pro větší životní prostor a kuchyň, takže si můžete ušetřit jídlo. Airbnb je dobrý způsob, jak se dostat low-cost rekreační ubytování a podnájmy z místních obyvatel v 180 země.

Paris se Reims Vlaky

Paříž, Nancy Vlaky

Metz do Paříže Vlaky

Nancy do Paříže Vlaky

Airbnb is a good way to Save money while traveling

 

Spropitné 9: Travel sezónu

Máte-li luxus, že jsou schopni vyhnout vrchol sezony cestování, uchopit! Ceny vyskočit značně během školních prázdnin. A to není jen letní byste se měli vyhnout - nezapomeňte, že velikonoční, Vánoce a dvě poloviny období prázdniny jsou také pravděpodobné, že bude více drahý. Cestování mimo sezónu bude znamenat levnější jízdenky a méně frekventovaných destinací - win-win situace, jak ušetřit peníze na cestách!

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Letiště Lyon do vlaků Provence

Marseille Provence Vlaky

Travel in low season and pin where you want to go

 

Poslední: Vyhledávat Wi-Fi připojením, jak ušetřit peníze na cestách

Najít bezplatné Wi-Fi V knihovnách a kavárny, takže se nemusíte zatloukat data. A pokud jste telefonování home zjistit, jestli je to tam pořád prší, nezapomeňte využít bezplatných služeb, jako je Skype nebo Google!

Kolín nad Rýnem Bonn Vlaky

Bonn Koblenz Vlaky

Koblenz na Bingen Vlaky

Bingen ve Frankfurtu nad Mohanem Vlaky

 

 

My jsme pomoci ušetřit peníze na cestách?

Dejte nám vědět, jestli vám pomohli ušetřit peníze na cestách s nimi 10 tipy. Rádi bychom vědět,! Mezitím, navštivte Zachránit Vlak, aby si nejlepší nabídky na vlak. Žádné skryté poplatky, žádný povyk! Jen Train Travel!

 

Jste připraveni s nimi 10 tipů, jak ušetřit peníze na cestách? Rezervovat vaše jízdenky teď a nechte se unášet krásou pohybu!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Tipy, jak ušetřit peníze na cestách” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-save-money-traveling%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)