Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 28/05/2021)

Ať už jste byl ženatý let, nebo jsou stále v počátečních fázích vztahu, každý pár může těžit z kvalitně stráveného času společně. To je obzvláště příjemné, aby se snažily o Valentýna. Cestování vlakem je ideální způsob, jak začít romantický a líbánky útěk se svou drahou polovičku. Urychlit tiše po krajině nebo přes hory. Traverse kolem půvabné, starobylá města nebo podél břehů glaciální jezero. Tady jsou horní 5 nejromantičtější vlakových cest v Evropě. Každý má něco speciálního na Valentýna.

 

Londýn na Benátky Je to naše první Romantic vlakové cesty

Venice, Italy

 

Tento cesta vlakem přinese vy a váš milenec přes svěží venkov. Pak budete valit kolem majestátních hor Švýcarska Rakousko. další, zažijete nejkrásnější scenérii italské Verony vlakem, než se konečně dostanete na břehy benátského velkého kanálu.

 

Paris se Pěkný, Francie

Provence, France Romantic Train Journeys

 

Když budete mluvit vlakem přes Francii, budete vystaveni slavné barvě a světlu země. Z fialové levandulovými poli na Cote d'Azur modrých vod. Marvel na způsob, jakým zázrakem zlaté sluneční světlo všechno vtáhne, jste v pro léčbu. Spouštění v nejromantičtější město vše, Paříž, Váš železniční cesta bude procházet snové pobřežní čáry dramatických pláží. Budete také viz malebné vesnice a slunečnice a levandulová pole Provence.

Lyon do Nice vlakem

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Florence k Římu, Itálie

Rome, Italy

 

Zaznamenat tisíce let kultury a dvě ikonické italské drahokamy, vše v jednom romantickém dobrodružství. Viz mistrovská díla a toskánské delikatesy Florencie. Taky, návštěvě korunní klenot Římské, Vatikán. Co by mohlo být lepší?

Vy a vaše milovaná můžete cestovat vlakem mezi dvěma nádhernými městy, zatímco se za oknem vašeho kočáru rozprostírá nádherná italská krajina. To je jistě jeden z nejromantičtějších cestě vlakem v Evropě.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Benátky do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

zvedám La Spezia – horní 5 nejromantičtější vlakových cest v Evropě

Cinque Terre, Italy Romantic Train Journeys

 

Tato malá část Železniční slouží pět italsky Vesnice na Riviéře Pět zemí v dramatické módě. Výlet vlakem je méně než hodinu v každém směru, tak se ve vlaku na jednu stranu. Pak můžete strávit denní turistika úžasné vesnice-spojovací tratě zpátky tam, kde jste začali. Tento cesta vlakem Je opravdu velkolepý výhled na Ligurské moře, pastelové vesnice, terasovité vinice stejně jako zářivé pole.

Milán Levanto Vlaky

Milán La Spezia Vlaky

Siena do La Spezia Vlaky

Siena do Levanto Vlaky

 

Zurich do Innsbrucku

Innsbruck, Austria Romantic Train Journeys

 

Začít svou romantickou cestu vlakem do Curychu. návštěva Bahnhofstrasse, jeden z nejvíce atraktivní nákupní ulice ve světě, a koupit memento. Marvel na pozoruhodných děl Van Gogha a Moneta na hodně-miloval Kunsthaus umělecké galerie. V Curychu je toho tolik, co mohou páry dělat, než se vklouznou do malebné krajiny jízda vlakem do Innsbrucku. Cestovat podél břehu Curyšského jezera směrem k pozoruhodné Alpine scenérie. Budete také projít nádherné horské louky a nádherné výhledy. Co by mohlo být víc romantický?

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnem do Innsbruck Vlaky

 

Přemýšlíte o přijetí romantickou cestu vlakem se svou drahou polovičku? Jít do Uložit vlak prohlédněte si všechny naše exkluzivní tarify a začněte plánovat své další dobrodružství!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-5-romantic-train-journeys-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)