Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 11/04/2022)

Polemikou o trénovat proti autobusu v Evropě je nikdy nekončící téma, každý má svůj názor. Ale, jsme dokonce mluví o bezpečnosti, a máme-li - je to dost? Bezpečnost námi zvolené přepravy by měla být vždy na prvním místě, a my jsme dnes ji řešit. Obvykle, lidé mají tendenci přistupovat k tomuto tématu jinak, V závislosti na své vlastní cestovní preference. Dále, nejnovější zprávy slyšíme o nehodách po celém světě faktor, také. I když budete jen zřídka slyšet došlo někde vlakové neštěstí, stalo se to. Stejně jako to dělá se vzduchem, auto, bus a jiných dopravních prostředků. I tak, Statistiky jsou jasné - oficiálně, vlak je jedním z nejbezpečnějších způsobů dopravy v těchto dnech! Stejná úroveň bezpečnosti platí pro letecký provoz, zatímco všechny ostatní dopravní prostředky následují.

 

Vlak je jedním z nejbezpečnějších způsobů dopravy ve všech zemích?

Ne, Není. Ne všechny koleje a vlaky jsou ve stejné kvalitě. Když mluvíme o železniční bezpečnosti cestovního, obvykle o tom mluvit v souvislosti s konkrétní země. Obvykle, železniční doprava je velmi bezpečný, ale přesto neuškodí zkontrolovat stav železnic a konektivitu země, pokud chcete cestovat vlakem.

Například, právě před sedmi lety na území USA. počítá 32,367 Počet smrtelných nehod, 570 železniční osudovosti, a 485 vzduchové osudovosti. To jsou jen hrubé čísla, ale oni přece malovat docela zřejmý obrázek o tom, že cestování vlakem a letecká doprava jsou oba výrazně bezpečnější než silniční cestovní.

Pokud jste na cestách po Evropě, podívejte se na tyto překvapivé skutečnosti vlak.

Interlaken do Curych Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Curych Vlaky

Geneva do Curych Vlaky

 

Vlak je jedním z nejbezpečnějších druhů dopravy 1

 

Jaké jsou nejméně bezpečným Dopravní prostředek?

To by mělo být motocykl. Žertem (ne, že je tu něco k smíchu tam) Lékaři obvykle odkazují na motocykly (tj., Nehody způsobené tím, že jede jeden) tak jako “dárce cykly.” Podle všeho, Tyto nehody jsou obvykle tak časté a fatální, které produkují velké množství dárců orgánů. cestování v jedny z nejrychlejších vlaků v Evropě nevyvolává tolik nehod.

Mnichov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

train car bike

 

Jak mohu být jistý, že vlak je jedna z nejbezpečnějších forem dopravy nyní?

Zde jsou některé z hlavních důvodů, proč vlak je jedním z nejbezpečnějších způsobů dopravy:

Menší Nehody

Jsou-li obě železnice a vlaky jsou dostatečně postaráno (tj., pravidelně servisováno, udržovaný, vyměnit v případě potřeby, atd.), budete málokdy svědky nějaké nehody se tento způsob dopravy. Jedním z důvodů je skutečnost, že, Na rozdíl od silniční dopravy, existuje jen jedna cesta a jeden způsob cestování (tj., vlak) Následující jednu cestu na místo konečného určení. Žádné neočekávané vozidla jsou zasílány vaše cesta, takže můžete ztratit kontrolu nad volantem. Nejsou žádné náhlé změny a obraty, nebo jiné stresující a potenciálně nebezpečné situace. To může být jeden z důvodů, proč doprava vlakem zůstalo jedním z nejbezpečnějších způsobů dopravy tak daleko.

