Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 24/02/2022)

Člověk může znát jejich budoucnost, poznáním minulosti, a jak lépe se dozvědět o minulosti než cestováním. Tyto nejlepší destinace pro milovníky historie jsou skvělým způsobem, jak se dozvědět o starověkých kulturách, a možná, kam nás budoucnost zavede.

Ukrytý v daleké Číně, nebo přes roh od Kolosea, když budete pozorně naslouchat, možná uslyšíte vůdce starověkých říší, jak si šeptají o nejposvátnějších tajemstvích světa.

 

1. Nejlepší destinace pro milovníky historie: Berlín

Od East Side Gallery po Památník zavražděných Židů, v Berlíně jsou na každém rohu kousky historie. Tím pádem, módní město bylo vždy centrem dění v Evropě. Proto, pouze v 48 hodin, které se každý geek historie může dozvědět o sociálních sítích, kulturní, a politické události v Evropě, jen z toulek po berlínských památkách a muzeích.

navíc, milovníci historie si mohou vybrat mezi návštěvou nebo interakcí s historií. Například, v muzeum DDR, můžete otevřít zásuvky, které odhalují fotografie a postřehy o životě ve východním Německu. dospět k závěru,, od pruské éry do druhé světové války a východoněmecké zdi, Berlín je domovem mnoha Historická místa z nejdůležitějších událostí v historii.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

Walking the History Geeks Destinations: East Germany Wall

 

2. Řím

S 2000 let historie a 10 úžasná historická archeologická naleziště, Řím je povinnou destinací pro každého milovníka historie. Italské hlavní město má historické památky na každém rohu, od Palatinu, kde se zrodil Řím, po Forum Romanum a Koloseum. navíc, Koloseum je jedním z nich nejznámější památky k návštěvě po železnici ve světě.

Kdysi centrum římské říše a politického života, tato pozoruhodná místa uchvátí jak milovníky historie, tak cestovatele. Není jediný návštěvník při pohledu na úžasné památky, který by se nechtěl dozvědět něco více o historii nejvýznamnějších historických památek Itálie..

Z Milána do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Z Benátek do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

St. Angelo Bridge In Rome in the afternoon

 

3. Nejlepší destinace pro milovníky historie: Vatikán

Drobný, ale putování po jeho ulicích a místech snadno zaplní celý týden, Vatikán je destinací, kterou by měl alespoň jednou za život navštívit každý milovník historie. Místo, kde v určitém okamžiku vstoupilo do života křesťanství 2 před tisíci lety, Vatikán zůstává poutním místem pro křesťany i nekřesťany.

Navzdory jeho malé velikosti, stát Vatikán má spoustu historických památek kde se dozvíte vše o historii křesťanství, umění, a město. Od příběhů lidstva na freskách Sixtinské kaple až po sv. Bazilika Peterova, nejlepší způsob, jak objevit fascinující historická fakta, je sledovat umění. Cestu do pravěku můžete začít v nádherných dílech renesančních a barokních umělců.

Nejlepší způsob, jak ze sebe dostat maximum historická prohlídka Vatikánu je připojit se k prohlídce města s průvodcem. V Sixtinské kapli a muzeích jsou skvělé prohlídky s průvodcem, Svatý. Petra spolu s výstupem na St. Peter’s Duomo s výhledem na město, není lepší způsob, jak zažít tuto jedinečnou historickou destinaci v Itálii.

 

Top History Geeks Destinations: The Vatican Museum Inside

 

4. Svatý. Petrohrad

Historické události, které se staly v St. Petrohrad navždy formoval ruský kulturní život a duši. Toto úchvatné město je jedním z nejlepších 10 destinace pro milovníky historie po celém světě. Z revolucí, carové, paláce, a dechberoucí architekturu, Svatý. Petrohradské památky jsou jedny z nejkrásnějších a nejúžasnějších na světě.

Tak, pokud jste geek historie, výlet do St. Petersburg bude epická cesta, která bude trvat 300 let zpět v čase. Mohli jste si vybrat mezi učením se životu rodiny Romanovců, na turné po Putinovi. Dále, nesmíme zapomenout na velké kulturní aktivity, jako klasický balet nebo folklorní show. Hudební show a taneční vystoupení v Petrohradu mohou být skvělým způsobem, jak se dozvědět o historii jejich tvůrců.

 

Savior On The Spilled Blood in good weather

 

5. Nejlepší destinace pro milovníky historie: York

Málokdo ví, že York má v Anglii bohaté vikingské dědictví. nicméně, pokud jste opravdový znalec historie, pak pravděpodobně víte něco o Vikingech’ cesta ze Skandinávie do Anglie. Centrum Yorvik ve městě York je jedním z nich 10 nejlepší historické prázdninové destinace v Evropě. v 1976 archeologové učinili úžasný objev a našli relikvie Vikingů’ každodenní život a město.

