Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 16/12/2022)

Zůstat ve formě při cestování je bezpochyby výzvou. Lákavé jídlo je vždy v nabídce. To v kombinaci s přestávkou v obvyklém cvičení, které často vede k pádu z fitness vozu. Jak tedy člověk zůstat na cestách? Není to tak těžké, jak si myslíte. Jen se držte několika jednoduchých pravidel, vykonávat nějakou vůli, a budete se moci vrátit domů ve stejně skvělém zdraví, v jakém začala vaše dovolená.

 

Chodte tolik, kolik jen můžete, abyste zůstali fit

Ačkoli pomocí veřejné dopravy může znít jako nejjednodušší plán, zkuste místo toho jít. Krátké vzdálenosti jsou skvělé pro ty, kteří nejsou strašně fit, i když čím víc, čím více se vaše kondice při cestování zvýší. Dlouhá svižná procházka může mít zásadní význam pro udržení kondice na cestách pro ty, kteří jsou již docela fit. Zvažte vystupování z autobusu nebo taxíku o několik bloků dříve, abyste mohli zbytek dojít pěšky. Vlaky jsou, samozřejmě, také skvělý způsob, jak obejít nejen ze země do země, ale mezi městy a dokonce i uvnitř měst. Vyskočte z vlaku a pár zastávek brzy, a vezměte si místa a zvuky vaší dovolené, abyste maximalizovali svou schopnost zůstat ve formě i na cestách.

Vstupenky na Milán do Říma

Vstupenky do Florencie do Říma

Vstupenky do Pisa do Říma

Vstupenky na Neapol do Řím

 

staying in shape while traveling a bike

 

Sbalte správné věci

Pokud máte v plánu zůstat na cestách během cesty, připravte se na běh, nebo pěší turistiku, nebo dokonce na kole musíte mít jistotu, že máte správné vybavení. Při balení mějte na paměti. Pokud si musíte vybrat mezi jiným párem chytrých bot nebo teniskami, sbalte tenisky. Nebude nic horšího, než se dostat do krásného cíle, uvědomit si, že opravdu chcete mít běh, a nejste schopni, protože jste doma nechali tu správnou výbavu. Probuzení brzy a jít na jogging je jedním z nejlepších způsobů okružní. Předtím, než všichni ostatní budou z postele, svět je tichý a krásný. To však nemůžete udělat v džínách a botách.

Vstupenky Zurich To Bern

Ženeva To Bern vstupenky

Vstupenky Interlaken To Bern

Vstupenky na Curych do Hamburk

 

Dát stranou 15 Minuty za pobyt ve tvaru při cestování

Zůstat v kondici při cestování je vše o cvičení. Když jedete hodně jídla, nemůžete očekávat, že si během cestování zachováte svou svalovou hmotu a kondici, pít hodně nápojů, a nedělejte žádné tréninky. Stačí 15 minuty každé ráno, abyste dostali mini trénink. Pokud jste v přírodní oblasti, jako je pláž, jít ven, než bude příliš zaneprázdněn, a dělat jógu nebo silový trénink na písku. Kardio lze dosáhnout během, túra, nebo rychlé plavání. YouTube má mnoho skvělých videí s krátkými nápady, prázdninová cvičení k udržení a zlepšení kondice při cestování. Snažte se ani nedělat večery, protože to ovlivní vaše ranní cvičení a v konečném důsledku i to, jak dobře jste na cestách.

Vstupenky Brusel na Bruggy

Vstupenky na Antverpy do Bruggy

Vstupenky Brusel na Vídeň

Vstupenky na Gent do Bruggy

 

 

Zůstaňte ve tvaru při cestování zdravě

Lahodné, máslové croissanty a další dobroty vás mohou přivítat zpoza skleněných pultů, ale vždy je dobré udržovat mírné množství vůle. Jíst dobroty, všemi prostředky, ale nepřecházejte přes palubu. Vezměte si nějaké ovoce k snídani, a salát na oběd, který vám pomůže s pobytem v kondici při cestování. Tímto způsobem jste udrželi své kalorie dostatečně nízko na to, abyste si mohli dopřát trochu večeře.

Vstupenky z Amsterdam do Londýn

Vstupenky do Paříže do Londýna

Vstupenky Berlín - Londýn

Vstupenky Brusel na Londýn

 

eat well to stay in shape while traveling

 

Zůstat ve tvaru při cestování Po schodech

Pokud pobýváte v hotelu s mnoha patry, máte perfektní příležitost! Místo výtahu, po schodech! Tato jednoduchá změna zvyku dostane do vašeho srdce každý den kardio, a připravíme vás na mnohem zdravější a zdatnější výlet. Pokud nemáte schody nebo pouze jeden let, najděte si nějaké ve svém bezprostředním okolí a několikrát je projděte nahoru a dolů, aby vám pomohly s udržováním kondice při cestování.

