Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 29/05/2020)

Těhotenství je jednou z nejkrásnějších dob vašeho života. To ano, nicméně, přijít s určitými omezeními. Zvláště pokud plánujete cestování během těhotenství. Přeprava a stavba dítěte omezuje druh dopravy, kterou můžete použít k obcházení, zvláště když cestujete během těhotenství do zahraničí. Člověk nemůže létat a mnoho dalších forem cestování, když je těhotná, když po určitou dobu, nebo pokud máte komplikace. Nezapomeňte to vše zahrnout do cestovního plánu těhotenství. Velmi snadný způsob, jak se dostat do cíle, když cestujete během těhotenství přes vlak. Vlakové společnosti často pečují o těhotné ženy, což z něj činí jeden z nejpopulárnějších způsobů dopravy, když cestujete během těhotenství.

  • Vlak doprava je Eco-Friendly způsob, jak cestovat, Obzvláště když Thoupající se během těhotenství. Tento článek je napsán pro vzdělávání o cestování vlakem tím ušetřit Train, Nejlevnější webové stránky vlakových jízdenek Ve světě.

Než začnete

Než začnete svou cestu se svým malým na palubě, Vezměte si nějaký čas na přípravu těla na cestování během těhotenství. Pokuste se udělat co nejvíce cvičení, tohle bude ujistěte se, že vaše tělo má nejlepší tvar na pískování až do přísných cest. Cestování v těhotenství vás může hodně vzít. Cvičte protahování, a posílení vašeho jádra a nohou. Spí v cestovních prostorech je často stísněnější, než jste zvyklí, a možná budete potřebovat další flexibilitu, abyste se při cestování během těhotenství cítili pohodlně.

Amsterdam do Londýna

Paříž do Londýna

Berlín do Londýna

Brusel Londýn

 

Cestování během těhotenství Tip 1: Informujte se u svého lékaře

Než se vydáte na cestu během těhotenství, zkontrolujte se svým dokumentem, že jste ve skutečnosti schváleni. Nezapomeňte vysvětlit, že cestujete během těhotenství vlakem a ne letecky, protože to bude s největší pravděpodobností mít velký rozdíl ve výsledku. Těhotenstvím s vysokým rizikem a těm, kteří jsou ve třetím trimestru velmi pozdě, může být v těhotenství odepřen přístup k cestování, takže je vždy nejlepší se předem očistit, aby nedošlo ke zklamání. Až budete mít vše jasné, zarezervujte si jízdenka na vlak on-line.

Amsterdam do Paříže

London do Paříže

Rotterdam do Paříže

Brusel Paříž

 

Lékař

 

Thoupající se během těhotenství Tip 2: Plánujte opatrně

Všichni víme, že události, jako jsou svatby a večírky, nespadají vždy do vašeho dokonalého časového rámce, zvláště pokud plánujete cestování během těhotenství. Pokud je to možné, nicméně, zkuste se ujistit, že vaše cestování se kryje s nejpohodlnější částí těhotenství. První trimestr je často sužován nevolností, nedostatek chuti k jídlu a obecně pocit hrozné, což je špatná zpráva pro cestování během těhotenství. Třetí trimestr je, když se začnete cítit trochu jako velryba, a stát po nějakou dobu, aby vaše nohy chtějí spadnout. Přidejte oteklé kotníky, nedostatek spánku, a stále se rozvíjející pohybové pohyby dítěte do toho, a pokud cestujete během těhotenství, můžete mít velmi nepříjemný výlet. Druhý trimestr je obvykle tím nejlepším obdobím, kdy se můžete vydat na cestu. Ještě nejsi příliš velký, a ve většině případů, nevolnost ustoupila. Cestování v těhotenství je vždy nejlepší, pokud nestrávíte celý čas tím, že chcete zvracet, nebo si lehnout!

Milán do Říma

Florence k Římu

Pisa do Říma

Neapol do Říma

 

 

Cestování během těhotenství Tip 3: Přineste si vlastní polštáře

Pohodlí, když cestujete během těhotenství, není snadné. To platí zejména, pokud je to o něco později v těhotenství. Nezapomeňte si na cestu sbalit své oblíbené polštáře. Vlastní polštáře vám zaručí nejen větší pohodlí při cestování v těhotenství, ale také vám dá pocit povědomí, který vám pomůže cítit se méně stresovaní. Cestování v těhotenství může udělat záda, krk, a skoro každá část vás bolí. Přiznejme si to, skoro všechno může být stresující během těhotenství, tak se vždy pokuste co nejjednodušší když cestujete, když jste těhotná.