Tak, dnes můžete sledovat 1000 let zpátky do doby Vikingů, a na jeden den můžete žít podle tradic, Jazyk, a kultura. Zatímco York má mnoho dalších skvělých atrakcí a historie, historie Vikingů dělá město fantastickým historickým místo dovolené.

 

History Geeks Destinations: Yorkvik Center

 

6. Shaanxi

Připraveni k boji, poblíž města Xi’an, jsou tam tisíce terakotových vojáků v životní velikosti. Terakotová armáda je úžasným zjevením 1974, a nejúžasnější historické místo v Číně. Tito úžasní vojáci byli vytvořeni, aby doprovázeli zesnulého císaře v jeho posmrtném životě.

Jednou z věcí, která bude milovníky historie fascinovat, je skutečnost, že terakotoví vojáci nebyli jediným objevem v Shaanxi.. Kromě toho, archeologové věří, že je možné objevit celé město Xi'an společně s prvním císařem.

Tento 259 – Objev roku 210 př. n. l. musí v Xi’anu vidět každý znalec historie na jednodenní výlet ze Si-anu. Na prohlídce se dozvíte o Qin Shi Huang, který začal plánovat a projektovat je mauzoleum ve věku let 13, kdy nastoupil na trůn jako první císař sjednocené Číny.

 

 

7. Nejlepší destinace pro milovníky historie: Londýn

Zajímá se o historii přírody, královna Alžběta, nebo Jack Rozparovač? hlavní město Anglie je místem, kde se můžete vrátit v čase do jakéhokoli období v historii. Ať už za 2. světové války, Černá historie, nebo snad Stonehedge, je to, co vás udrží ve sledování kanálu historie, pak bude Londýn jako stvořený pro historickou dovolenou.

S tolika historickými památkami v jednom městě, neměli byste se divit, že Londýn má nejlepší historické zájezdy v Evropě. Proto, můžete si vybrat mezi prohlídkami paláců a parlamentu, Krvavé turné po Londýně, jednodenní výlety z Londýna do Bath, nebo Oxford, a dokonce i zábavnou prohlídku s Jackem Rozparovačem. Možnosti jsou nekonečné, tak se dobře připravte s dobrou vycházkovou obuví, a dychtivost naslouchat a vstřebávat překvapivá historická fakta zblízka a osobně na nejzajímavějších historických místech.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Z Paříže do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Z Bruselu do Londýna vlakem

 

History Geeks Destinations: London in Fall time

 

8. Paříž

Krásné zahrady, okouzlující uličky, okouzlující budovy, a kavárny, Paříž je krása a kouzlo nemá v celé Evropě obdoby. Když se budete toulat pařížskými ulicemi, nikdy nemůžete vědět, kdy v Paříži vkročíte na historické místo. S historií, která sahá až do 6. století, Paříž je skvělou prázdninovou destinací pro milovníky historie.

Každý milovník historie ví, že nejkrásnější město Evropy vzniklo především ve středověku. Tak, téměř každý kámen sehrál roli při formování Paříže, jak ji známe dnes. Ze Saint Germain, Ostrovní katakomby v Paříži, Marais, do Louvru, jsou jen některé z důležitých historických památek, které můžete na své dovolené v historii navštívit.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Parisian Streets on a cloudy day

 

9. Nejlepší destinace pro milovníky historie: Barcelona

Nádherné barcelonské uličky vás zavedou na nádherná místa nejen v prostoru, ale i v čase. Barcelona je nádherné město, slavný Gaudího chrámem Sagrada Familia, park guell, a mnoho dalších dechberoucích památek. Kromě jejich ohromující architektury a designu, památky v Barceloně jsou plné historie.

Svou historickou cestu byste měli začít v Casa Amatller, Gaudího první výtvor. Tento nádherný dům je skvělým příkladem Gaudího gotického díla. Dále, můžete také zkusit zaznamenat maurské vlivy v architektuře Casa Amatller. V neposlední řadě, můžete navštívit mnoho unikátních staveb, kromě Picassova muzea, a římská archeologická naleziště se dají vtěsnat do historické dovolené v Barceloně.

 

Mobile phone Picture of the Top 10 History Geeks Destinations: Park Guell

 

1Ó. Athény

Athény jsou krásné muzeum pod širým nebem. Město Pantheon je 3 km pěšky, bez zdí, takže se můžete jednoduše přiblížit a dotknout se relikvií jedné z nejstarších kultur na světě. Mezi další úžasná historická místa patří Diův chrám, antické divadlo Dionýsos, a nejpůsobivější ze všech, Akropole.

Olivovníky proudí duchové filozofů, hory, a každé historické místo v Aténách. Tak, pokud máte zájem o řeckou mytologii, fascinující řecká historie, a raná civilizace, pak jsou pro vás Atény dokonalou historickou destinací shora 10 destinací pro milovníky historie ve světě.

 

Filming The Pantheon In Athens

 

My v Uložit vlak rádi vám pomůžeme naplánovat výlet do nich 10 Nejlepší destinace pro milovníky historie.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 nejlepších destinací pro milovníky historie“?? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Ftop-history-geeks-destinations%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)