Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 02/09/2022)

Klidný a příjemný. Dvě slova, která rodiče zřídka slyšíte, když jim řeknete prázdninové cestování příběhy s dětmi. Tak, jsme se rozhodli dát vám nejdůležitější tipy na cestování vlakem s dětmi v Evropě.

Na vlacích je prostě něco, co děti uklidňuje tak, jako cestování letadlem nebo autem ne. (Napsali jsme celý blog o tom, proč je lepší cestování vlakem nejrychlejší a Lepší než Hnací pokud budete potřebovat více přesvědčivý). Totéž platí i pro dospělé! Rodinné stoly, procházející krajiny, pokoj chodit, kavárna vybavení, čas na chat a dohnat a, radost z radosti, žádná omezení na zavazadla. Jít po železnici je v bezpečí, komfortní, a cenově dostupné, když plánoval předem. Učte své děti radosti cestování vlakem od útlého věku a budou celoživotní konvertuje. Mezitím, Zde jsou tipy na cestování vlakem s dětmi v Evropě.

 

Tipy pro cestování vlakem s dětmi v Evropě: Přinést Aktivity obsadit děti

Listening to Music is among the Tips for traveling by train with kids

 

Při jízdě vlakem je zábava sama o sobě a při pohledu zvenku je udržet děti bavit celé hodiny, Navrhujeme také přinášet některé činnosti příliš. Rezervovat předem a zajistit si místo u okna s tabulkou, která vám umožní rozložit omalovánky a občerstvení!

Některé doporučené vlak aktivity zahrnují:

  • tablety: Podobně jako v letadle, tableta může být skvělý způsob, jak trávit čas. Mnoho vlaků v nabídce Europe wifi zdarma, ale služba není vždy zaručena, takže se ujistěte, stahování filmů a hry doma. Na většině vlaků, Téměř každý má sídlo zásuvka aby se vaše elektroniky nabitá, ale poplatek je doma bez ohledu – a přinést sluchátka!
  • omalovánky: Zbarvení knihy a pastelky jsou oblíbené, bez ohledu na věk.
  • Hry: Pokud můžete chytit sedadla s tabulkou, tam je spousta místa na hraní karet nebo jakékoliv jiné cestovní hry. Na rozdíl od letecké dopravy, nebudete muset starat o turbulenci, takže vybrat své rodiny oblíbenou hru a jít hrát. To by mohlo být ideální příležitost pro skutečně dokončit hru Monopoly!
  • Play hračky: V závislosti na věku a zájmu vašeho dítěte, přinést auta Matchbox nebo jiné figurky (myslet Polly kapsy). Můj syn předstírá, že tabulka je závodní dráha, zatímco moje dcera nastaví své malé panenky jim fandit.

 

Paris Lille Vlaky

Řím Milán Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

Tipy pro cestování vlakem s dětmi v Evropě: Ohleduplnost vůči ostatním cestujícím

Drtivá většina lidí bude velmi pochopení, pokud máte plačící dítě nebo podrážděný batole, které vyžaduje čas, aby se uklidnila. Ne plánování dopředu a nechat vaše dítě ponořit do nudu z důvodu nedostatku plánování nemusí dostat tolik soucitu. Plán zábava to není rušivé nebo by mohla zažehnout argumenty. Nechceme mít psát tipy na cestování vlakem s dětmi v Evropě, které nepatří k vám…dělám si legraci!

Florence na Levanto vlaků

Florence do La Spezia Vlaky

Řím La Spezia Vlaky

Řím Levanto Vlaky

 

Tipy pro cestování vlakem s dětmi v Evropě: cestuje přes noc?

