Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 24/01/2020)

Bylo nebylo, kdy rozpočet neměl hrát roli při výběru destinace (nebo alespoň, Není tak velký, o úloze!) to bylo snadné; tyto dny, Chceme-li cestovat, musíme být chytrý s tím, jak jsme zvládnout náš rozpočet. I přesto, že vlak cestování v Evropě je nejvíce možností rozpočtu-přátelské pro každého, kdo hledá zažít nejvíce vzrušující (a relaxační!) způsob, jak cestovat, tam může být ještě peněženka-problematická situace se chcete vyhnout.

Tak, které vám pomohou získat co nejvíce ze svého pobytu, jsme dali dohromady seznam toho, co cítíme jsou nejvyšší úsporu peněz tipy na vlak cestování v Evropě.

 

Necestují v době dovolených Times

Ano, Tento člověk by měl být samozřejmostí, ale je tu žádnou škodu ve opět připomene vám to. Když přijde na vlak cestování v Evropě, prázdniny Chcete-li vyhýbat se především o Vánocích, Nový rok, a velikonoční stejně jako měsíc srpen. Z důvodu, a ceny raketově stoupat Během následujících měsíců, takže ... obejít nich trochu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Držte se východní Evropy při cestování vlakem v Evropě

I když radí nebudete prozkoumat části Evropy, které chcete vidět, je trochu nespravedlivé a přitažené za vlasy, to děláme pro svůj prospěch. Vlak cestování v Evropě, zjistíte, že vše, co se na západním konci je mnohem dražší než východního bloku. Tak, dokud nezhoustne peněženka, zamířit na východ a prozkoumat krásy této části Evropy!

POZNÁMKA: Když se ve východní Evropě, ujistěte se, že jste přestal u Prahy (Česká republika), Budapešť (Maďarsko), Bělehrad (Srbsko), Bukurešť (Rumunsko), Záhřeb a Rozdělit (Chorvatsko), Sarajevo (Bosna a Hercegovina) a Moskva (Rusko).

Norimberk do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Vyhnout 1. třídy, když je vlak Cestování po Evropě

Dobře, očividně! Ještě pořád, nebuď jedním z těch cestovatelů, kteří „náhodně“ sedět v 1. třídě. Proč? Vzhledem k tomu, budete nakonec zaplatí velmi drahé pokuty, pokud vás chytí, který vás bude stát více než v 1. třídě jízdenky samotného!

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Vlak Cestování po Evropě Overnight

Kniha nočních vlaků, pokud vlak cestování v Evropě mezi jednotlivými zeměmi

jednodenní vlaky, aka noční vlaky jsou nákladově nejefektivnější možnost pro evropské cestující. Nejen, že vám ušetřit na ceně z postele, ale můžete také dostat zažít Evropu ze zcela nové perspektivy.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Sbalit piknik

Dobře, ne doslova piknik, ale „skrýš“ jídlo z domova, takže si nemusíte kupovat drahé jídlo na palubě. Ušetříte spoustu peněz, když se zásobit na zachází v supermarketu!

Kolín nad Rýnem do Frankfurtu Vlaky

Mnichov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Vyhnout nákupu Rozšířené vstupenky na kratší cesty v kontinentální Evropě

Když vlak cestování v Evropě, Očekáváme krátké cesty bude dražší než ty dlouhé; ještě pořád, tam je výhoda není nutné objednávat předem, která se přidá k flexibilitě vaší cesty a šetrnosti z toho. Když jste na cestách v kontinentální Evropě lze koupit jízdenku na nádraží před nástupem do vlaku.

 

Save-A-Train je nejlepší způsob, jak si fantastické destinací za nízké ceny a užijte si vlak cestování v Evropě s kusem mysli.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-train-traveling-europe%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)