Vstupenky na Dusseldorf do Mnichov

Vstupenky na Drážďany do Mnichova

Paříž do Mnichov vstupenky

Bonn to Mnichov vstupenky

 

use the stairs to stay in shape while traveling

 

Jezdit na kole, aby zůstali ve tvaru při cestování

Stejně jako jsme navrhli, abyste místo autobusu chodili pěšky, zkuste si půjčit kolo místo chytání dopravy. Mnoho zemí bude mít kola k zapůjčení. Chyťte vlak do blízkého cíle, a poté se projeďte na kole po zbytku cesty. Když se chcete vrátit, jednoduše se vraťte do vlakové nádraží a nechte své kolo tam, kde jste ho našli, skvělé zůstat ve formě při cestování!

Frankfurt do Berlín vstupenky

Vstupenky na Kodaň do Berlín

Vstupenky z Hannoveru do Berlína

Vstupenky z Hamburku do Berlína

 

Podívejte se na místní aktivity a zůstaňte ve tvaru při cestování

Mnoho zemí má ve městech naplánováno místní pronásledování. Jóga nebo kalestenika v parcích nebo organizované túry jsou často k dispozici. Připojte se k těmto činnostem a zůstaňte ve formě i na cestách. CrossFit je další celosvětový fenomén, který zlepšuje kondici, takže si trochu času ze svého plánu se připojit ke třídě, buď uvnitř nebo vně. Váš místní průvodce nebo concierge by vás měl umět nasměrovat správným směrem.

Vstupenky do Amsterdamu do Paříže

Vstupenky z Londýna do Paříže

Vstupenky do Rotterdam do Paříže

Brusel - Paříž vstupenky

 

nature hiking

 

Jako turistické trasy použijte vlakové stanice a letiště

Stejně zábavná jako cestování vlakem, když se skutečně pohybujete, není tu tolik příležitostí k cvičení. Totéž platí pro letadla. Zatímco čekáte na svůj let nebo vlak, využijte šanci připojit některá sluchátka a rychle se projděte kolem terminálu, aby vám pomohl zůstat v kondici při cestování. Nejprve se ujistěte, že vaše zavazadla jsou v bezpečí, nicméně! Vždy noste s někým, komu důvěřujete. Jak chodíte, začlenit některé výpady do procházky. Můžete vypadat vtipně, ale vaše tělo vám později poděkuje. Zůstat ve formě při cestování znamená využít každou příležitost, která se představuje. Rezervujte si jízdenku online zde hned teď, a věnujte si více času na produktivní využití, abyste zůstali ve formě!

Vstupenky z Milána do Benátek

Vstupenky z Padovy do Benátek

Vstupenky z Bologna do Benátek

Vstupenky z Říma do Benátek

 

Use Train Stations And Airports As Walking Tracks

 

Sbalte si své fitness kapely, abyste zůstali ve tvaru při cestování

Cvičební pásky jsou lehké, snadné přenášení a skvělý způsob, jak zůstat na cestách během cestování. Můžete je nastavit ve svém pokoji, a vytvořte obvod mini-gym v nejpohodlnějším prostoru. Udělejte si čas každý den na kole nebo pěti z vašeho okruhu, a nebudete se cítit tak špatně, když budete jíst všechny chutné pečivo.

Vstupenky ze Salzburgu do Vídně

Vstupenky z Mnichova do Vídně

Vstupenky z Grazu do Vídně

Vstupenky Praha - Vídeň

 

equipment to staying in shape while traveling

 

Omezte svůj alkohol

Mít ten koktejl u bazénu, nebo ledové pivo v hospodě je vždy hezké. Přehánění bude mít za následek pokles vaší kondice. Nejen kvůli cukru, ale také kvůli nedostatku motivace druhý den. Pokud si přejete, dejte si podivný nápoj, ale pokuste se je udržet na minimu. Pamatujte, že sladké sladké koktejly mají velmi vysoký obsah kalorií, stejně jako pivo a dokonce i bílé víno. Když je vypnete, abyste jim pomohli s pobytem v kondici při cestování, bude vaše plánovaná cvičení mnohem těžší.

Vstupenky na Norimberk do Prahy

Vstupenky do Mnichova do Prahy

Vstupenky Berlín do Praha

Vstupenky do Vídně do Prahy

 

Limit Your Alcohol while traveling

 

Cestování je ve většině případů hodně zábavné. Může, nicméně, být velmi narušující jakýkoli fitness režim. Zůstat v kondici při cestování spočívá v tom, že se budete držet zdravého stravovacího programu a vždy, když to bude možné, vstoupíte do tolik cvičení. Nezapomeňte omezit sladké alkoholické nápoje. Vybrat Uložit vlak, rádi bychom vám pomohli užít si výlet!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Tipy Pobyt ve tvaru při cestování” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-staying-shape-traveling/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)