Vždy se snažte si prostor na pražec vlak. Užívání nočních vlaků je úžasné, a spánek je obvykle velký vzhledem k přirozenému kývání vlaku. Je to také tak vzrušující jít spát a probouzí v jiné zemi. Spací prostory v různých zemích liší, ale pokud jste jen tři a nechtějí sdílení cizinec s vámi pak budete pravděpodobně muset rozpočet koupit přistýlku, aby váš prostor jako soukromý spaní.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Tipy pro cestování vlakem s dětmi v Evropě: Dovolit si spoustu času při opouštění

All the family should read Tips for traveling by train with kids

 

Většina vlaků se zastaví jen na několik minut provozu na každé stanici, tak asi pět minut před vámi přijet byste měli být balit věci do pořádku, Strhující spící děti, oblékání kabátů, a vynášení tašek z horní police. Tato úroveň organizace dává hodně klid zvláště pokud máte hodně dětí nebo A Mnoho zavazadla. V případě, že platforma je zaneprázdněn, zajistili, že vaše tašky odejít první z cesty dveří, potom přiveďte děti dolů, aby se nikdo neztratil.

V Bruselu do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Paris se Rotterdam Vlaky

 

Tipy pro cestování vlakem s dětmi v Evropě: Vašimi kočárek na palubě

Kids Stroller On Board A Train

 

Dalším důvodem k použití vlaky namísto cestování letadlem je, že můžete popruh své děti přímo do kočárku a vrátit je přímo do vlaku, bez bolesti hlavy, že bude muset rozebrat a znovu složit kočárek. Někdy můžete dokonce zaparkovat kočárek ve snack plochu nebo do jiných otevřených míst ve vlaku (Jako přístupná plocha tak dlouho, dokud to není obsazena někým na invalidním vozíku), což je užitečné pro malé děti, kteří budou spát v jejich kočárku. To je obrovskou výhodu oproti použití v letecké dopravě, jak najdu dostat dítě spát ve vlaku mnohem jednodušší.

Brémy do Norimberku Vlaky

Leipzig do Norimberk Vlaky

Hanover do Norimberk Vlaky

Hamburg do Norimberk Vlaky

 

Tipy pro cestování vlakem s dětmi v Evropě: dorazí O 30 minut Early

Jeden z hlavních výhody cestování vlakem s dětmi v Evropě nebo kdekoli jinde na světě. Je dát si čas, aby se dospělo! Na rozdíl od letecké dopravy, nemusíte přijít na nádraží příliš daleko dopředu. Při cestování s dětmi, doporučujeme, kteří přijedou o 30 minut dřív, aby ses do, Možná o něco dříve, pokud koupelna se zastaví a svačinu přestávky jsou na pořadu dne. Typicky, Proces stravování se nespustí, dokud 10 minut před odjezdem nanejvýš, ale nechcete škrábat a ocitnete běží skrz rušné stanice.

Mnichov do Basilej Vlaky

Zurich do Basilej Vlaky

Bern Basilej Vlaky

Geneva do Basilej Vlaky

 

balení občerstvení!

Snad nejdůležitější tip ze všech. SNACKY! Na mnoha dálkových trasách jsou plně obslužné jídelní vozy se spoustou jídla vhodného pro děti – myslí francouzský toast, grilovaný sýr, karbanátky s penne. Na kratších trasách, Vlaky mají snack bary nabízející sendviče, bagely, bramborové hranolky, a jiné pochutiny. Bez ohledu na to možná budete chtít zabalit některé z oblíbených svačin vašeho dítěte! Cestuje s malým dítětem? Přinést dětskou výživu nebo vzorec a požádat potravinové servisní personál ji zahřát na vás. Si můžete rezervovat na jídelním voze krátce po nástupu na palubu. Jako vždy při jízdě s dětmi, byste měli vždy přinést občerstvení a nápoje, V případě, že nemůžete získat rezervaci nebo snack bar rozhodne ukončit ve chvíli, kdy vaše děti oznámit, že mají hlad.

 

Připraveni statečný vlakem výlet s dětmi teď, že jste vyzbrojeni našimi tipy na cestování vlakem s dětmi? Skvělý! Rezervovat si vstupenky s Uložit vlak, bez problémů!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?? můžete buď pořídit naše fotografie a text, nebo nám jen dát odkaz na tento blogový příspěvek. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-travelingy-train-kids-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)