Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 08/10/2021)

Cestování vlakem může být jedním z nejvíce relaxační a zábavné způsoby, jak obejít. Musíte vědět, jak udělat to nejlepší z vaše cesta a být chytrý. Být dobře organizovaná a vědět, co to jde dlouhá cesta k tomu, aby na vlak výlet zvýraznit vaší dovolené nebo dobrodružství. Podívejte se na těchto špičkových 10 Snadné Tipy na vlakové Riding Smarta. Být připraven na další cestu.

 

Horní 10 Snadné Tipy na vlakové Riding Smarta – TIP PRVNÍ: Koupit si jízdenku předem

Horní 1 na začátek 10 Snadné Tipy na vlakové Riding Smarta, Ujistěte se, že naplánovat si výlet a zakoupit si jízdenky na vlak v předstihu aby se ujistil, dostanete ve vlacích, které chcete. Ujistěte se, že se zeptat na případné speciály nebo slevy, které mohou být k dispozici. Kdo nemiluje úsporu nějaké peníze! Budeš schopen ušetřit dost peněz vynaložit na jiné části vaší cesty.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Bari do Naples Vlaky

Řím Neapol Vlaky

 

Vlakové nádraží Žena - Horní 10 Snadné Tipy na vlakové Riding Smarta
Žena na nádraží

TIP DVA: Naložit vaše zavazadla

Nejlepší Easy Tipy pro vlak je, že ne vždy je třeba pro kontrolu sáčky a pokud jsou přiměřené velikosti, můžete se také rozhodnout je uložit do stojanu nad sedadlem nebo je zaklínit do trojúhelníkového prostoru mezi sedadly zády k sobě. Tímto způsobem budete mít svá zavazadla v blízkosti vámi po celou dobu.

Messina Palermo Vlaky

Syracuse do Palermo Vlaky

Sicily Palermo Vlaky

Catania Palermo Vlaky

 

TIP TŘETÍ: Be Smart S kufry

Neříkáme, že každý vlak má zloděje připravený ke skoku na první příležitosti se dostanou, ale raději na bezpečná strana. Mít na pozoru, pokud jde o vaše tašky. Ukládat jim vhled spíše než na konci vagonu. Pokud máte batoh, můžete také pod svým popruhy na zavazadla být extra bezpečné.

Milán Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

 

TIP ČTVRTÝ: Najděte si své místo

Pokud jste použili naše předchozí jednoduchých tipů pro cestování vlakem a mají vyhrazené místo jste všichni řazeny. Můžete jít přímo do vašeho místa. Pokud ne, jste vítáni nárokovat žádnou bezvýhradné sedačku. Pokud není mnoho z nich k dispozici, Kontrola rezervace značky vyslán nad sedadly nebo dveřmi v prostoru. Čárky ukazují úsek cesty, které sedadlo je rezervované pro. Ukazují také, pokud jste získali dřív, než majitel dostane i na máte možnost přijmout, že sedlo.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

TIP PĚT: Použít vlak čas moudře

Take možnost využít čas strávený na zastavení vlaku, aby se sami organizovaný. Si můžete naplánovat na další destinace. Využijte tento čas si přečíst Guidebook, zjistit trasu do další destinace. Procházet vaše fotografie, organizovat svůj batoh, zkontrolujte připojení nebo dokončit veškeré další úkoly, které potřebujete, když máte čas. Pokud vaše cesta je delší je to také pěkný příležitost, aby v některé z památek.

Lyonské letiště do Nice vlakem

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

 

TIP ŠEST: Použijte koupelnách ve vlaku

Chcete -li ušetřit čas i peníze, zkuste použít tyto snadné tipy pro vlak a používat koupelny ve vlaku, na rozdíl od používání koupelen ve stanici. Vlak toalety jsou obvykle umístěny na konci auta a jsou často mnohem čistší než toalety na stanicích, stejně jako volný.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Benátky do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Vlakové Girls focení - Horní 10 Snadné Tipy na vlakové Riding Smarta

TIP SEDM: Promluvte si s místními a dalšími cestovateli

Spropitné 7 z našeho Nahoru 10 Snadné Tipy na vlakové Riding Smarta, Jaký je lepší způsob, jak se dozvědět o městě či zemi, než tím, že mluví k některé ze svých místní obyvatelé, nebo další cestující, kteří mohou byli na místo, kam se chystáte? Budou schopni vám říct, vstupy a výstupy z vašich destinace a poradí, co dělat a co nedělat. Pokusit prolomit ledy tím, že žádá otázku, nabízet sladkost, nebo ukázat něco ze svého rodného města.

Milán Levanto Vlaky

Milán La Spezia Vlaky

Siena do La Spezia Vlaky

Siena do Levanto Vlaky

 

TIP OSM: Sbalit Svačina

Cestování je hladový práce a možná budete chtít zabalit něco svačinu o tom, kdy jste ve vlaku. Můžete zásobit na své oblíbené potraviny v místním supermarketu nebo lahůdkářství nebo navštivte vinný sklep Před nasednout do vlaku,; většina nádražích mají alespoň jeden z nich. The potravina nabízena ve vlacích Často je nijaký a dražší, pokud platíte za prvotřídní sedadla.

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnem do Innsbruck Vlaky

 

TIP DEVĚT: Vědět, kde Get Off

Vědět, které stanice je jedním ze základních jednoduchých tipů pro cestování vlakem. Když přijedete do města, můžete se zastavit na několika příměstských stanicích se značkami, které ukazují název vašeho cíle a název sousedství, ale ne seskočit, až se dostanete na centrální stanici. Vždy se můžete ptát spolucestující nebo zkontrolovat Guidebook pro další pomoc.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

TIP DESET: Vždy mějte na paměti místní vlakové Etiketa

Vzít na vědomí, jak ostatních cestujících v vagonu jednají. Pokud jsou tiché, ujistěte se, aby je následovaly. Dejte si pozor na příznaky, které by mohly znamenat, že sedíte v určeném klidné automobilu, kde lidé přicházejí na spaní nebo práce. Bez ohledu na to, kde sedíte, snažte se být nejhlasitější osoba v okolí. Dávejte pozor, abyste naproti vám příliš odpočinku nohy na sedadlo, pokud nemáte tvoje boty vypnuto.

Pokud si pamatujete těchto špičkových 10 Snadné Tipy na vlakové jezdecké Inteligentní garantujeme Vám super výlet a celkově skvělý zážitek. Můžete dokonce potkat nové místní obyvatele a učinit některé nové přátele! Všechno je možné, pokud jde o tréninkové jízdy. Poté, co jste zvládli tyto, pak zvažte Bernina Express a více!

 

– Pokud se vám líbil náš příspěvek na vrcholu 10 Snadné Tipy na vlakové Riding Smarta, neváhejte a sdílet, máme tlačítka pro sdílení těsně pod tomto blogu.

 

Připraveni přijmout vlakem? Rezervovat místo a neplatí žádný rezervační při – www.saveatrain.com

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/top-10-easy-tips-for-train-riding-smart?lang=cs – (Přejděte k kód pro vložení)