Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 28/03/2021)

Tyto Nejlepší tipy pro cestování s domácími mazlíčky by měla pomoci zmírnit vaše obavy. Vzhledem k tomu, přiznejme si to, cestování s domácími mazlíčky je stresující! Ale co je více stresující, je myšlenka na opuštění zvířata doma nebo v péči ostatních. Očividně, nikdo se o ně nestará tak, jako ty! Že jo?

Existuje mnoho možností, co dělat když jste na cestách daleko od domova. hotely Dog, najímání správce, nebo přenesení břemene, byť roztomilé jeden, svému známému patří mezi volbami. Jedná se o nejběžnější, že lidé se uchylují k. nicméně, Někdy není jiná možnost a musíte cestovat se svým miláčkem. I když to může být docela složitý postup, Save A Train má některé nejlepší tipy, které vám pomohou při cestování se zvířaty!

 

pet Tipy 1: Přinést pamlsek!

Pes si hraje s jeho hračka

Cestujete-li do nové místo může a pravděpodobně bude stresující pro vašeho mazlíčka. Takže ujistěte se, že mu zůstane jako uvolněná jak je to možné, je klíčem k pohodlné cesty pro všechny zúčastněné. Přivést jeho nebo její pravidelné hračky, přikrývky, a další předměty, díky nimž bude váš pes nebo kočka pohodlnější. Byli v klidu a neudělal nic špatného? Ujistěte se, že jste odměnou jim, aby se cestování s domácími zvířaty pohodlnější v budoucnu.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

pet Tipy 2: Ale ne Také mnoho Zachází…

ženich před cestou se svými miláčky

Mám pocit, že to je zřejmé, ale budu stejně hláskovat to pro vás! Nedávejte jim těžká jídla nebo nechat pít příliš mnoho vody, aby váš mazlíček nebude mít nutkání zmírnit sebe ve svízelné místě! (My jsme varují, že cestování se svými domácími mazlíčky může být obtížné!)

Florence k Římu Vlaky

Naples do Říma Vlaky

Florence na Pisa vlaků

Řím Benátky Vlaky

 

pet Tipy 3: Cvičení

běh a cestování s domácími mazlíčky

Ať se vám to líbí nebo ne, tyto nejlepší tipy pro cestování s vašimi mazlíčky znamenají, že budete muset cvičit! Těsně před začátkem cestování, vzít na nějakou intenzivní cvičení! Vzhledem k mimořádně dlouhou procházku nebo intenzivního hraní s vaší milované načechraný příteli, on nebo ona může být jen příliš unavený, než aby starat o věci,. pokud máte kočku, která není tak zamilovaný byla přijata za běhu, pokusit se stimulovat dovnitř. Hračky na posun mohou mít například podobu prachových mopů! Věř mi… mám zkušenosti cestování s domácími zvířaty!

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

 

pet Tipy 4: Požadavky na výzkum Embassy

dog pěšák

Různé země mají různé požadavky. Mnoho zemí vyžaduje zavedení karantény, takže pokud chcete trávit čas na cestách se svými miláčky, ujistěte se, že jste double-zkontrolovat! Většina zemí vyžaduje záběry na vzteklinu, Bordetella (Chovatelská stanice kašel), a Parvo. Zavolat ambasádu a udělat si vlastní průzkum on-line vidět, jaké požadavky v zemi jsou, a ujistěte se, aby se vaše papírování vhod, když překračování hranic.

Cestování s domácími mazlíčky a požadavky zemí můžete prozkoumat na PetTravel.com.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

5. Získat osvědčení o zdravotní nezávadnosti

Vet kontrola na psa

Veterinární osvědčení je vyžadováno letecké, pohraniční orgány, hotely, Centra péče o zvířata, a jiní při cestování s domácími mazlíčky. V mnoha případech, Při cestování se zvířaty je třeba dostat své zdravotní osvědčení v rámci 10 dny začíná svůj výlet. Výzkum specifickým požadavkům váš itinerář před návštěvou veterináře, takže mohou zahrnovat vše potřebné v certifikátu.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

6. Udržovat elektronickou kopii certifikátu vašeho domácího mazlíčka zdraví

mnoho hotelů, provozovatelé cestovní, pet stacionáře, letecké, a celní a imigrační úřady vyžadují tištěný záznam o veterinárním osvědčení pro domácí zvířata. Místo tisku off kvanta kopií pro každou možnou instanci, vytisknout pár a udržet si elektronickou kopii při cestování se zvířaty.

Myscha Theriault je nejprodávanější autorka a mezinárodně publikovaná cestovatelka, která cestuje na plný úvazek se svým manželem vědeckým novinářem a obřím labradorským retrívrem. S její elektronické podobě vhod, ona je vždy připraven k výrobě osvědčení o zdravotní nezávadnosti svého psa v případě potřeby.

“V hotelu je centrum tiskárna podnikání mi umožňuje vytisknout dokument ve formátu PDF broků záznamů naší Labrador, jak je požadováno, Například, když je třeba rezervovat odpoledne školky pro ni ze silnice. Udržuje papír nepořádek dolů každý den, zatímco zůstane připraven na poslední chvíli změny v našem rozvrhu.”

Reggio Emilia Florencii vlaků

Janov Florencii vlaků

Sestri Levante do Říma Vlaky

Parma Florencii vlaků

 

7. Výzkumné Místní Veterináři

Jen v případě, že se něco děje na cestě, Nechcete, aby se usilovně snaží najít seriózní veterináře. Zaznamenat kontaktní údaje na několika veterináři v této oblasti jste na návštěvě, než začnete cestování s domácími zvířaty.

Janov do Venice Vlaky

Turin do Venice Vlaky

Parma do Venice Vlaky

La Spezia v Benátkách Vlaky

 

Doufáme, že tyto Nejlepší tipy pro cestování s domácími mazlíčky se uvolnilo nervy trochu! Dejte nám vědět, pokud máte nějaké další nejlepší tipy pro sdílení s Save A Train a naše komunita. Rádi bychom od vás slyšet!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Tipy pro cestování s vaším Domácí” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-traveling-with-your-pets%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)