Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 31/03/2021)

Frustrace a ztráta času ve frontách na odbavení na letišti a dopravní zácpy na letiště jsou příliš dobře známé obchodní cestující. Bez ohledu na to, zda jste se na krátký Služební cesta vlakem nebo delší ten, který bude trvat několik hodin nebo dní, Vlak Služební cesty Často je levnější a rychlejší než jiné formy cestování. Ale Rychlost a náklady nejsou jedinými výhodami železniční cesty. Podívejte se na všechny výhody níže.

 

Žena s úsměvem, zatímco dělá vlak Business Travel

Šetřit peníze:

Výzkum ukazuje, že nejpopulárnější obchodní vztah způsob cestování je vlakem, proti vzduchu a pronájem cestování autem. Vlak Služební cesta je Nejrychlejší způsob dopravy více než polovinu cesty (jednou časy odbavení a příletu byly zohledněny) a stojí téměř pětinu cena létání a třetinu řidičský k cíli.

Obchodní cestující a kupci firemních cest mají možnost snížit cestovní náklady ještě dále a rezervace vstupenek takovým způsobem, který dělá cestu co nejpohodlnější pro cestujícího. Snaž se vstupenky on-line vlak s SaveATrain a předem plánování je nejlepší způsob, jak získat úžasné nabídky!

Rimini do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Turin do Milán Vlaky

Venice do Milán Vlaky

 

Maximalizujte svůj čas při služební cestě vlakem:

Když vás cestovat vlakem, budete mít možnost objednat si Tabulka sedadlo dopředu, což znamená, že můžete pokračovat v práci, když jste na cestách, maximalizaci svého času mimo kancelář!

V Bruselu do Paříže Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Marseille do Paříže Vlaky

Amsterdam je Pařížské Vlaky

 

zpoždění:

Zkontrolujte, zda vaše poslední informace o cestě on-line nebo se zaregistrujte pro oznámení SMS. Budete informováni o všech zpoždění nebo problémy na cestě před odjezdem pro stanice.

Salerno Florencii vlaků

Lecce Florencii vlaků

Bari do Říma Vlaky

Janov Florencii vlaků

 

Vlak Business Travel Lounges:

Některé nádražích nabízejí prvotřídní salonky pro obchodníky, kde mohou zákazníci prioritní odpočinout a Wi-Fi připojení a pracovní prostory. Přijíždějící pro vaši cestu trochu brzy? Využijte těchto prostor, aby si nějakou práci na počkání.

Kolín nad Rýnem Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

WIFI:

Train travel can offer many facility-based advantages for its obchodní cestující. Jedním z příkladů může zahrnovat in-nádraží a na vlakové Wi-Fi. To umožňuje cestujícím zůstat ve spojení na cestách. Což není možné, pokud cestujete autem.

Schiphol do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Jedním z nejlepších způsobů, jak začít hned na vlak služební cesty, je tím, že koupí si lístky na vlak on-line s použitím Save-A-Train !

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-business-travel%2F%0A%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)