Lille je Pařížské Vlaky

Lucembursko je Pařížské Vlaky

Frankfurt je Pařížské Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

 

Vlak je jedním z nejbezpečnějších druhů dopravy 3

 

Vlak je jedním z nejbezpečnějších druhů dopravy s přínosem pro životní prostředí

Pokud bychom měli srovnávat lišta s silniční a letecké dopravy, snadno bychom prokázali, že vlak je jedním z nejbezpečnějších způsobů dopravy, ale také mnohem více udržitelný než jakýkoli jiný dopravní prostředek. Jak? Vlaky neprodukují tolik emise CO2, a emise vlaku nejsou vypouštěny přímo do horních vrstev atmosféry. Plus, Vlaky nespotřebovávají příliš mnoho energie nebo prostor, a jejich hlučnost je méně než jiné způsoby dopravy. Většina ekologických dojíždějících si jako svůj způsob dopravy vybírá dojíždějící vlaky. Cestovatele po celé Evropě, také, love ekologickou šetrnost vlaků spolu s jejich bezpečnostních zpráv.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Výhody zdraví

Na rozdíl od výše uvedeného přínosy pro životní prostředí které jsou, ve stejnou dobu, naše vlastní zdravotní přínosy, nejen Train je jedním z nejbezpečnějších druhů dopravy, ale jedoucí vlaky jsou vynikající pro naše celkové zdraví.

Pokud jde o příměstské vlaky, umožňují těm, kteří jezdí jim:

  • Pohybovat kolem vozu a chodit po chodbách vlaku na cestách. To pomáhá tělu pobyt mobil
  • Pěšky dolů do svých kanceláří a domovů poté, co opustí stanici. To je skvělé pro svou postavu
  • Dát si šlofíka na cestě do práce a zpět z práce bez rizika, že se dostanete do bouračka. Důležitým bezpečnost prevence
  • Užívat si volnočasové aktivity mezi body A a B. Skvělý způsob, jak relaxovat a dostat se z špatnou náladu

Tyto dny, kdy jsou všichni přepracovaní a skákání z jejich autosedačky své židli v práci a naopak, mít mezi tím nějaký chladný čas rozhodující. Mít příležitost k odpočinku ve vlaku, jak jste dojíždět je rozhodně jedním z mnoha důvodů, proč se lidé rozhodnou vlaky.

 

Vlak je jedna z nejbezpečnějších forem emisí dopravní co2

 

Když už mluvíme o dálkových vlaků, oni jsou fantastická možnost cestovat neboť umožňují některé prostoje. Dostat se z bodu A do bodu B 2 hodin letadlem je efektivní, ale je to bezpečné místo pro své zdraví? Znamená to výzvou naší příspěvku na blogu “Vlak je jedním z nejbezpečnějších druhů dopravy”? Může tvůj Tělo a mysl zpracovat náhlou změnu klimatu, atmosférický tlak, a všechno ostatní mezi tím? Stěží. To je důvod, proč cestování vlak po celé Evropě umožňuje vašemu tělu zvyknout si na změny a zpracovat je v a zdravý způsob.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

Zavazadla (Bezpečnost) Výhody

Není přesně zdraví nebo bezpečnost výhoda, ale bezpečnostní zavazadla hraje docela důležitou roli pro některé cestující. Nezáleží na tom, jestli vás pack světlo pro cestování nebo ne, chcete, aby vaše zavazadla v jednom kuse. Většina cestujících jsou sběratelé vzácných artefaktů, figurky, dokumenty, atd. a oni chtějí jejich vzpomínky s sebou. bohužel, letecká doprava je známá ztracenými a poškozenými zavazadly, která se zřídka stávají, když cestujete vlakem. Plus, vaše zavazadla je vždy s vámi, takže nikdo nemůže ukrást při výdeji zavazadel. Je to důvod, proč říkají, že vlak je jedním z nejbezpečnějších způsobů dopravy? Myslíme si, že to.

 

 

Cestování vlakem není každého šálek čaje, ale rozhodně to je jedna z nejbezpečnějších poháry, a nejvíce okouzlující jedničky, také. Příště jste plánování vaše destinace pro dovolenou, za to, že vlak je jedním z nejbezpečnějších způsobů přepravy, a neváhejte dát šanci cestovat vlakem. Je to pohodlné, je to bezpečné, je super okouzlující, a zážitek budete pamatovat navždy. Pokud jste cestuje po Evropě, kontaktujte nás na adrese https://www.saveatrain.com si rezervovat vstupenku za méně než tři minuty a začněte si užívat svou bezpečnou jízdu na kolejích!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)