Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Vlakové tipy na cestování po Evropě jsou nezbytné pro cestovatele. Za prvé, existuje mnoho různých důvodů, pro cestování do Evropy. Možná budete chtít vidět krásné mosty, železniční stanice, a stejně dechberoucí scenérie. Nebo snad jste na cestách vidět úžasnou kulturu Itálie. Na druhou stranu, můžeš být služebně. Nebo všechno výše uvedené a dělat obchodní i zábavné cestování – I když důvody pro cestování je vždy jiná nutnost tipy a hacky pro cesty zůstávají stejné.

 

vlakové tipy a hacky
Nezávislý cestovatel v Evropě.

 

Nejlepší tipy Vlak & Hacky pro cestování po Evropě vlakem

Rookie chyby

Za prvé, nedělej nováčkovská cestovní chyba zkoušet vidět všechno v Evropě na jedné cestě. Kromě toho, že Evropa je příliš velké pro zobrazení na jednu cestu, města v Evropě jsou také příliš velké pro zobrazení na jednu cestu. V realitě, Je lepší vybrat si zaměření pro vaši cestu a držet se ho. V případě, že toto je vaše první cesta do Evropy, byste měli vzít v úvahu populaci, jako je Francie, Itálie, Španělsko, a Německo.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Vlakové tipů pro Evropu tras

 

Plánovat a rezervovat dopředu

Tip vlaku na rezervaci dopředu je, že nejen rezervace jízdenek předem vám pomůže rozpočet, ale také vám může zaručit, že máte rezervovaná místa na celou cestu. Ve světle rezervací vstupenek počátku bytí maximálního přínosu, doporučujeme přihlášení do rezervovat vstupenky, jakmile budou k dispozici (2-3 měsíce před cestou). dodatečně, plánování svého výlet mimo sezónu vám může zajistit, že se vyhnete davům a získejte ještě lepší ceny. Nemluvě, že rezervace brzy vám pomůže vyhnout se davy lidí a velké fronty. mimoto, pokud si knihu jít turistické hotspotů při vysokých časy sezony jako červenec / srpen, je méně pravděpodobné, že se setkáte s místními lidmi, a pravděpodobněji budete obklopeni turisty. Takže i když v tuto dobu můžete stále vidět všechny památky, přijdete o autentické zážitky. V případě, že cestujete jako pár nebo ve skupině máte nárok na zvýhodněné ceny pro vaše cesty. Ale pamatujte si tyto slevy budou platné pouze pokud jste zůstat spolu jako pár / skupině po celou dobu trvání cesty.

Zurich do Paříže Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

Montpellier je Pařížské Vlaky

Příjemné Paříž Vlaky

 

Cestovní dokumenty

První tipy na vlak pro cestovní doklady jsou: země v Evropě mívají mezi nimi dosaženo dohody, která umožňuje turisté jít přes hranice, aniž by ukazovat cestovní doklady. Země v Evropské unii, zejména, aby cestující mohli opustit a vstoupit, aniž by museli ukázat pasy. nicméně, Ne všechny země Evropské unie účastnící se této otevřené hraniční politiky jako Chorvatsko, Bulharsko, a Rumunsko. V porovnání, existují země, které nejsou členy Evropské unie, které se dohody účastní, jako Švýcarsko a Norsko.

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

 

Použijte svůj vlak tipy s našimi vynikajícími cenami letenek

Save A Train chce ušetřit co nejvíce peněz, jak je to možné. Náš vyhledávač vám tedy najde nejlevnější letenky. Přejděte nyní na naši stránku Save A Train a přijměte 3 minuty najít vstupenky příští vlak. Můžete platit kreditní kartou, a 10 jiné možnosti.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)

  • Máte-li vlastní webové stránky, můžete se připojit k naší RSS Feed.