Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 16/12/2022)

Inovační, finanční příležitosti, kreativní mysli, a nejlepší dosah na trh jsou nejlepší funkce pro rozvíjející se centrum startupů. Tyto 12 špičková startupová centra po celém světě přitahují ty nejtalentovanější mozky, aby založily a podpořily své skvělé nápady, IT týmy, a připojení k podpoře úžasných startupů. Ze Šanghaje do Berlína, tyto špičkové startupové ekosystémy jsou nejsilnější na světě.

 

1. Nejlepší startovací centra po celém světě: Barcelona

Populární mezi zahraničními zakladateli startupů, Barcelona, je jedním z nejrozmanitějších startupových center na světě. Za prvé, Barcelona nabízí nejlepší poměr ceny a kvality, z hlediska pronájmu kancelářských prostor, scéna připojení, předpisy, a růst investic. Za druhé, Barcelona má největší počet talentovaných zakladatelů technologií, dokonce více než Tel Aviv. Za třetí, mezi mnoha evropskými startupovými centry, Barcelona je o ustupování zakladatelkám žen, vývojáři, a digitální profesionály.

Všechny výše uvedené umístění Barcelony na vrcholu 5 startupová centra po celém světě, a 7. nejrychleji rostoucí technologická komunita v Evropě.

Nadějné startupy v Barceloně:

x1 Vítr, Amenitiz, Zdraví Koa.

 

Promising Startups in Barcelona

2. Moskva

Jako jedno z nejlidnatějších měst v Evropě, Moskva má masivní ekonomiku, a úrodná půda pro setkání velkých myslí. navíc, Moskva je kosmopolitní město, okouzlující, vzrušující, mladý, na stejné úrovni jako Londýn a Paříž.

Tak, Moskva přitahuje mnoho mladých podnikatelů z celého světa, pracovat spojit síly s místními talenty v rostoucí co-workingové prostory ve městě. Tím pádem, převratný počet startupů v Moskvě dosáhl fenomenálního počtu 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. Nejlepší startovací centra po celém světě: Paříž

Se skvělými prostory pro spolupráci, vylepšené předpisy, finanční možnosti, a úžasné inkubátory, Paříž je rostoucím centrem startupů v Evropě. Zatímco město je slavným hlavním městem módy, stal se skvělým ekosystémem pro startupy.

Tento obrovský vzestup je díky světově uznávané univerzity, zejména strojírenské fakulty a talentovaní absolventi. dodatečně, síť inkubátorů, jako je Silicon Sentier a jeho slavný Co-workingový prostor La Cantine. S takovými výhodami, Paříž je na vrcholu důvtipných evropských technologických center.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. Singapur

Moderní, šetrné k životnímu prostředí, magnet pro cizince, Singapur je jedním z nejlepší města žít a spustit svůj vlastní startup. navíc, Singapur byl mnohými obchodníky uznáván jako nejlepší místo v Asii pro růst vašeho podnikání, odsouvá Hongkong v soutěži stranou.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. Nejlepší startovací centra po celém světě: Berlín

v 2016 párty město Evropy zvítězilo nad Paříží jako druhé největší startupové centrum v Evropě. Startupový ekosystém v Berlíně od té doby zažívá boom, s každým rokem rostoucím počtem nových startupů, bez výjimky. Nízký nájem kancelářských prostor, a snadné vízum, přilákat do Berlína mnoho podnikatelů, umístění města na vrchol 10 nejvýznamnější startupová centra na světě.

Město je známé svou alternativní klubovou scénou, jedinečné umělecké centrum, tak evidentně, atmosféra a infrastruktura města jsou skvělou základnou pro začínající podniky, které se každý den objevují. navíc, existuje mnoho příležitostí pro podnikatele, jak propagovat své startupy, získat další kolo financování, a navázat spojení na mnoha akcích, které se konají v Berlíně.

Berlínské nadějné startupy:

Omio, Coachhub, farma

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Berlin's Promising Startups

 

6. Londýn

Jedno z předních startupových center v Evropě, Londýn byl na žebříčku číslo 1 za posledních pár let v počtu aktivních startupů. Londýn vede v technologických a finančních startupech, s ročním investičním záznamem 8.4 miliard eur v 2019.

Zatímco Londýn je jedním z nejdražších startupových ekosystémů na světě, mnoho zakladatelů startupů si to čas od času vybírá, díky úžasnému přístupu k financování. navíc, londýnské restaurace, hospody, Události, jsou skvělou platformou pro vytváření spojení v pohodové atmosféře.

Londýnské nadějné startupy:

Transferwise, Revol, Naskoč.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

London's Bridge and River

 

7. Nejlepší startovací centra po celém světě: Tel Aviv

S nejvyšší hustotou startů na světě, z 1 spuštění pro každého 154 obyvatelé, Tel Aviv je jedním z nejlepších 7 startupová centra po celém světě. Jeden z důvodů, proč řadí Tel-Aviv jako přední centrum startupů, je, že se město pyšní zahraničním R&D centra, kreativní mysli, a vícejazyčné společnosti.

