Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 14/01/2022)

Pokud jste zvědaví, jak se dostat do Tomorrowland vlakem, pak hledat žádné další. Rezervovat jízdenky na vlak do Tomorrowland předem s námi! Pokud jste nae z těch šťastných lidí, kteří mají vstupenky na Tomorrowland letos, nezapomeňte nechat cestovní podrobnosti na poslední chvíli!

 

Je-li Tomorrowland?

Nebude to trvat dlouho, dokud festival začíná, takže se ujistěte, že jste připraven s Tomorrowland by jízdenky na vlak. Tomorrowland se odehrává na dvou víkendech 2018. Jsou to poslední dva víkendy v červenci: 20-22nd a 27th- 29čt. Sešlost, který je pre-festival akce pro táborníky ve Dreamville, se koná ve dnech 19. července a poté 26. července o víkendu 2.

 

Tomorrowland vlakem kryté haly

 

Přístup k Tomorrowland vlakem:

Vstup na festival je možný pouze v případě, že máte platný Tomorrowland Bracelet registrovaný na vaše jméno.

Brusel do Boom Vlaky

Antwerp do Boom Vlaky

Liege do Boom Vlaky

Charleroi do Boom Vlaky

 

Odbavení:

V pátek & sobota, check-in je otevřena až do 22:00. Přístup bude odepřen po této době.
V neděli check-in se zavírá ve 21.00. Přístup bude odepřen po této době.

Tomorrowland je bezesporu nejlepší hudební festival na světě. Další země jsou na Tomorrowland než na olympiádě. Je to opravdu jedinečný zážitek Je to ideální způsob, jak se cítí být připojen. Každým rokem roste dokonce větší, takže se nemusíte dostat ohromen s davy tím, že nepřipravený, dostat do Tomorrowland vlakem.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Jak se dostat do Tomorrowland Vlakem:

Tomorrowland koná v rekreační oblasti, de Schorre, v Boom. Město Boom se nachází v Belgie, mezi Antverpami & Brusel. Toto městečko transformuje do klubové scény. Obvykle klidné městečko u nich objeví příznaky Tomorrowland na jejich okny v průběhu festivalu.

Nejlepší Hlavní stanice se dostat do Tomorrowland vlakem je dostat se do Antwerp Central. Poté, co jste tady budete chtít získat další vlak do Boom.

Vystupte na Boom nádraží a odveze na bezplatnou dopravu autobusem na Tomorrowland / DreamVille. Po každém festivalový den, tři další noční vlaky bude probíhat od hlavního nádraží v Antverpách.
NOVÝ: Ve všední dny, tam jsou nyní 2 vlaky za hodinu mezi Antverpy-Střední a Boom. V sobotu a neděli: 1 vlak za hodinu.

Rotterdam Boom Vlaky

Paris se Boom Vlaky

Maastricht Boom Vlaky

Amsterdam Boom Vlaky

 

Co je Tomorrowland Like?

Nyní, když jsme vám dal jemnější detaily o Tomorrowland vlakem, je čas na zábavu část! Pokud je to váš první čas jít na Tomorrowland, Asi se ptáte, co to bude vypadat. Tomorrowland rozhodně stojí za humbuk, který se kolem něj vytvořil. Tomorrowland byl zvolen nesporný největší EDM hudební festival na světě již několik let běží. Minimálně na návštěvě jednou za život se stal nutností pro každého hudebního fanouška, strana návštěvník, nebo festival nadšence. Země zítřka 2018 je tvarování až bude největší v historii festivalu. Má skutečně ohromující množství fantastických světových umělců nastavit rozsvítit 16 neuvěřitelné stupně.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

 

Kromě toho, že neuvěřitelnou sestavu, Organizátoři Zdá se, že myslel na všechno, včetně skříňky si můžete pronajmout, místa pro nabíjení telefonu, a dokonce i jejich vlastní měna s názvem Pearls. Máte různé možnosti, jak top-up svůj náramek s perlami: Můžete přidat Perly on-line na vaše účet Tomorrowland, na záložce ‚Můj náramek’ před festivalem s kreditní kartou (VÍZUM, Mastercard), Bancontact, Sofortüberweisung, nebo iDeal. To opravdu stává místem, kde si můžete nechat všechny své starosti za sebou!

 

Doporučujeme, aby následuj Tomorrowland na Facebooku získat aktuální informace o sestavě a na festivalu v obecné, a můžete také sledovat Ušetřit vlaku Twitter

 

pro jakýkoli Vstupenky evropského vlaku, a to zejména pro Tomorrowland vlakem z celé Evropy, Stačí zadat Save vlaku webové stránky a užijte si vlakem.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftomorrowland-by-train%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)