Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 05/03/2021)

Cestují kamkoli je vždy úžasné, a to děláme objevovat krásy měst, historie země nebo kultur velmi odlišný od toho našeho. nicméně, nemusíte chodit daleko od domova objevovat krásná místa. Existuje několik evropských vlak prohlídky s jedinečným kouzlem, které nepochybně zaslouží své místo na seznamu přání naší cestovní. Z okouzlující Evropská města do hlavních měst s bohatou historií a kulturní vlivy, trvat určitou dobu zjistit, která města na návštěvu.

 

Zde jsou některé evropské vlakové prohlídky byste si neměli nechat ujít:

Svatý Šebestián

Jdeme na malou teplejší zemi, specificky, do překrásné oblasti Baskicka. Zde najdeme to, co druhým evropským městem kultury byla v 2016: Svatý Šebestián. Toto krásné město se nachází na severním pobřeží vždy vrcholy světové grafy pro své pohostinská nabídka a jeho rušný noční život. Na druhou stranu, surfování, strany a uvolněná atmosféra je něco, co se zamiloval. To je běžné najít události o umění, hudba, a tančit ve všech koutech města. Proto, je to jeden z největších v Španělsko a část našich evropských vlakových turné k návštěvě a strávit den objevování své nejlepší místa a dokončit večer s lahodnou večeři a koktejly u moře.

Můžete získat s evropskými vlakových cest San Sebastian

Lipsko

V srdci Německo, asi hodinu jízdy od Berlína, je tu další město byste si neměli nechat ujít. Leipzig se stále více ukazuje jako nejmodernější a životaschopná alternativa ke kapitálu. Možná je to kvůli jeho proslulý historii, spojena jména jako Bach a Wagner; nebo, možná, svými velkými zeleně, dosud dobyto spekulativní rukou. Mohlo by to být také pro svou klidnou duší, kde umění a hudba jsou mimořádné. Pokud jde o krásné evropského vlaku zájezdy jít, tohle je rozhodně stojí za to.

Brémy do Lipska vlaky

Berlín Lipsko Vlaky

Hanover Lipsko Vlaky

Hamburg do Lipska vlaky

 

Evropský vlak Tours West Rýn železnice, Německo

Pro každého, kdo má rád svěží, knockout krása, zámky, a slunce koupal vinice, Tento malebný úsek podél řeky Rýn je místo, kde byste měli jít. Cesta vlakem mezi německých měst Kolíně nad Rýnem a Mainz je jednou budete pamatovat navždy. Jeho obraz dokonalé krajiny bude nechat dech! opravdoví romantici kteří věří ve šťastné konce a pohádkové kouzlo budou zbožňovat okouzlující hrady podíval přes zelené vinice. Západ Rýn železnice je známá po celém světě jako součást cesty „Romantic Rýn“, takže pokud máte někoho, kdo máte rádi s sebou, Učiň tak. Budete mít nezapomenutelný čas, stejně jako mnoho dalších, kteří se ze železnice v Západním Rýně stali součástí svých evropských vlakových zájezdů.

Kolín nad Rýnem do Mainz Vlaky

Frankfurt do Mainz Vlaky

Berlín do Mainz Vlaky

Brusel Mainz Vlaky

 

Lyon, Francouzské evropské vlakové zájezdy

Krásný Lyon je třetí největší město v Francie a skutečný dynamický centrem země. Je to určitě dalo lépe žít a uvolněné místo určení než hlavním městě, nabízí zábavu na každém rohu. Lyon má všechno: muzeí, restaurace, butiky, a originální obchody, stejně jako velké množství barů a klubů. Je to také vibrující university město, stojí za návštěvu na své evropské turné vlak. krásné budovy s výhledem na řeku Rhone, velký parky, a prostředí chlouba různé francouzské kulturní vlivy - co je nemilovat?

Brusel Lyon Vlaky

Paříže do Lyonu Vlaky

Marseilles do Lyon Highspeed Train

Amsterdam do Lyon Highspeed Train

 

[https://www.youtube.comwatch?v = mozmhlEKk0E

 

Toskánsko

Žádné evropské vlakové cesty jsou kompletní bez koni přes malebnou krajinou Toskánska. Tato oblast ve střední Itálii nabídkách dech beroucí památky a poskytuje poměrně málo místa zájmu, které naprosto nutné navštívit. Z nejvíce kultovní renesančního umění Michelangela a Botticelli na Matky Přírody nejlepších děl v Apeninách, Toskánsko je nádherné. Dobře plánovaná vlak tour vás mohl vzít podél pobřeží Tyrhénského moře, nebo nechat zobrazit slavné vinice Chianti.

Milán Chianti Castellina Vlaky

Florence na Chianti Castellina vlaků

Naples na Chianti Castellina Vlaky

Řím Chianti Castellina Vlaky

 

Uložit vlak pomůže si vlak k cíli v 3 minut, u nejlevnější sazby a uvolněn z nepříjemných rezervační poplatky!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-european-train-tours%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)