Proto, není divu, že Tel-Aviv má více než 60 startupy uvedené na NASDAQ. Tel-Aviv je na vrcholu AI a startupů v oblasti kybernetické bezpečnosti, zvýšení $2.9 Miliarda v 2020 sama. Tak, pokud máte v úmyslu vstoupit do startovací země Tel-Avivu, buďte připraveni na tvrdá vyjednávání s divokými izraelskými podnikatelkami a muži.

Slibné startupy Tel-Avivu:

Wix, pondělí, a mnoho dalších.

 

8. Silicon Valley

Konečným startupovým centrem na světě je Silicon Valley. Nejlepší místo na světě, kde si postavit svůj vlastní startup a rozběhnout motory, je v severní Kalifornii. Známý po celém světě pro své inovační a technologické centrum, San-Fransisco je špičkový startovací inkubátor.

Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy. Jinými slovy, Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy, Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy, Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy. Tím pádem, Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy, Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy 40,000 Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy.

 

Silicon Valley USA

 

9. Nejlepší startovací centra po celém světě: Amsterdam

Liberální, uvítací, a živý, Ulice a kanály Amsterdamu jsou velmi temperamentní a inspirativní. Ve městě, které se pyšní otevřeností, tvořivost, a umění, nebudete překvapeni, když zjistíte, že amsterdamské startupové centrum je jedním z nejvíce vzkvétajících na světě. Umístil se jako 4 nejkreativnější město po celém světě, Stabilní platforma digitální výměny v Amsterdamu přitahuje zakladatele startupů z celého světa.

Tak, pokud chcete investovat, nebo si vyměňujte nápady s těmi nejvynalézavějšími mozky, Amsterdam by měl být vaším cílem pro počáteční investice.

Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy:

Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy, Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy, Jednou z nejdůležitějších věcí pro růst a rozkvět startupů jsou pevné a přátelské předpisy.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. Šanghaj

Čínská tvrdě pracující mentalita byla součástí městské přírody a úžasné schopnosti upravovat se 15 městští jednorožci. Zatímco místní úřady jsou pověstné svými přísnými předpisy, startupové akce jako Startup Weekends a Barcamps v Šanghaji vytvářejí úrodnou půdu pro založení místních jednorožců.

navíc, Akciový trh v Šanghaji neustále pracuje na přilákání nových startupů, a získávání velkých finančních prostředků. Od aplikací pro e-commerce po e-learning, Startupy v Šanghaji’ hub se může pochlubit všestranností a inovací.

Nadějné startupy v Šanghaji:

Liulišuo, Pinduoduo, Červené.

 

Shanghai At Night

 

10. Nejlepší startovací centra po celém světě: Hongkong

Se skvělými startupovými konferencemi, nízké daně, a úrokové sazby, Hong Kong je prosperující startupový ekosystém v Asii. Známé jako nejzápadnější město v Asii, Hong Kong je moderní, plné dechberoucích výhledů a mrakodrapy, takže nebe je limit. Zatímco Hong Kong je známý pro své úžasné panorama a futuristické výhledy, prostředím startupu jsou především finance a fintech.

Tím pádem, mezi mnoha jednorožci ve městě, uvidíte převážně Fintech jednorožce, spolu se softwarem $ Data. Kromě péče o místní talenty, místní co-workingové prostory v Hong Kongu jsou velmi vstřícné k bystrým cizím mozkům. Kokon, The Hive Hong Kong, Good Lab je jen několik z fantastických prostorů pro spolupráci, pracuje na spolupráci a přilákání zakladatelů mimo Asii.

Nadějné startupy v Hong Kongu:

Gatcoin, Cashyou, IP Nexus.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. Peking

Původ Xiaomi, Pekingské mrakodrapy jsou místem inovací, tech, a talenty se setkávají k brainstormingu. Futuristický design Pekingu je inspirací pro nejrušnější centrum startupů v Asii. Proto, v samotném městě je více než 30 jednorožci, založeno nadanými mozky města.

navíc, Mezi nimi vyniká Peking 12 špičková startupová centra po celém světě ve svých jedinečných a pokrokových technologiích. Například, Pekingu’ Startupový ekosystém je bohatý na jednorožce, kteří propojují hluboké učení a strojové učení, společně s umělou inteligencí.

Nadějné startupy v Pekingu:

WeChat, Baidu, ByteDance.

 

Sunset In Beijing

 

12. Nejlepší startovací centra po celém světě: Mnichov

Mít jeden z nejlepších 3 dobře propojené startovací scény, Mnichov má skvělý startupový ekosystém. Kromě toho, že je to fantastické místo pro navazování spojení a vytváření příležitostí k podpoře, Mnichov má průměr 290% roční růst investic.

tudíž, Mnichov má jeden z nejvyšších počtů startupů na světě, různorodá pracovní místa, a top startupy v Evropě.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

Startup Hub In Munich

 

Tady v Uložit vlak, jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o Top 12 Startup Hubs po celém světě.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek „Horní 12 Startup Hubs po celém světě“Na váš web? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/cs/top-startup-hubs-worldwide/ – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)