Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 21/02/2021)

Vlakové tipy na cestování po Evropě jsou nezbytné pro cestovatele. Za prvé, existuje mnoho různých důvodů, pro cestování do Evropy. Možná budete chtít vidět krásné mosty, železniční stanice, and equally dechberoucí scenérie. Nebo snad jste na cestách vidět úžasnou kulturu Itálie. Na druhou stranu, můžeš být služebně. Nebo všechno výše uvedené a dělat obchodní i zábavné cestování – I když důvody pro cestování je vždy jiná nutnost tipy a hacky pro cesty zůstávají stejné.

 

vlakové tipy a hacky
Nezávislý cestovatel v Evropě.

 

Nejlepší tipy Vlak & Hacks for traveling Europe by train

Rookie chyby

Za prvé, nedělej nováčkovská cestovní chyba zkoušet vidět všechno v Evropě na jedné cestě. Kromě toho, že Evropa je příliš velké pro zobrazení na jednu cestu, města v Evropě jsou také příliš velké pro zobrazení na jednu cestu. V realitě, Je lepší vybrat si zaměření pro vaši cestu a držet se ho. V případě, že toto je vaše první cesta do Evropy, byste měli vzít v úvahu populaci, jako je Francie, Itálie, Španělsko, a Německo.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Vlakové tipů pro Evropu tras

 

Plánovat a rezervovat dopředu

Vlak tipů pro rezervaci dopředu je, že nejen s rezervací vstupenek dopředu vám pomůže rozpočtu může také pomoci zaručit jste si zarezervovali místa pro celou cestu. Ve světle rezervací vstupenek počátku bytí maximálního přínosu, doporučujeme přihlášení do rezervovat vstupenky, jakmile budou k dispozici (2-3 měsíců před cestou). dodatečně, plánování cesty mimo sezónu vám zajistí, že se vyhnete davům a získáte ještě lepší ceny. Nemluvě, že rezervace brzy vám pomůže vyhnout se davy lidí a velké fronty. mimoto, pokud si knihu jít turistické hotspotů při vysokých časy sezony jako červenec / srpen, you are less likely to encounter local people and more likely to be surrounded by tourists. So although you may still be able to see all the sights at these times you will miss out on the authentic experiences. V případě, že cestujete jako pár nebo ve skupině máte nárok na zvýhodněné ceny pro vaše cesty. Ale pamatujte si tyto slevy budou platné pouze pokud jste zůstat spolu jako pár / skupině po celou dobu trvání cesty.

Zurich do Paříže Vlaky

Ženeva je Pařížské Vlaky

Montpellier je Pařížské Vlaky

Příjemné Paříž Vlaky

 

Cestovní dokumenty

První tipy vlaku pro cestovní doklady, že: země v Evropě mívají mezi nimi dosaženo dohody, která umožňuje turisté jít přes hranice, aniž by ukazovat cestovní doklady. Země v Evropské unii, zejména, aby cestující mohli opustit a vstoupit, aniž by museli ukázat pasy. nicméně, Ne všechny země Evropské unie účastnící se této otevřené hraniční politiky like Croatia, Bulharsko, a Rumunsko. V porovnání, there are countries that are not part of the European Union that do participate in the agreement like Switzerland and Norway.

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

 

Použijte svůj vlak tipy s našimi vynikajícími cenami letenek

Save A Train chce ušetřit co nejvíce peněz, jak je to možné. So our search engine finds you the cheapest tickets. Browse to our Save A Train site now and take 3 minuty najít vstupenky příští vlak. Můžete platit kreditní kartou, a 10 jiné možnosti.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)

  • Máte-li vlastní webové stránky, můžete se připojit k naší RSS Feed.