Milán do Benátek

Padova do Benátek

Boloň do Benátek

Řím do Benátek

 

Když cestujete v těhotenství, přineste si vlastní polštář

 

Thoupající se během těhotenství Tip 4: Dodržujte svůj časový rozvrh

Cestování v těhotenství často přináší mnoho nepředvídaných zpoždění. Nikdy nevíte, jak se budete cítit ráno vaší cesty, nebo pokud vaše tělo bude potřebovat nějaký čas, když cestujete během těhotenství. Všechno je více stresující, a jeden může často běžet pozdě. Před jízdou vlakem sestavte jízdní řád, a nezapomeňte do něj přidat co nejvíce času navíc. Snažte se být dostatečně brzy zpoždění, například provoz nebo cokoli jiného nezpůsobí, že se budete muset během těhotenství spěchat. Tak určitě, posezení u čekání na vlak může být bolest, ale je to nekonečně lepší než spěchat, během těhotenství, chytit to.

Salzburg do Vídně

Mnichov do Vídně

Graz do Vídně

Praha do Vídně

 

Cestování během těhotenství Tip 5: Nespoléhejte se na zakoupené jídlo

Když jste těhotná, může vám žaludek uvolnit nejrůznější věci. Nemluvě o tom, že existuje seznam, pokud vaše rameno věcí, které byste neměli jíst. Vezměte si s sebou své vlastní jídlo jako součást cestovního plánu většinu těchto problémů, pokud cestujete během těhotenství, negujete. Když si zabalíte vlastní jídlo, přesně víte, co je v něm, a co přesně očekávat. Nezapomeňte je zabalit do chladicího boxu nebo do jiného izolovaného obalu, aby byl při cestování během těhotenství chladný nebo teplý.

Norimberk do Prahy

Mnichov do Prahy

Berlín do Prahy

Vídeň do Prahy

 

Jídlo k jídlu během těhotenství

 

Thoupající se během těhotenství Tip 6: Triple Zkontrolujte své léky

Ten pocit potopení, když si uvědomíte, že jste zanechali důležitou léčbu, je něco, co si nikdo z nás nepřeje zažít, zejména při cestování během těhotenství. Když čekáte, můžete být na různých lécích do každodenního života. Při balení na cestování během těhotenství se nemusí okamžitě dostat do popředí vaší mysli. Nezapomeňte nejen trojnásobně zkontrolovat, že máte více než dost léků na cestování během těhotenství, ale nechte si někoho, kdo je zkontroluje také za vás.

Frankfurt do Berlína

Lipsko do Berlína

Hannover do Berlína

Hamburk do Berlína

 

Cestování během těhotenství Tip 7: Nezvedejte zavazadla!

Toto je často přehlíženo, když přemýšlíte o cestování během těhotenství. Tak často nosíme jen kufr nebo tašku, abychom to dokázali a dostali se z cesty. Zavazadla jsou těžká, takže zvedání během těhotenství je ne-ne! Získejte někoho jiného, ​​kdo vám dá ruku, pokud můžete, jinak nahlásit strážce, aby vám pomohl při cestování během těhotenství.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Cestování v těhotenství

 

Thoupající se během těhotenství Tip 8: Nejezte sami

I když plánujete výlet sami, zkuste to svázat se spolupracovníkem nebo přítelem, který musí jít na stejné místo. Cestování v těhotenství sama vystavuje vás obrovským rizikům. Nikdy nevíte, jestli se něco může pokazit, takže potřebujete přátelskou tvář, aby vám pomohli. Při rozhodování o vašich cestovních plánech, zkuste zahrnout alespoň jednu další osobu, které důvěřujete, že s vámi bude cestovat.

Mnichov do Curychu Vlaky

Berlín do Curych Vlaky

Basilej do Curychu Vlaky

Vídeň do Curych Vlaky

 

Cestování během těhotenství Tip 9: Přineste nějakou hudbu

Celý bod pozadu, že jste na cestách během těhotenství připraveni, je snížit stres. Stres může na tělo působit nejrůznějšími nežádoucími a nezdravými účinky. Nezapomeňte si do vlaku přinést nějakou hudbu. Pop do sluchátek, a jen se posaďte a uvolněte se, až se dostanete do cíle. Nezapomeňte dýchat.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Přineste nějakou hudbu a sluchátka

 

Tip 10: Rezervujte si lístky předem

Ujistěte se, že si nejen rezervujete letenky online pro cestování v těhotenství, ale také dostanete nejlevnější letenky vlakem s Save A Train. Ujistěte se, že máte klid ohledně získání nejlepších vstupenek, udělej to v dostatečném předstihu, jak je to možné, získat správné jízdenky na vlak je nezbytné, abyste měli dobré zkušenosti při cestování během těhotenství.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

 

Těhotenství je úžasný a někdy děsivý zážitek. Na Save A Train rádi bychom vám pomohli užít si výlet, plánovat dopředu, a vyhnout se možným nástrahám. Thoupající se během těhotenství vlakem je takový krásný zážitek, a to by se nemělo měnit, protože čekáte dítě!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “10 Tipy pro cestování během těhotenství” na vaše stránky? Můžete buď vzít své fotografie a text a dávají nám úvěr s odkazující na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-traveling-pregnant/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)