Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 28/01/2022)

Lucemburk je kouzelná kombinace starého a moderního spojený s lokální a globální, jednoduchost a luxus. Je to bezpečné říci, že se všemi těmito možnostmi eklektickým, není šance byste omrzí. To je důvod, proč to bylo pro nás těžké jmenovat jen Horní 5 co dělat na krátké návštěvě v Lucembursku. Ale, budeme to zkusit!

 

1. Dějiny, Umění & Kultura

Toto nádherné město nabízí zajímavou kombinaci historie, kultura, umění, a přirozené krajiny. S mnoha úřadů a oddělení Evropské unie hostitelem v Luxembourg City, existuje reálné multikulturní perspektiva k tomuto městu.

S mnoha výstav a muzeí, zámky, a opevnění, Luxembourg kombinuje neuvěřitelná škála zajímavých kulturních míst. Kultura a umění Lucembursku jsou pravdivým odrazem jeho populace, různorodé a multikulturní. Lucembursko může být chloubou svých celosvětových jedinečných kulturních aktivit se pohybují od umění a tradic na výstavách festivaly. Aby bylo možné jej pro vás jednodušší zjistit, umění a kultura v Lucembursku, Luxembourg cestovního ruchu vytvořena Lucembursko Card: bezplatný přístup k více než 60 kulturní památky v Lucembursku a širšího regionu.

V rámci Top 5 co dělat na krátké návštěvě v Lucembursku, měli byste určitě navštívit Letzebuerg Městské muzeum. Muzeum sídlí ve čtyřech historických budovách. Stálá expozice „Lucemburská Story“ ilustruje více než tisíciletou historii hlavního města velkovévodství. Vedle mnoha původních objektů, Výstava prezentuje vývoj města s využitím řady městských modelů. Krátkodobé výstavy se pravidelně konají na dalších dvou úrovních muzea. Být jisti, podívejte se, jaké jsou při návštěvě!

Antwerp lucemburským Vlaky

Bruselu do Lucemburku Vlaky

Metz lucemburským Vlaky

Paris lucemburským Vlaky

 

2. Bock Kasematy - Casemates du Bock

visit the wall when you do a short visit to Luxembourg

Casemates du Bock jsou poměrně snadno dostupné pod bývalého hradu, Výstup na Clausen. Bock Kasematy je 17 kilometr dlouhý tunel, původně vytesané do skály nad španělština mezi 1737 a 1746. a přirozené, je přístřešek pro více než 35,000 Místní obyvatelé a tisíce vojáků během první světové války a druhé světové války. Sestávající z atmosférických chodeb a impozantní skalní schodiště, historický tunel kasemat je Seznam světového dědictví UNESCO. Účtovat tyto mobilní telefony a sbalit tu tašku. To se musí vidět na začátek 5 co dělat na krátké návštěvě v Lucembursku!

Kolín nad Rýnem lucemburským Vlaky

Frankfurt lucemburským Vlaky

Amsterdam lucemburským Vlaky

Rotterdam lucemburským Vlaky

 

3. Náboženského dědictví v Lucembursku

Quirinus chapel is a must on a short visit to Luxembourg

Zájemci o náboženského dědictví musí navštívit Quirinuse kapli. a přirozené 1355 a částečně vytesán do skály. Na jeho místě, tam byl původně pohan svatyně který Římani později uctíván jako raně křesťanské svatyně. Zdroj skála přepětí zde. Lidé připisován příznivý vytvrzování sílu jeho vod v případě očních onemocnění.

Od 11. století, pozemek byl zasvěcený sv Quirin a od počátku 13., služby se konaly ve dvou jeskyních kaple.

Gotická poutní kaple byla postavena v roce 1355, a přirozené, Na konci 19. století.

Kostel St Michael je nejstarší kostel v Lucembursku Město bylo zničeno a několikrát přestavován v průběhu staletí. Kostel Saint Michel je jednou z nejstarších sakrálních staveb v Lucembursku. Budovy Dějiny sahá až do 1987 kdy hrabě lucemburský postavil malou kapli v jeho areálu zámku. Současný kostel kombinuje románskou fasády s gotickými konstrukčních prvků a barokních interiérové ​​dekorace. Všimněte si gotické oblouky v lodi. Velká vitráže. Řada náboženských soch. A obrovský Nanebevzetí Panny malování namontován na barokním oltářem.

 

 

4. Palais Grand-Ducal na krátkou návštěvu do Lucemburku

Li architektura Je vaše věc, a přirozené 5 co dělat na krátké návštěvě v Lucembursku. Jako původní bydliště velkovévody a královské rodiny, Velkovévodský palác V Lucemburku je velkolepý kus architektury, postaven v 16. století během vlámské renesance. interiéru paláce se zdá být vynikající kombinaci různých stylů. Jemná souhra romantický a středověký gotický styl, a průmyslové lehké konstrukce podle Němec průmyslový designer – Ingo Maurer.

 

5. Čokoládový dům v Lucemburku

Chocolate house in Luxembourg

Čokoládový dům v Lucembursku je známý pro své čokoládové samozřejmě. Ale kromě sladkého občerstvení a různých dortů, si můžete vychutnat své slané koláče a saláty. Je-li terasa je plná, můžete vždy sedět uvnitř v přízemí nebo v patře.

Čokoláda Dům se nachází v přední části velkovévodský Palác. Tak posaďte a vychutnejte si Hotchocspoon. Jsme si jisti, že budete dělat Čokoládový dům své oblíbené místo. nezapomenutelný, vynikající zážitek, ve všech ohledech.

*Extra Tip:

Za množství zábavy, nenechte si ujít Letní V City Festivalu. Koná se od konce června do začátku září. Během této doby můžete nyní volně přístupné koncerty, trhy, výstavy, a přirozené události po celém městě.

 

Na vlak do Lucemburska za použití SaveATrain! Nejrychlejší a nejjednodušší místo si vaše dobrodružství po celé Evropě.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a jen nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-things-short-visit-luxembourg%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)